Zamknij
REKLAMA

Jubileusz 15-lecia Akademii Zdrowych Nawyków Artemis w Mielcu [FOTO]

09.56, 27.10.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.27, 27.10.2022

We wrześniu przypadła kolejna, już 15-sta rocznica działalności prozdrowotnego klubu Artemis mieszczącego się przy ulicy P. Skargi 9 w Mielcu.

[FOTORELACJA]9635[/FOTORELACJA]

W ostatnim czasie oferta naszego klubu poszerzyła się o kolejne zajęcia, które mają wspierać funkcjonowanie organizmu w dzisiejszym świecie i pomóc zrównoważyć siedzący tryb życia, ciągły pośpiech, czy stres. Odpowiedzią i przeciwdziałaniem na wyzwania cywilizacyjne, niezależnie od wieku mogą być: joga, medytacja oraz terapia dźwiękiem. 

Natomiast widząc potrzeby osób z dolegliwościami rozwijamy grupę specjalistycznych zajęć takich jak „Fitness dla stóp”, „Terapia barku”, „Terapia biodra”, „Dno miednicy” oraz znana klientom od lat „Szkoła kręgosłupa”. Zajęcia specjalistyczne tego typu łączą programy rehabilitacyjne oraz automasaż i techniki osteopatyczne tworząc przemyślane i zrównoważone treningi. Prowadzone są przez doświadczonych fizjoterapeutów: Agnieszkę, Alicję i Magdę.

Powszechnym trendem w ostatnich latach jest przejście od treningu fitness do treningu funkcjonalnego. Celem treningu funkcjonalnego jest wzmocnienie całego ciała bez widocznej rozbudowy mięśni. Dzięki imitacji typowo wykonywanych ruchów, fitness funkcjonalny zmniejsza ryzyko urazów podczas codziennych czynności i pozwala nam poruszać się pewniej i wydajniej. Ze względu na to, że łączy w sobie kilka rodzajów ruchu jednocześnie, poprawia gibkość i koordynację. Oprócz tego szybkie tempo ćwiczeń zwiększa ogólną wydolność organizmu i poprawia krążenie krwi.

W naszej ofercie jest również tradycyjny aerobik, step oraz stretching z rolowaniem.

Dla osób lubiących taniec proponujemy salsę solo i salsę w parach,  bachatę oraz balet na różnych poziomach zaawansowania. Nad umiejętnościami i rozwojem salsy w Mielcu czuwa wielokrotny Mistrz Polski w tym tańcu Łukasz Midura.

Wśród naszych klientów są osoby, które nigdy wcześniej nie tańczyły i nie miały nigdy sposobności by rozwijać się tanecznie. Docierają też uczestnicy, którzy aktywność ruchową zakończyli w średniej szkole i przez lata nie ćwiczyli, a teraz odkryli pasję do tańca.

W Artemis potwierdzamy regułę, że nie liczy się wiek, tylko marzenia. Przyjmujemy każdego kto ma chęci i marzenia, umiejętności przychodzą z czasem, u jednych szybciej innych wolniej, ale efekty są zawsze, czasem przychodzą w najmniej spodziewanym momencie. Radość z wyników, wspólne rozmowy i cel mocno integrują społeczność. Tutaj nie oceniamy a wspieramy, cieszymy się z bycia razem tu i teraz.

Żyjemy w czasach gdzie życie w społeczności spotykanie się, wspieranie i budowanie relacji stanowi ważny czynnik psychospołeczny istotny w procesach zdrowienia na każdym poziomie. Satysfakcjonujące kontakty społeczne w Artemis sprzyjają zdrowiu psychicznemu i fizycznemu. Chronią nas przed samotnością lękiem i stresem. Bycie w grupie daje poczucie przynależności i przynosi radość oraz poczucie spełnienia. 

W Artemis nikt nie jest anonimowy. Systematyczne zajęcia pod okiem utalentowanych instruktorów przynoszą niesamowite rezultaty. Efekty i umiejętności grup tanecznych mogliśmy obejrzeć podczas pokazów świętowania jubileuszu. Były wielkie brawa i podziw, emocje i możliwość poczucia spełnienia.

Wielkie podziękowania dla instruktorów za odwagę i mądrość w realizacji wspólnego celu, także za motywację i systematyczność, za wielką pasję i radość którą wnosicie.

Mamy nadzieję na dalszy rozwój społeczności Artemis, jest  jeszcze wiele pomysłów do zaoferowania.

Wśród naszej kadry i klientów jest grupa pasjonatów otwartych na rozwój, dających dużo wsparcia, motywujących i inspirujących.

Społeczność Artemis tworzą wrażliwi i utalentowani ludzie z sercem na dłoni. 

Zainspiruj się. 

Nie czekaj do jutra, dołącz do nas dziś.

Artemis. Akademia Zdrowych Nawyków Mielec
ul. Piotra Skargi 9, Mielec
17 788 50 79
[email protected]
artemis-club.pl
facebook.com/ArtemisAkademiaZdrowychNawykow

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%