Zamknij
REKLAMA

Maluba wygrała w Prime Show MMA 3

14.48, 02.10.2022 dw Aktualizacja: 19.36, 02.10.2022
Fot. instagram.com/malubaaa
REKLAMA

Mielczanka Magdalena „Maluba” Lubacz wygrała swoją pierwszą walkę w Prime Show MMA 3. Jej rywalką była Wiola Kotelecka.

W sobotę odbyła się gala Prime 3: Street Fighter. W jednej z walk brała udział mielczanka Magdalena „Maluba” Lubacz, znana z programu „Project Lady”. Jej rywalką była instagramerka Wioletta „Viola” Kotelecka.

Walka trwała trzy rundy, przez większość pojedynku dominowała mielczanka i potwierdził to werdykt sędziów. - Jestem zadowolona, bo plan w stu procentach został zrealizowany. Robiłam dokładnie to, co mówił mi trener. Była tutaj chłodna głowa - przyznała Magdalena Lubacz. - Chcę mieć sto procent „funu” z tego co robię. To był pot, niejednokrotnie łzy, bo nie miałam siły na treningi. Dla mnie to był taki wysiłek, że walczyłam sama ze sobą.

- Czułam przewagę nad Wiolą, dominację. Nie spodziaławam się, że wytrzyma trzy minuty, myślałam, że szybciej zejdzie - przyznawała Maluba. - Muszę popracować, żeby bardziej odważnie w atak, ale Wiolę „zmłuciłam” konkretnie.

Dla Maluby wczorajsza walka była debiutancką w MMA.

- W ostatniej rundzie czułam, że brakuje mi tlenu, dlatego tak bardziej psychologicznie próbowałam zniszczyć rywalkę. Wiedziałam, że jej kopnięcia są mocne. Nie dość że słuchałam swojego narożnika, to słuchałam też jej, więc wiedziałam, co będzie robić - dodawała. - Nie spodziewałam się takiego debiutu.

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%