Komunikat Ministerstwa Zdrowia:
Mamy 277 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (96), mazowieckiego (37), łódzkiego (32), małopolskiego (28), podkarpackiego (27), wielkopolskiego (23), lubelskiego (10), podlaskiego (7), kujawsko-pomorskiego (5), opolskiego (4), pomorskiego (3), świętokrzyskiego (3) i dolnośląskiego (2).
Z przykrością informujemy o śmierci 15 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 74-M Poznań, 57-M, 78-K, 74-K, 83-K Zgierz, 81-K Szczecin, 70-M Warszawa, 75-M Radom, 69-M Starachowice, 90-K Zawiercie, 42-M, 59-M, 60-K, 81-M Zawiercie, 67-M Wrocław. Większość osób miała choroby współistniejące.
Jednocześnie informujemy, że ze statystyk odejmujemy jeden zgon osoby z woj. wielkopolskiego, której laboratorium błędnie zaznaczyło wynik pozytywny.
Komunikat Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie:
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 5 osób, 2199 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 229 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 94 osoby.
Kolejne 9 osób która wyzdrowiało to 4 osoby z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z miasta Rzeszowa, 2 osoby z powiatu sanockiego i mieszkanka powiatu stalowowolskiego.
Nowych 27 potwierdzonych przypadków to:
Badaniami laboratoryjnymi do tej pory potwierdzono 818 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 440 osób wyzdrowiało. Odnotowano 55 zgonów.
31 6
A w Pidleszanach nagle wszyscy mają problemy z oddychaniem. Nawet ekspedientki w sklepie bez maseczek lub przyłbic nie mówiąc o klientach..
4 8
Prawidłowo!
4 4
Ty tam idź do swojego miasta Pisu ,ciemnota . Nawet jak zginie 3% ludzi to nic ,większe konsekwencje przyniosą te wasze zakazy ,gospodarka za chwilę walnie .A jak skończą się wybory to od nowa maski na ulicach no wspaniały pomysł .W rzeczywistości ta szmata na twarzy nic nie daje .Pozdro Pisowcy
25 7
Jestem przekonany, że będzie ich dużo więcej - niestety.
15 9
Wybory na Trześni zaczynają wychodzić
9 1
A ta osoba jest akurat z Ch......
2 10
Strachy na lachy,teraz ktoś chce zniechęcać do wyborów,działają na wszystkich frontach,czekamy na informację w TVN24.
11 36
Nie ma problema jak nasi zachorują to Trzaskowski ma układy z Niemcami to pozatrudnia naćpanych Niemców i będzie ok.
3 6
Tak się zmniejsza bezrobocie,tylko niemieckie firmy z ukraińskimi robotnikami.
10 2
Ale *%#)!& wypisujesz ludzie sami sobie szkodzą bo zamiast w maseczkach to bez chodzą i jeżdżą tu tam z rodzinami
1 0
Żal mi takich pustaków jak ty że się spozniles jak bozia rozum dawała kmiocie pppiissingowy
6 13
Myślałem że 100, a tu jeden i taka sensacja.
5 18
Nosicie kagańce ? Haha
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
8 0
zakażona osoba dzisaj to z skąd jest, pisze że jest ale z skąd to nie bo raczej jest to ważne
5 0
Chorzel...
7 0
Czy to ten mężczyzna z komisji wyborczej w Trześni?
6 0
Czy reszta komisji wyborczej jest na kwarantannie?????
1 4
Nieeeeee. Nigdzie nie pisało że w komisji na Trzesniu ktoś miał koronawirusa. Czytajcie ludzie że zrozumieniem!!!!
4 1
Czytamy i rozumiemy !!!!!
1 3
Nie czytacie tylko powtarzacie po kimś jak papugi. Skopiowany fragment ogłoszenia;
""Komunikat ten to efekt wykrycia koronawirusa u osoby z bliskiego otoczenia członka komisji wyborczej, która pracowała 28 czerwca w Trześni. czytać,""
1 1
Nie czytacie tylko powtarzacie po kimś jak papugi. Skopiowany fragment ogłoszenia;
""Komunikat ten to efekt wykrycia koronawirusa u osoby z bliskiego otoczenia członka komisji wyborczej, która pracowała 28 czerwca w Trześni. czytać,""
2 0
Ludzie wszystko wiedzą ,więc się nie męcz!!!!!!!
2 0
Jest informacja, że osoba która zasiadała w komisji wyborczej w Trzesni jest założona.
3 0
Moja mama pracuje w szpitalu i leży u nich osoba która była w komisji , wynik pozytywny. Oczywiście nie napiszą ze osoba w komisji była zarażona bo cała wioska nie pójdzie przecież na kwarantannę. nie chcą robić paniki.
0 1
To czego jeszcze komisji na niedzielę nie zmienili?W pierwszej kolejności to komisja powinna iść na kwarantannę. Ciekawe skąd masz takie info. Na pewno nie ze szpitala, bo ja też tam pracuję .Słuchaj ze zrozumieniem
3 3
Interesuje mnie wykaz miejscowości gdzie wywożono z warszawki niebezpieczny dla Polaków kał zawierający pasożyty i bakterie. Wczoraj podano w TV że jest to kilka tysięcy tirów .
1 1
Ile przywieziono tego kału Trzaskowskiego w podkarpackie
1 0
Jedna miejscowość na Podkarpaciu !!!!!
0 0
Czy te dziś dwie osoby, z powiatu mieleckiego to mają związek z tymi przed nimi zakażonymi kilka dni temu czy to może być jakieś ogniosko zakażeń wogule skąd są te dwie osoby ludzie pisać bo informacja to jest ostrożność