Zamknij
REKLAMA

Jesteśmy dla Was w sklepach Xerima

09:55, 25.05.2020 | Artykuł sponsorowany

Sklepy stacjonarne Xerima znów są otwarte. Szeroki asortyment artykułów papierniczych, biurowych, sprzętu IT, urządzeń drukujących, chemii gospodarczej i wielu innych znajdą Państwo w sklepach stacjonarnych przy al. Kwiatkowskiego 11 i ul. Potockiego 9b w Mielcu. Jesteśmy dla Was w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00

W naszych sklepach bezpiecznie zrobicie zakupy dzięki środkom jakie wdrożyliśmy - przy wejściach znajdziecie płyn do dezynfekcji i jednorazowe rękawiczki, nasi pracownicy wyposażeni są w środki ochrony osobistej, a powierzchnie najbardziej narażone na występowanie bakterii i wirusów są regularnie dezynfekowane.

Zapraszamy także do sklepu internetowego www.sklep.xerima.com.pl gdzie znajdziecie jeszcze szerszą ofertę akcesoriów komputerowych, urządzeń drukujących i sprzętu komputerowego oraz nasz regularny asortyment. Zaskoczą Was specjalne promocje, z których skorzystacie tylko kupując przez Internet! Wszystkie produkty możecie zamówić z możliwością odbioru osobistego w sklepie przy al. Kwiatkowskiego lub z wygodną formą dostawy na wskazany adres. 

Wszystkie aktualne promocje oraz informacje o funkcjonowaniu naszej firmy znajdziecie w naszych kanałach social media: na Facebooku, Instagramie i Linkedinie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupach, chcesz złożyć zamówienie lub o coś zapisać napisz do nas na Facebooku, zadzwoń pod numer 17 773 00 77 (Kwiatkowskiego), 17 773 32 06 (Potockiego) lub napisz na adres [email protected]

Dziękujemy Wam za wsparcie jakie okazaliście nam tym trudnym okresie i zakupy w naszych sklepach. Bądźmy razem i uważajmy na siebie. Jesteśmy dla Państwa!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA