Zamknij
REKLAMA

Jak otrzymywać komunikaty dotyczące koronawirusa i Mielca? Umożliwia to aplikacja Blisko

19:26, 29.03.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Najszybszy kanał komunikacyjny w Mielcu – to główna zaleta aplikacji Blisko, którą mogą instalować na swoich telefonach komórkowych mieszkańcy Mielca.

Jak informuje mielecki magistrat, aplikacja „Blisko” daje szeroki wachlarz możliwości. Mieszkańcy, którzy ją zainstalują będą otrzymywać istotne informacje z mieleckiego magistratu – zarówno te dotyczące decyzji prezydenta odnośnie koronawirusa jak i inne aktualności ważne dla mielczan. Każdy może wybrać też dodatkowe źródło wiadomości, które chce otrzymywać, na przykład sprawdzić jakość powietrza.

Dzięki aplikacji, mieszkaniec ma możliwość napisać wiadomość bezpośrednio do urzędu. Co ważne, do takiej wiadomości można dołączyć załączniki w postaci zdjęcia. Daje to możliwość kontaktu z urzędem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

By zainstalować aplikację, wystarczy w Sklepie Play (Android) oraz w App Store (iOS) Wpisać „Blisko”. Po ściągnięciu aplikacji na telefon należy wpisać swoją miejscowość zamieszkania. Kolejnym etapem jest wybranie nadawców, od których chcemy otrzymywać powiadomienia. Aby otrzymywać informacje z Urzędu Miejskiego w Mielcu, należy aktywować nadawcę „Miasto Mielec”, wśród propozycji pojawi się także możliwość dodania nadawcy „Odpady komunalne”, o której napisane jest wyżej.

Aplikacja „Blisko” dla mieszkańców Mielca jest darmowa. Szczegółowe informacje jak pobrać aplikację znajdują się filmie instruktażowym na stronie mielec.pl.

[ZT]55837[/ZT]

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA