Zamknij
REKLAMA

Szymon Hołownia w Mielcu. O co pytali mielczanie? [FOTO]

21:26, 04.11.2021 | ks
Skomentuj Szymon Hołownia w Mielcu. 4 listopada 2021 r. Fot. Kacper Strykowski / hej.mielec.pl
REKLAMA

Lider ruchu Polska 2050 przyjechał do Mielca i odbył szereg spotkań: najpierw z przedstawicielami lokalnych struktur ruchu, później z mieleckimi dziennikarzami, a następne z władzami miasta Mielca. Finalnie zaprosił na spotkanie otwarte z mieszkańcami, sympatykami ruchu.

Ja nie przyszedłem do polityki po pieniądze, spełnienie, władzę, splendor, rozpoznawalność. Ja przyszedłem po to, żeby zrobić robotę, a jak będzie zrobiona to wrócić do życia, które dawało mi tyle radości i spełnienia - mówił Hołownia w odniesieniu do pytań, jakie usłyszał w Mielcu - „po co wszedł w politykę?”.

W spotkaniu otwartym wzięło udział kilkadziesiąt osób. Mielczanie pytali m.in. o kwestie układania relacji z innymi partiami opozycyjnymi, sprawę energetyki w kontekście odejścia od węgla i głośnej kopalni Turów, ale i ocenę prezydenta Andrzeja Dudy. 

[FOTORELACJA]8952[/FOTORELACJA]

- Dzisiaj potrzebujemy polityki, która znowu będzie rozwiązywała problemy ludzi. Potrzebujemy zrobić jedną, cholernie ważną rzecz: trzeba dokonać jej depolaryzacji - powiedział w Mielcu Szymon Hołownia, lider ruchu Polska 2050 w odniesieniu do trwającego od lat sporu między PiS a PO.

- Od 2005 roku, kiedy miał być PO-PiS, cały czas żyjemy w warunkach, kiedy albo Platforma albo PiS, albo PiS albo Platforma… Ta polaryzacja zabija w Polsce wszystko: nadzieję na zmiany, kreatywność PiS-u i Platformy, zabija resztę elektoratu, która mówi „będę siedział w domu, bo mnie to nie interesuje, niech się żrą” – takich ludzi w Polsce jest 6 milionów – ocenił.

Hołownia stanowczo sprzeciwiał się też teorii o budowaniu jednego bloku zjednoczonej opozycji. Jego zdaniem w następnych wyborach opozycja powinna pójść „w co najmniej dwóch, a nie więcej, niż w trzech blokach”. 

- My jako Polska 2050 staniemy do tych wyborów. Wiemy już dzisiaj na pewno, że bez nas tej wojny nie uda się wygrać – wojny, po której musi przyjść pokój. To po w ogóle idziemy do tej walki – po pokój, a nie po wojnę, która będzie dalej trwała przez następne 4 lata – powiedział.

- Nie da się sformować rządu bez Polski 2050 i nie będzie takiego rządu – ocenił stanowczo Hołownia.

-  Tym większa jest nasza odpowiedzialność już dzisiaj, kiedy jesteśmy na etapie proszenia o rozważenie naszej propozycji. Mamy świadomość, że każdy z nas szedł do tej polityki – mam nadzieję, że tak jest w tym ruchu – tak jak ja, żeby z niej odejść. Ja nie przyszedłem do polityki po pieniądze, spełnienie, władzę, splendor, rozpoznawalność. Ja przyszedłem po to, żeby zrobić robotę, a jak będzie zrobiona to wrócić do życia, które dawało mi tyle radości i spełnienia – zapewnił. 

Po wystąpieniu Hołowni głos oddany został obecnym na spotkaniu.

Pierwsze pytanie dotyczyło kwestii ewentualnych koalicji z obecnymi partiami opozycyjnymi. – W Rzeszowie ta opozycja w sumie wygrała, więc jest w tym jakiś sens – mówił jeden z mężczyzn.

Hołownia zdradził szczegóły porozumienia, do jakiego doszło w kontekście wcześniejszych wyborów na prezydenta Rzeszowa. – To się udało, ale – między nami mówiąc – wie pan, jakie to było krwi koryto? To była sytuacja, w której dostawałem telefony od liderów innych partii, którzy mówili: „chodź, wyjdziemy we dwójkę, a tamci niech się dołączają”. Dzwonił jeden i to proponował, dzwonił drugi i to proponował, dzwonił trzeci i to proponował. Ja każdemu odpowiadałem to samo: albo my wszyscy wystawiamy jednego kandydata albo my też wystawimy swojego kandydata i wtedy będzie taki burdel, że PiS na pewno wygra – powiedział.

- Rzeszów to nie jest Polska, bo Polska ma inną ordynację – dodawał w kontekście wyborów jednomandatowych. – W Polsce tego numeru nie będziemy w stanie powtórzyć – ocenił.

Z sali padło też pytanie o działalność prezydenta Andrzeja Dudy. – Mamy dramatyczną sytuację: największą inflację od 20 lat, bardzo poważne i trudne perspektywy finansowe (…) gaz i prąd znowu idą do góry. Co robi prezydent? Wystosowuje list i wręcza odznaczenia konserwatorom ołtarza Wita Stowsza w Krakowie, zwracając uwagę, że odnowienie tego ołtarza było „wielkim wysiłkiem i ważnym wydarzeniem…” To jest rezydent, a nie prezydent – powiedział Hołownia.

- To jest ktoś, kto nie zasługuje na to stanowisko. Przykro to mówić, ale ten urząd go przerósł i to o bardzo dużo. Dzisiaj ta funkcja jest marnotrawieniem energii politycznej, czasu, kadencji. Nie wiem po co Polsce taki prezydent, nie wiem w jaki sposób jakkolwiek on wpływa na nasze życie, jakkolwiek nam przewodzi. Jedyne, co raz na jakiś czas skapnie, to informacja, że on może znowu zamierza postawić się PiS-owi. Co po trzech miesiącach kończy się tym, że wszystko zostaje rozmasowane, bo nic z tego nie wyniknęło – mówił.

Hołownia pytany o politykę energetyczną kraju stanowczo powtórzył, że „trzeba odejść od węgla”.

- Trzeba się zdekarbonizować, a dekarbonizacja to jest również odejście od gazu ziemnego. Mamy w tej chwili 70 proc. prądu w Polsce robione z węgla i kompletnie nieelastyczne sieci przesyłowe i system zarządzania mocą, który nie radzi sobie z produkcją prądu fotowoltaicznego. Trzeba odblokować i wspomóc potencjał produkcji prądu przez ludzi – mówił.

- Skoro ludzie zainwestowali w Polsce miliony złotych na fotowoltaikę, żeby pomóc państwu przejść transformację energetyczną, to co im się za to należy – nagroda czy kara? Ja uważam, że nagroda i że trzeba ten system rozbudować i wesprzeć, a nie zamykać – powiedział. - Trzeba wspierać wszystkich, którzy chcą dzisiaj budować odnawialne źródła energii, bo państwo tego nie umie robić i nie zrobi w takim tempie, jak ludzie, którzy chcą to robić – dodawał wspominając też o potrzebie rozwoju energii jądrowej w Polsce.

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (63)

PeoPeo

62 22

Tusk tupnie,Hołownia pod stołem,niech nie podskakuje. 21:41, 04.11.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

J.K.J.K.

28 13

Tusk nie musi tupać. Hołownia to mały samochodzik zdalnie sterowany przez Tuska i totalną opozycję. 21:58, 04.11.2021


j&kj&k

10 3

Bo Szymuś to takie Koło Gospodyń Wiejskich. I zatańczy, i podskoczy, i popłacze, jednym słowem dla każdego coś tkliwego. Oślizła menda. Porównanie z KGW przypadkowe, w celu określenia szerokiego zakresu działania/możliwości, nie zaś zdefiniowania charakteru. To, że mamy do czynienia z wyjątkowo wrednym typem człowieka, nie ma nic wspólnego z niejednokrotnie szczytną działalnością pań uczestniczących w pracach tych Kół. 09:13, 05.11.2021


ErtggErtgg

1 7

Student seminarium to bardziej PISowy 11:41, 05.11.2021


xnxxnx

26 5

potrzebne są zmiany, tylko czy on to zagwarantuje... platforma i pis lata temu też buntowali się przeciw ówczesnym władzom i co... i mamy ciągle to samo. System jest zły bo gwarantuje bezkarność i zarobek ludziom którzy wygrają wybory... 21:50, 04.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BoBo

2 0

robota to głupota-masz talent-ten długi bil Marcin już robi miejsce Szymkowi 14:49, 05.11.2021


MoniaMonia

25 78

Super Szymon, tak trzymaj :) 21:50, 04.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PlaczkaPlaczka

70 23

Przyjechała Beksa lala do Mielca. Polecialy mu łzy po policzkach. Biedaczkowi. 22:00, 04.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RealReal

1 6

Znaczy ,że teraz jest cacy.Puknij się w czapę i zacznij modlić o zdrowie bo o rozum jest już późno.

10:29, 05.11.2021


Tak tylko pytamTak tylko pytam

47 5

Czyżby Ziomek już z Kukizem nie miał po drodze i teraz chciał się podpiąć pod Szymka ?! 🙄 22:19, 04.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

J.K.J.K.

22 0

To tylko jest zależne od kierunku wiatru w danym dniu. Nieważne z kim aby do celu nieważne jakiego. 23:11, 04.11.2021


Marino MariniMarino Marini

60 17

A na koniec spotkania odśpiewali "hymn" partii " Nie płacz kiedy odjadę..."😭 22:25, 04.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

anoano

21 49

patrząc że pisie trole nie śpią to znaczy że strach jest wielki że już tak dobrze nie będzie i prezes większości w sejmie już nie kupi stołeczkami 22:36, 04.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

J.K.J.K.

15 2

"ano" niektórzy eksperci od siedmiu boleści głoszą różne "mądrości". Jeden na mównicy drugi na forum. 22:52, 04.11.2021


AtakajestprawdaAtakajestprawda

50 11

Ile chusteczek higienicznych poszło? 22:42, 04.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wxcwxc

2 10

Na pewno mniej, niż ty co wieczór zużywasz… 22:54, 04.11.2021


J.K.J.K.

40 17

Zadałem sobie trud i przeglądnąłem zdjęcia, jedno co zauważyłem to nieprzebrane tłumy pustych krzeseł
i to w mieście takim jak Mielec. Wcześniejsze spotkanie PANA PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO w malutkim Przecławiu zgromadził można powiedzieć nieprzebrane tłumy w porównaniu do mieleckiego spotkania Hołowni. Patrząc troszeczkę dokładniej to jeszcze wiele osób było raczej "służbowo". 23:24, 04.11.2021

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

KasiaKasia

11 8

bo u morawieckiego meldowali się obowiązkowo wszyscy regionalni członkowie partii i członki samorzadu 09:40, 05.11.2021


J.K.J.K.

7 7

Do "Kasia"
Droga pani Kasieńko - byłem widziałem i muszę panią bardzo rozczarować. Rejon przecławski i działaczy różnego szczebla też znam i było ich naprawdę bardzo mało, proszę mnie nie posądzać o jakieś moje osobiste zaangażowanie - stoję na uboczu jestem emerytem i nie muszę zabiegać o względy którejkolwiek strony. Dużo więcej od działaczy było dziennikarzy różnych programów. Przez Panią przemawia zwykła złośliwość jak to niektórzy nazywają przekaz bezmyślnych partii opozycyjnych. No chyba, że przyjechali działacze z całej Polski, ale jednocześnie nie widziałem samochodów z rejestracją z poza regionu. A więc pani Kasieńko PORAŻKA na całej linii. Pozdrowienia. 15:04, 05.11.2021


bbbb

3 4

A ile autobusow dowiozl PIS ?
17:53, 05.11.2021


J.K.J.K.

3 2

Do "b.b.
Muszę Cię też zmartwić niedziela wtedy była ładna a więc pospacerowałem sobie przed spotkaniem i po spotkaniu i niestety nie widziałem w okolicy żadnego obcego autobusu. No chyba, że Ty masz lepsze informacje o Pisiorach masochistach, którzy do Mielca przyjechali autobusami a z Mielca dymali na piechotę, bo z Mielca do Przecławia MKS nie kursuje, a Dwa Brzegi w niedziele prawdopodobnie kursuje sporadycznie ale na ten temat nie mam dokładniejszych informacji bo nigdy nie były mi potrzebne. 21:01, 05.11.2021


dnodno

38 10

pi*****ona laleczka czaki. 23:52, 04.11.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Freddy KruegerFreddy Krueger

9 2

no qwa lepiej bym tego nie podsumował 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 09:36, 05.11.2021


hahahaha

2 11

pi*****ona nieraz laleczka to cię urodziła 09:53, 05.11.2021


J.K.J.K.

3 1

Do "haha".
Zmień starą i wytartą płytę - z tym zdaniem z drobnymi modyfikacjami powtarzasz się przy okazji większości dyskusji. Zdanie bardzo niesmaczne i świadczące tylko o Tobie i więcej nie będę już wchodził nigdy w żadną wymianę zdań bo każda wymiana powinna mięć swoją granicę przyzwoitości. 21:14, 05.11.2021


REKLAMA

Za nicZa nic

39 10

Pan Hołownia powiedział : " Ja nie przyszedłem do polityki po pieniądze, spełnienie, władzę, splendor, rozpoznawalność. Ja przyszedłem po to, żeby zrobić robotę, a jak będzie zrobiona to wrócić do życia ..."Szkoda tylko, że nie powiedział jaką robotę ma wykonać, jakie będą z jego roboty korzyści dla Polski i społeczeństwa, jak np będzie usuwał inflację. Chyba nie zauważył też, że tak powszechne stosowanie przez ludzi i instytucje fotowoltaiki odbywa się dopiero teraz , za obecnych rządów. Odchodzenie od węgla wymuszane przez UE i skwapliwie popierane przez pana Hołownię wpływa bardzo negatywnie na rozwój Polski. Żadne duże państwa, które wytwarzają dziesiątki razy więcej CO2 niż Polska od węgla nie odstępuje. Nasz wielki sąsiad Rosja wydobywa dziesięć razy więcej węgla od nas, nikt jej nie każe płacić podatku za emisję CO2, nikt też nie każe jej ograniczać wydobycia. Niszczy się takie państwa jak Polska by nigdy nie były konkurencją dla Wielkich w UE i by były jedynie dostarczycielem taniej siły roboczej jak za poprzednich rządów. Wówczas wyjazdy za granicę za pracą były masowe, teraz coraz więcej Polaków wraca do Polski. 00:34, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kgckgc

36 15

O jakie mega zainteresowanie Szymusiem płaczkiem . Szczególnie przez hej-mielec która już kilka dni wcześnie informowało o przyjeżdzie wielkiego jegomościa . Jak widać na załączonych obrazkach przyszło paru naiwnych zapewne platfusów którzy chcą barwy na żółte zmienić .Widocznie są podatni na bajer Szymusia płaczka . 03:39, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WyborcaWyborca

39 4

Bieniek, Pazdan i Zajączek przyszli oglądnąć konkurencje i przy okazji zastanowić się gdzie swoich z przerzucać bo okręt tonie. Ziomuś, Weryńska, Truniarz i Róg już uciekają od Mareczka albo też są przesuwani bo okręt tonie. Ale nie nie my mieszkańcy Mielca pamietamy kto podnosi podatki, ceny śmieci. Ten numer się Wam nie uda drodzy państwo. A ty Grzesiu - o tobie bedziemy na wyborach pamietac wyjatkowo. czyste powietrze. 07:50, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kubakuba

37 13

płatny klaun 08:15, 05.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hahahaha

6 10

a kogo ty obchodzisz pajacu ? 09:33, 05.11.2021


JolaJola

35 12

Czy holownia płakał? Taki *%#)!& płaczek. Konferansjer z TVN. Błazen i komik. 08:39, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marmar

13 12

5 mil wyborców w Polsce :) :) :) Marzyciel :) Szkoda Ateny - napracowała się przy rozkładaniu krzeseł. Przynajmniej przewietrzyli je :) Szkoda Szymka :( 08:40, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ja ja

16 37

Całym sercem za Szymonem i Polską 2050 !!! Życzę im jak najlepiej, może za 2 lata coś się zmieni.
Przynajmniej rozsądnie mówią, spokojnie i z sensem. Ich wizja Polski jest przekonująca, tylko trzeba się nią zainteresować. Co do frekwencji: teraz pandemia w szczycie lub przed szczytem, więc trochę ryzykowne są spotkanie w zamkniętych pomieszczeniach. Powinny być znowu na otwartej przestrzeni.
Ale Brawo Szymon!!!!, Brawo Polska 2050 !!! 08:55, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

voltvolt

13 12

PIS od władzy trzeba odsunąć ale jak to ma być na zasadzie odsuńmy ich a potem coś się wymyśli i jakoś to będzie to ja podziękuję. Na tą chwilę nadal nie widzę alternatywy, same siuśki. Do wyborów jeszcze daleko i oby się ktoś pojawił kto odetnie się całkowicie od PO PIS i PSL, inaczej zmiany nie mają sensu. 09:05, 05.11.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Tylko PiSTylko PiS

12 5

Puknij się w swój pusty łeb. Nie ma innej alternatywy dla PiS i nie będzie, bo nikomu, żadnej partii tak nie zależy na Polsce jak PiS. Opozycja sprzedałaby Polskę za judaszowe srebrniki. Nie chcę, aby w Polsce szerzyło się lewactwo i pogarda dla polskich wartości, kultury i dziedzictwa narodowego. Tylko PiS! 09:22, 05.11.2021


voltvolt

6 5

Fanatyzm religijny i partyjny po stronie wyborców jest gorszy od nieudolnych partii rządzących. Szkoda dyskutować z ludźmi którzy wielbią zarówno dobre jak i złe decyzje partii przy władzy. Nigdzie nie napisałem że PIs jest zły w 100%, ma swoje dobre strony ale złe niestety przeważają i coś trzeba z nimi zrobić, tylko że nie ma kim.... 09:29, 05.11.2021


abepeabepe

13 5

Przekaz z Nowogrodzkiej dotarł ekspresowo🤣 09:25, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

adamadam

27 5

Z całym szacunkiem dla Pana Hołowni,ale Polakom potrzebni są realiści a nie marzyciele.Ludzie zabierający się do rządzenia muszą wykazać się doświadczeniem ,profesjonalizmemem i coś w życiu osiągnąć . Nie możemy sobie pozwolić na eksperymenty w czasach gdy sytuacja na świecie i w Polsce jest nieprzewidywalna.Pan Hołownia wypowiada się na temat transformacji energetycznej wpisując się
całkowicie w politykę Unii Europejskiej ,która jest utopijna.Jedna ciężka zima zweryfikuje naiwność myślenia sytych eurokratów gdy społeczeństwo będzie marznąć w mieszkaniach bo ich nie będzie stać na ogrzewanie .Oby to się nie stało. 09:33, 05.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

voltvolt

2 0

Otóż to!. Gdzie kompromis? Nie można odejść od węgla ani opierać się na węglu. Polityka musi być wyważona aby nie krzywdzić maluczkich mieszkańców poszczególnych państw. Hołownia ma rację w tym że szykowane na 2022r uderzenie w ludzi produkujących energię w domach aby przykryć błędy w modernizacji przesyłu i zarządzaniu energią jest złe ale złe jest też to co mówi. Musi być furtka która pozwoli uderzyć bezkarnie pełną parą za pomocą węgla kiedy Państwo tego potrzebuje, 09:44, 05.11.2021


REKLAMA

mmmm

17 4

Miska ryżu staje się realna... Pinokio dobrze wiedział o czym mówił... tyle lat temu 09:46, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dddd

13 8

Ale ogólnie jest wesoło. Systematycznie, celowo, z uporem kierujemy się w stronę Ukrainy i Rosji. To znaczy - tam gdzie nasze miejsce. Szkoda tych 30 lat. Polska normalka. 09:51, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ABCABC

16 8

Dla PIS-u cel jest jeden za wszelką cenę, koszty się nie liczą, utrzymać się u władzy. W formie podatków ściągać ile się da pieniędzy, po to aby móc przekupywać swojego wyborcę. Kłania się taktyka spalonej ziemi. Po nas to choćby potop. 09:56, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kaja PłodekKaja Płodek

13 9

Najważniejsze aby Wolska była katolicka i bez aborcji. 10:01, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

11 5

Podwyżka płacy bo inflacja. Więc wzrost cen towarów i usług. Skoro wzrost cen no to potrzebna podwyżka płacy. I tak do u-nej śmierci. W Zimbabwe wszyscy są miliarderami a bułka kosztuje 2 taczki tamtejszego pieniądza. 10:03, 05.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

voltvolt

3 1

czemu nie dokończyłeś? opisałeś spiralę ekonomiczną która zwiększa wpływy do budżetu ale kończy się kryzysem i krachem. Miliony temu kto nigdy nie podniesie płacy minimalnej i nie da podwyżki pracownikowi lecz zapanuje nad gospodarką tak aby tym najmniej zarabiającym nigdy pieniędzy nie zabrakło. 10:39, 05.11.2021


JkJk

4 1

O co chodzi z gosciem na zdjeciu nr26? 10:12, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahaHaha

8 1

Bogusia tylko w 2050 nie bylo 10:18, 05.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

🤣🤣

1 1

A taka szkoda. Tyle zdjęć mogliby zrobić 🤣🤣 18:19, 05.11.2021


BobBob

16 7

Właśnie po to został wysłany do polityki żeby zagospodarować te 6 mln głosów. Zagospodarować za tych co stoją za PO. Ja nie kupuję tego kolejnego zbawcy narodu lansowanego przez TVN i służby. Jak on zachowa się w sytuacji zagrożenia jako prezydent? Będzie płakał jak nad tą postkomunistyczną konstytucją która ostatnio za sprawą TK straciła jak by na znaczeniu. Zresztą ostatnio po powrocie Tuska projekt pt. Szymon Hołownia trochę jak by wygaszono. 11:47, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hvuvkuhvuvku

7 9

Następny polityczny mapet po tusku, kaczyńskim, kosiniaku kamyku, korwinie itp., itd... 13:16, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

angela merkelangela merkel

9 4

Ciekawe czy Kwasimodo na 11 listopada przywiózł Jackowi flagi niemieckie zeby nie musiał kupować bo stroiki juz zamowil za milona 14:29, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

cxzcxz

4 2

tak zrobic z fotela sedes to zadna sztuka a dopiero z sedesu przuwrocic fotel ???? kto tego dokona znacie takiego 17:24, 05.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

vvvv

1 0

nie dość , ze piszesz głupoty ...to jeszcze ta ortografia - STRASZNE!!!!!, chyba nie skończyłeś podstawówki - bo tam uczą ortografii. 10:35, 06.11.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


dddd

3 3

O to przedstawiciel pisiego elektoratu IQ na poziomie rozwielitki 21:40, 05.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

holownia to kobietaholownia to kobieta

7 4

holownia to laleczka niemiec nie lubi Polskiego przemyslu tak jak tusk to zdrajcy polski martwia sie zeby niemcy byli zadowoleni holownia powiedzial by Turow zamknac to szmata nie patriota 03:55, 06.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

abepeabepe

6 4

Bardzo Uczynny Człowiek , w skrócie B.U.C.💩 13:53, 06.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

6 4

Brawo Polska 2050 !!!! Rośnijcie w siłę !!!!, macie nieustannie mój głos. Trolom zalecam zapoznanie się z działalnością Pana Szymona, jego książkami, jego fundacjami ...itd. Szczęka wam opadnie... 15:55, 06.11.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

J.K.J.K.

3 2

Patrząc na całokształt działalności pana Hołowni i wyobrażając sobie, że obejmie On ważną funkcję w Polsce mojej OJCZYŹNIE to rzeczywiście szczęka mi opada ile zła Ten człowiek może wyrządzić swoją niewiedzą, bezmyślnością, niefrasobliwością. Nie zawsze to musi być złośliwe działanie. Najkrócej to komentując rządzenie Polską to nie KABARET. Co udało się w miarę na Ukrainie w Polsce się nie powtórzy. Zresztą Wołodymyr Zełenski był ogólnie znany prawie na całej Ukrainie a nie tylko dla stosunkowo wąskiego grona widzów TVN. Z tego co mi się przypomina to nawet nie ukończył żadnych studiów. 20:18, 06.11.2021


mmmmmm

1 0

do J.K
W ostatnich 6-ciu latach rządzą nami: sami intelektualiści, wykształceni, kulturalni, współczujący , fachowcy, z dużą kulturą osobistą, uprzejmi, dyplomaci z najwyższej półki, pomocni niepełnosprawnym i zajmujący się nimi na co dzień, opiekujący się osobami starszymi, zajmujący się młodzieżą z problemami psychicznymi i nie tylko ...itd....itp. 08:11, 07.11.2021


J.K.J.K.

1 2

Do "mmm"
Pisać w koło naokoło to każdy potrafi. Najlepiej podać konkretne fakty i wtedy można się do nich odnieść.
O ile jesteś taki wrażliwy i niebo byś każdemu uchylił to odpowiedz na parę konkretnych pytań dotyczących niekoniecznie ostatnich sześciu lat.
Kto, kiedy i przy jakiej okazji powiedział:
- my z tatą wiedzieliśmy, że to lipa
- ch.. d... i kamieni kupa
- państwo POLSKIE istnieje tylko teoretycznie
- skarbówka trzepie moją zonę - zablokowałem to
- ch.. z Polską wschodnią (czyli z tym rejonem w którym prawdopodobnie mieszkasz)
- dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać
- dokąd jesteś z nami żaden sąd cię k.... nie ukarze
- za 6-7 tysięcy to robi tylko idiota i złodziej
- piniędzy nima i nie będzie (przy okazji 500+)
- jak ktoś wie gdzie są zakopane pieniądze to każe je odkopać (też przy okazji 500+)
- teraz benzyna może kosztować nawet k.... 7 zł.
Albo kilka prostych pytań:
- kto spalił budkę strażniczą przed ambasadą rosyjską (11 listopada)
-jakie zarzuty mają: Stanisław Gawłowski, Sławomir Nowak,Tomasz Grodzki i czy to Pisiory
- dlaczego tak nerwowo spoconą twarz wycierał Zbigniew Chlebowski
Za jakich czasów doszło do takich zdarzeń jak:
- zajumanie Polakom ok. 153 miliardów zł z OFE
- zaniedbanie w podatku VAT, które doprowadziło kradzieży ok. 251 miliardów zł
- Amber Gold (z próbą przejęcia Lotu)
- reprywatyzacja warszawska (i nie tylko warszawska)
- prywatyzacja majątku narodowego (a właściwie kradzież - sprzedaż za symboliczną złotówkę
- katastrofa Smoleńska' której wyjaśnienie zlecono stronie rosyjskiej.
I można tak jeszcze długo ale szkoda mojego czasu bo Ty i tak w swoim zaślepieniu nie jesteś w stanie tego zrozumieć.
16:56, 07.11.2021


HołodniaHołodnia

0 0

PO podstawiony buc z TVN.
Z krzywą gembą. 15:00, 02.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PajacPajac

0 0

Dalej żebra datki. Tylko jakaś beksa i łajza się tak zachowuję 18:51, 09.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%