Zamknij
REKLAMA

Taka piękna metamorfoza - kuracja online

22:16, 19.03.2020 | Artykuł sponsorowany

Przed kuracją i po kuracji z Projekt Zdrowie.

Niecałe 8 miesięcy współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie Mielec i 26 kg w dół. Zobaczcie metamorfozę tej niesamowitej 13-latki. 

To nie była standardowa kuracja... Nicole na co dzień mieszka w Szkocji, kontaktowałyśmy się tylko przez internet. Co jakiś czas zaglądała do Polski, za każdym razem wbijając nas w fotel swoimi efektami. Z bardzo wystraszonej dziewczynki wyrosła nam piękna nastolatka i to tylko w kilka miesięcy. Wielka inspiracja! A co najważniejsze, kuracja zakończyła się już prawie rok temu, cały czas jesteśmy z Nicole w kontakcie i waga i sylwetka jest pięknie utrzymana :-)

Rozwijamy się dla Was!

Początkiem roku z każdej strony słyszeliśmy o postanowieniach noworocznych. Kilogramy do zgubienia prześcigały się z biznesplanami, a ze sklepowych półek znikały notatniki i planery. Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje nam jak szybko aspekty niezależne od nas mogą zweryfikować nasze plany. Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy nie należy do komfortowych i dla nas również jest ogromną lekcją. Zdajemy sobie sprawę, że nie z każdym z naszych pacjentów możemy się teraz spotkać osobiście dlatego rozwijamy dla Was konsultacje online.

Pamiętajmy, prawidłowa dieta bogata w witaminy i minerały ma ogromne znaczenie w budowaniu i utrzymaniu odporności. Ponadto większość z Was ma teraz trochę więcej czasu na gotowanie i eksperymentowanie w kuchni, więc to dobry czas aby powalczyć o wymarzoną sylwetkę. 

Nie dajemy się koronawirusowi i nie damy się zbędnym kilogramom!

Zadzwoń i dowiedz się więcej o nowej opcji konsultacji online: 790 337 773

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790 337 773


Dietetyk mgr Agata Anuszewska
 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone