Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
17:21, 14.11.2018
Styl retro ma rzeszę stałych zwolenników i wydaje się nawet, że jest ich coraz więcej. Może wynika to z tęsknoty za minionym czasem, może z zamiłowania do wiecznie modnej klasyki (skoro wraca co sezon, można przecież tak o nim mówić), a może z poczucia, że wypracowane już kiedyś formy są lepsze od współczesnych, skoro trwają dłużej niż te nowe.
13:53, 14.11.2018
Większość kupowanych w sklepach soków, które reklamują się jako stuprocentowy wyciąg z owoców, to tak naprawdę mieszanka wody z koncentratem. Całkowite oddzielenie soku od miąższu, zagęszczenie, a następnie wymieszanie wraz z wodą i cukrem nie brzmi zbyt zdrowo, dlatego warto jest zainwestować we własny sprzęt.
13:04, 13.11.2018
Bez domeny nie ma adresu internetowego, a bez adresu internetowego nie ma strony www, która stanowi w dzisiejszych czasach idealną wizytówkę marketingową każdego chcącego odnieść sukces w biznesie, w zasadzie dowolnego kalibru i dowolnej branży.
11:27, 13.11.2018
Kiedy na rynek elektroniki wyszły pierwsze telefony komórkowe, oczywistym stało się notoryczne ich wykorzystywanie do dzwonienia i pisania wiadomości tekstowych w postaci SMS-ów.
10:22, 13.11.2018
Obecna technologia pozwala na dziesiątki ulepszeń w każdej dziedzinie życia. Innowacje wkradają się także do branży reklamowej, gdzie nowości są najbardziej pożądane.
09:31, 13.11.2018
Mikołajki to okazja wypadająca tradycyjnie 6 grudnia, czyli w dzień wspomnienia świętego Mikołaja. To właśnie w tym dniu obdarowujemy swoich bliskich prezentami. Okazję tę obchodzi się głównie w Polsce.
15:33, 09.11.2018
W jakiej kondycji są Wasze meble ogrodowe? To doskonały czas na przegląd techniczny i decyzje, co do dalszego użytkowania posiadanego zestawu. A może dopiero rozważacie zakup pierwszego kompletu mebli do ogrodu, na taras lub balkon?
20:15, 07.11.2018
Chatboty - to tzw. wirtualni asystenci lub doradcy. Jest to sztuczna inteligencja w programie komputerowym, który odpowiednio zaprogramowany, przejmuje niektóre ludzkie funkcje dotyczące komunikacji i interakcji, naśladując pisaną, lub mówioną ludzką mowę. Ich głównym zadaniem jest prowadzenie dialogu w taki sposób, by rozmówca był przekonany, że komunikuje się z człowiekiem, przez co wzbudzają one zaufanie niezbędne do przeprowadzenia np. procesu zakupowego.
16:54, 07.11.2018
Na pewno wielu z nas pamięta kultową scenę jednego z filmów o przygodach Gala Asterixa, w której to sojusznicy głównego bohatera - Brytowie - walcząc z Rzymianami, zażądali przerwy w bitwie dlatego, że właśnie wybiła godzina 17:00, co w ich ojczyźnie stanowiło porę na picie... gorącej wody, czasami z domieszką mleka.
14:24, 07.11.2018
Internet jest źródłem wielu możliwości w tym m.in. finansowych, dając nam dostęp np. do dodatkowej pracy, która wzbogaci nasz portfel. Co ciekawe wcale nie jesteśmy zmuszeni do tego, aby posiadać unikalną wiedzę czy też oferować coś interesującego po to, by zarobić. W wielu sytuacjach bardzo proste czynności także mogą przynieść nam zysk.
REKLAMA
15:14, 06.11.2018
Każdemu dobremu przedsiębiorcy zależy na informacji, ponieważ jest to niepodważalnie element determinujący całe prawidłowe funkcjonowanie wszystkiego, co nas otacza. Kształtowanie rzeczywistości przez rodzaj, zasięg, zakres i ilość informacji jest dostrzegalna od razu. Informacja jest niezbędna w biznesie, bowiem na tym się on właśnie opiera: aktualna sytuacja gospodarcza, zapotrzebowanie na dane produkty, obecne trendy kreują biznes, który napędza gospodarkę. To wszystko jest bardzo potrzebne w biznesie, jednak jak powszechnie wiadomo, nie zbudujemy dobrego biznesu bez porządnego i wartościowego dla nas partnera i właśnie z tego powodu powstały biznesowe bazy firm.
13:37, 06.11.2018
Wsparcie w obowiązkach podczas pracy jest mile widziane przez każdego pracownika, szczególnie gdy skraca czas przeznaczony na poszczególne procesy. W ostatnim czasie dużym uznaniem cieszą się programy dla działów księgowo-finansowych. Dla wielu, oprogramowanie do fakturowania jest nieodłączną częścią pracy. A szybki rozwój branży informatycznej pozwala rozszerzać je o kolejne funkcje. Jeśli aktualny soft nie spełnia stawianych mu oczekiwań, pora na zmianę. Czym kierować się podczas szukania?
13:38, 05.11.2018
Amazon Web Services jest największym dostawcą chmury obliczeniowej IaaS na świecie. Z produktu firmy Jeffa Bezosa każdego miesiąca korzysta blisko milion klientów, wśród których można wymienić m.in. Netflix, AirBnB, NASA czy Pinterest. Czytaj dalej i sprawdź, na czym polega usługa Amazon Web Services.
14:11, 02.11.2018
Jeśli poszukujesz trwałego, bardzo dobrej jakości obuwia na zimę, które dotrzyma ci kroku w każdej sytuacji, sprawdź ofertę męskich butów zimowych w YesSport.pl. To internetowy sklep oraz outlet obuwia, gdzie znajdziesz niezawodne buty czołowych producentów w korzystnych cenach.
10:42, 02.11.2018
Spanie w jednym łóżku z ukochaną osobą może być najprzyjemniejszą rzeczą na świecie, ale może również być niezbyt komfortowe, jeśli łóżko nie będzie odpowiadało partnerowi albo partnerce. Jak zatem wybrać najlepsze łóżko dla pary?
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone