Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
16:32, 21.02.2019
Styl kolonialny harmonijnie łączy europejskie trendy z orientalną, egzotyczną stylistyką. Chcesz urządzić kolonialny salon? Podpowiemy Ci, jak tego dokona. Uwielbiasz egzotyczne podróże? Z każdej dalekiej wyprawy przywozisz wnętrzarskie akcesoria? Postaw na styl kolonialny i stwórz przestrzeń swoich marzeń.
15:38, 21.02.2019
Na polskim rynku leasing to stosunkowo młoda forma finansowania inwestycji. Obecnie leasing jest jedynym konkurentem dla kredytów bankowych, których wymagania i procedury przewyższają możliwości niejednego właściciela. Jakie korzyści niesie ze sobą wybór leasingu? Zobacz rzeczy, których możesz nie wiedzieć o tym rodzaju finansowania.
14:32, 20.02.2019
Komfort mieszkania w domu z ogrodem to niewątpliwie piękna sprawa. Też tak masz? Jednak, skoro już tak jest, trzeba zastanowić się czy inwestycja w suszarkę domową ma sens. W końcu nic tak nie poprawia świeżości i delikatności ubrań jak ciepły wiatr w upalny dzień. Suszarka w domu czy w ogrodzie?
13:14, 20.02.2019
Karta do płacenia jest dla nas naturalna - to wiemy. Karta płatnicza to podstawowy środek płatniczy - to też wiemy. Karta to najbezpieczniejszy środek płatniczy - z tego być może sobie zdajemy sprawę. Ale karta płatnicza dla małego?! To pomysł wart sprawdzenia!
11:05, 20.02.2019
Do wygrania 4x voucher od Stacji Narciarskiej JURASÓWKA na całodniowy pobyt w Jurasówce - Stacji Narciarskiej w Siemiechowie.
10:50, 19.02.2019
Ostatnimi czasy turystyka bardzo prężnie się rozwija. Wszystko za sprawą tego, że linie lotnicze wciąż oferują loty w promocyjnych cenach, dzięki czemu mamy możliwość odwiedzać coraz to nowsze i odleglejsze destynacje. Za sprawą tanich biletów lotniczych, grono osób podróżujących wciąż się powiększa, gdyż coraz więcej osób może pozwolić sobie na wakacje poza granicami naszego kraju.
10:39, 19.02.2019
Kiedy przyjdzie czas na remont łazienki i decyzja zostanie ostatecznie podjęta, warto dokładnie rozplanować, co należy wymienić. Często zdarzają się sytuacje, kiedy właściciele nieruchomości rozpoczynają planowanie remontu tylko od zdjęcia starych płytek i założenia nowych. Jednak, jak się później okazuje, to powinno się wymienić także znacznie większą część urządzeń. Dlatego należy zaplanować dokładnie, co i kiedy będzie remontowane, aby ustalić budżet. Łazienka po remoncie powinna spełniać oczekiwania przyszłych użytkowników. Ale warto też zwrócić uwagę na kwestie finansowe, stąd niezbędne określenie ilości środków. Dzięki temu na liście zakupów będą mogły znaleźć się w końcu wymarzone płytki Cersanit, armatura łazienkowa, ceramika, a także dekoracje dopełniające wnętrze.
20:18, 18.02.2019
Organizm ludzki to bardzo skomplikowana i złożona machina. Niemniej, gdy mu coś dolega, potrafi dobitnie to zasygnalizować. Tak jest na przykład z chorobami układu krążenia. Pierwszym ich zwiastunem jest ból nóg, pękające naczynka zwane żylakami i ogólna ociężałość kończyn dolnych. Na szczęście z wszystkimi tego typu schorzeniami skutecznie radzi sobie współczesna chirurgia naczyniowa.
14:15, 18.02.2019
Mała firma wybiera tanie i skuteczne formy reklamy zewnętrznej. W branży internetowej można prowadzić ciekawe działania promocyjne praktycznie z zerowym budżetem. Wystarczy naprawdę niewiele, aby zaznaczyć obecność firmy w internecie.
11:05, 18.02.2019
Handel międzynarodowy oraz przewóz towarów za granicę to codzienność w wielu firmach i przedsiębiorstwach. Oczywistym jest fakt, że taki proces wymaga odpowiedniej organizacji, jak również wiedzy i umiejętności. Dokładnym planowaniem każdego z działań zajmuje się spedycja międzynarodowa.
REKLAMA
10:20, 18.02.2019
Każdy, kto zajmuje się wykończeniem swojego własnego mieszkania, staje w końcu przed odwiecznym dylematem - wanna czy prysznic. Oba rozwiązania są tak naprawdę równie popularne i równie często stosowane, jednakże wanny w ostatnim czasie przeżywają pewien renesans. Wybór różnego rodzaju produktów z obu tych kategorii jest tak bogaty, że naprawdę jest w czym wybierać.
09:51, 14.02.2019
Mieleckie Pogotowie Ratunkowe zaprasza do udziału w kursach pierwszej pomocy.
15:24, 12.02.2019
Wybór firmy zajmującej się serwisem urządzeń biurowych to nie taka prosta sprawa. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników oraz kryteriów dotyczących obszaru działalności oraz specjalizacji. Nie bez znaczenia jest także renoma marki oraz jej zasięg. Jakie inne czynniki są kluczowe podczas wyboru tego typu firmy? Odpowiedź w dzisiejszym artykule.
12:03, 12.02.2019
Coraz więcej osób stara się poprawić wygląd swojej sylwetki, co jednocześnie wpływa na lepszą pracę organizmu i samopoczucie. Wielu pragnie ćwiczyć codziennie, ale często nie znajduje na to czasu. Dla takich osób idealnym rozwiązaniem jest trening Tabata, który zajmuje jedynie 4 minuty, a w tym czasie nie tylko redukujemy tkankę tłuszczową, ale również poprawiamy wydolność i przyspieszamy dobowe tempo przemiany materii! Jak to możliwe! Jak w tak krótkim czasie uzyskać takie wyniki?
11:59, 12.02.2019
Styl prowansalski nieustająco pozostaje jednym z hitów wnętrzarskich. Jeśli jesteśmy na etapie urządzania domu czy mieszkania lub remontu, warto rozważyć aranżację swoich czterech kątów właśnie w tej stylistyce. Prowansja kojarzona jest z lawendą, słońcem, relaksem, swobodą. Właśnie tak będziemy się czuć w domowych przestrzeniach, jeśli zdecydujemy się na styl prowansalski.
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone