Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 30.07.2021
RBC Bearings Incorporated, międzynarodowy producent wysoce zaawansowanych technicznie łożysk i części lotniczych, uruchamia dla całej korporacji  - Centrum Wsparcia Inżynieryjnego - z siedzibą w Mielcu.
17:10, 29.07.2021
Na rynku mieszkaniowym pojawia się coraz więcej inteligentnych rozwiązań. Nowoczesna technologia znacząco wpływa na wygodę i komfort lokatorów. W jaki sposób się to dzieje?
17:09, 29.07.2021
Proekologiczne rozwiązania grzewcze zdobywają w naszym kraju coraz szersze grono zwolenników. Przede wszystkim mają one korzystny wpływ na stan środowiska oraz na redukcję emitowanych zanieczyszczeń. Do innowacyjnych rozwiązań grzewczych można zaliczyć kotły pelletowe zasilane sprasowanymi odpadami drzewnymi. Nowoczesne urządzenia na pellet są zdecydowanie wydajniejsze niż tradycyjne piece. Poza tym spełniają najwyższe normy ekologiczne, ponieważ korzystają z odnawialnych źródeł energii.
17:06, 29.07.2021
Pochodząca znad Morza Śródziemnego, włoska firma Liverani znana jest na rynku głównie ze swoich świetnej jakości, nowoczesnych pomp przemysłowych, które zostały wyposażone w elastyczne wirniki. W swojej ofercie ma także inne urządzenia, których zadaniem jest transport, jednak to z tych pierwszych marka jest najbardziej znana i w tym właśnie segmencie branży się specjalizuje. Jakie pompy z elastycznym wirnikiem ma w swoim asortymencie i co warto o nich wiedzieć? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie czytajcie dalej!
11:16, 29.07.2021
Kradzież torebki, plecaka, czy torby, w której poza rzeczami osobistymi, dokumentami, czy portfelem znajdują się klucze to ogromny problem, który może mieć poważne konsekwencje. Co należy zrobić w takiej sytuacji?
REKLAMA
11:14, 29.07.2021
Codzienna pielęgnacja skóry twarzy ma duże znaczenie dla jej kondycji. Sposób, w jaki traktujesz swoją cerę z pewnością da o sobie znać w przyszłości. Dlatego warto poświęcić temu procesowi więcej czasu, a przede wszystkim rozpoznać potrzeby skóry. Nie istnieje jeden sposób pielęgnacji dobry dla wszystkich, ale są zasady, których warto przestrzegać niezależnie od rodzaju cery.
00:00, 29.07.2021
Rusza akcja Metkom, sprzedaj złom i odbierz opaskę na komary. Firma chce zachęcić swoich klientów detalicznych by korzystali z usług Metkom w godzinach porannych, gdy wakacyjna pogoda nie jest tak uciążliwa.
21:54, 28.07.2021
Język angielski już teraz uważany jest za ten uniwersalny i międzynarodowy. Szacunki podają, że mówi w nim od 250 milionów do 1,8 miliarda ludzi. Wykorzystywany jest on zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Polacy niemal od początku lat 90. XX wieku uczą się go od małego - w przedszkolu, szkole, na studiach. Okazuje się, że mimo wielu lat nauki znajomość języka angielskiego wśród Polaków nie jest duża. W stopniu komunikatywnym deklaruje ją ok. 30% naszych rodaków. Jak to zmienić? Jak z powodzeniem uczyć się angielskiego?
13:03, 28.07.2021
Domy określane jako bliźniaki są bardzo chętne kupowane przez Polaków. Są one formą pośrednią między domem wolnostojącym a szeregowym. Ich popularność z każdym rokiem rośnie ze względu na zalety takiej budowy. Projekty domów bliźniaczych są bardzo chętnie wykupywane i realizowane zwłaszcza na obrzeżach miast.
13:01, 28.07.2021
Dłonie są jedną z najbardziej reprezentatywnych części naszego ciała. Nasz rozmówca widzi je niezależnie od pogody czy pory roku. Widać je, gdy szukamy czegoś w telefonie, notujemy, podajemy rękę na przywitanie. Można wręcz powiedzieć, że dłonie powinny być naszą wizytówką. Jak dbać o to, by były piękne i zadbane?
REKLAMA
11:14, 28.07.2021
W szkole, na studiach i w pracy umiejętność przygotowania dobrej prezentacji jest na wagę złota. W rzeczywistości jednak niewiele osób potrafi stworzyć taką, która na dłużej przyciągnie zainteresowanie odbiorców i która faktycznie będzie uzupełniała wystąpienie, a nie zastępowała je. O czym zatem warto pamiętać tworząc prezentację, a czego należy się wystrzegać za wszelką cenę?
11:00, 28.07.2021
Przyssawki do szkła mają za zadanie utrzymywać wielkogabarytowe, ciężkie tafle. Nic dziwnego, że są poddawane restrykcyjnym badaniom. Gdy przejdą je pozytywnie można założyć, że są warte polecenia. Jeżeli szukasz dobrej klasy produktów do realizacji swoich prac zapoznaj się z wynikami wielkiego testu.
10:58, 28.07.2021
Wycinka drzew to proces polegający na doprowadzeniu do obalenia drzewa w sposób profesjonalny i bezpieczny. Procedura ta powinna być zawsze wykonywana przez wykwalifikowanego specjalistę a sam proces może być realizowany poprzez cięcie piłą łańcuchową, piłą ręczną lub siekierą.
10:47, 27.07.2021
Dobranie właściwego oświetlenia jest najpopularniejszym problemem, z jakim spotyka się każdy zaczynający budowę lub remont. Warto jednak przemyśleć tę kwestię przez nieco dłuższy czas, ponieważ odpowiednio dobrane lampy powodują, że wnętrze staje się praktyczne i stylowe równocześnie. System lamp umieszczonych w pomieszczeniu jest jego główną dekoracją - zarówno poprzez ozdobną formę, jak i różnobarwne efekty świetlne. W jaki sposób należy więc projektować oświetlenie, aby spełniało potrzeby mieszkańców, a równocześnie było eleganckie i pasowało do aktualnych trendów?
13:13, 26.07.2021
Jak sama nazwa wskazuje, kontenery budowlane znajdą swoje zastosowanie na budowach właśnie. Wykorzystywane są przez firmy, którym zależy na szybkich, funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązaniach. Jakie są ich zadania oraz dlaczego mogą one okazać się przydatne również w Twojej firmie?
REKLAMA
REKLAMA