Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:45, 01.07.2020
Centrum Certyfikacji CECE-Polska jako wiodąca firma zajmująca się kompleksowym wdrażaniem oznakowania CE, badaniami, doradztwem, szkoleniami ora szkoleniami online w zakresie znaku CE, jeszcze w czerwcu 2020 przeprowadzi pierwsze szkolenia dotyczące oznakowania CE dla nawozów.
17:54, 26.06.2020
Zespoły zarówno zawodowych strażaków, jak i ochotników narażają własne życie, aby ratować cudze. Zdobycze technologii wspierają ich w tym wysiłku. Sprawdźmy, jak wygląda wyposażenie strażackie.
09:02, 25.06.2020
Budujesz dom, a może właśnie jesteś w trakcie podejmowania decyzji o wymianie okien w swoim mieszkaniu? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Cię tematyka ciepłych parapetów. Prosty montaż i wiele korzyści, jakie niesie za sobą to rozwiązanie, powinny przekonać Cię do tego, że ciepłe parapety to opcja idealna dla Ciebie!
16:56, 24.06.2020
Wśród ponadczasowych elementów wystroju wnętrz polskich domów i mieszkań, bez wahania czołowe miejsce zajmą drewniane żaluzje. Te dość proste, ale ciekawe aranżacyjnie produkty, przeżywają właśnie drugą młodość, zwłaszcza wspomniane żaluzje drewniane na wymiar. O tym, jakie zalety funkcjonalne i dekoracyjne niosą ze sobą takie zasłony, opowiedział nam ekspert z serwisu master.kalisz.pl.
12:10, 24.06.2020
Nie ma nic lepszego niż dodanie koloru żółtego do pokoju, aby uzyskać olśniewająco jasny i wesoły wygląd. A dywan to doskonały sposób na to! Możesz być zaskoczony, gdy zobaczysz, jak uniwersalny może być żółty dywan lub wykładzina - zwłaszcza, gdy wybierzesz odcienie złota lub musztardy, które dobrze kontrastują z ciemnymi lub neutralnymi odcieniami. Może on nie tylko dodać bardzo potrzebnego koloru do ponurego pokoju, ale może również służyć jako piękny punkt centralny, skupiający wzrok i dodający charakteru. Czujesz się nieprzekonany? Nie winię cię i nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek rozważę żółty dywan, ale przeglądanie niektórych z poniższych pomysłów może zmienić zdanie każdego z nas!
11:16, 23.06.2020
Kiedy szukamy pożyczki, często musimy mozolnie przeglądać wiele różnych ofert. Dzięki temu możemy obniżyć koszty i znaleźć najlepszą opcję dla nas. W jaki sposób możemy uniknąć długiego wyszukiwania ofert?
10:51, 23.06.2020
Auto Złom Malinie jest stacją demontażu na terenie powiatu mieleckiego. Zajmujemy się  kasacją pojazdów  oraz sprzedażą części używanych. Posiadamy pozwolenie Wojewody Podkarpackiego na wydawanie zaświadczeń stanowiących podstawę do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
18:54, 22.06.2020
Większość rodziców stara się z największą odpowiedzialnością podchodzić do wyboru mebli i akcesoriów do pokoju dziecięcego. Pytają też, jak dobrać dywan do pokoju dziecięcego, aby był praktyczny, bezpieczny i idealnie uzupełniał wnętrze. Jest kilka niuansów do rozważenia, postaramy się każdy z nich omówić.
18:10, 22.06.2020
Zarówno w przypadku osób aktywnych fizycznie, jak i tych które zażywają ruchu sporadycznie, istnieje ryzyko wystąpienia różnego rodzaju urazów. Jak wówczas przyspieszyć powrót do pełnej sprawności? Nieodzowna może się okazać pomoc wykwalifikowanego fizjoterapeuty.
09:50, 22.06.2020
Przedstawiamy nasze tygodniowe menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie!
REKLAMA
14:06, 21.06.2020
Zapraszamy do Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu. Oferujemy edukację na najwyższym poziomie. Zajmujemy wysokie miejsca w ogólnopolskim rankingu PERSPEKTYW, od lat niezmiennie - I miejsce w powiecie wśród techników. 3 krotnie zdobyliśmy tytuł złotej szkoły, 5 krotnie tytuł srebrnej szkoły. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym!
13:42, 19.06.2020
Obecnie coraz więcej towarów i usług jest udostępnianych w Sieci. Razem z sektorem e-commerce rozwijają się płatności online, które stanowią bardzo wygodne narzędzie do finalizacji transakcji w Internecie. Sprawdź, jakie korzyści oferują sprzedającemu i kupującemu płatności online!
13:05, 17.06.2020
Odpowiednia oprawa okien jest niezwykle istotnym elementem w niemal każdej aranżacji wnętrza. Zasłony - bo o nich mowa, są doskonałą dekoracją okienną zapewniającą domownikom prywatność, jednocześnie chroniąc przed światłem słonecznym. Czy wiesz czym kierować się przy wyborze zasłon?
23:16, 16.06.2020
Nowy portal i sklep internetowy Kronosfera.pl jest już dostępny. Bez wychodzenia z domu zrobisz tu zakupy z dostawą do domu. Znajdziesz inspirację jak zaaranżować dom, mieszkanie lub biuro.
13:39, 16.06.2020
Tłuszcze stanowią niezbędny składnik pokarmowy i zajmują ważne miejsce w jadłospisie człowieka. W dawniejszych czasach tłuste jedzenie było wyznacznikiem zamożności i dobrobytu, natomiast od lat toczy się dyskusja na temat wad i zalet zdrowotnych, a także walorów smakowych różnych tłuszczów. Kiedy i jakie tłuszcze stosować w kuchni, aby było zdrowo, ale i smacznie?
REKLAMA