Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:46, 06.12.2019
Służbowa podróż, często określana mianem delegacji to dla współczesnych, aktywnych mężczyzn swoista norma i fragment codzienności. Wybierając się w nią warto zwrócić uwagę nie tylko na to, co znajdzie się w naszym bagażu ale i sposób jego pakowania.
20:13, 05.12.2019
Dekorowanie ścian może być prawdziwym wyzwaniem! Z jednej strony chciałoby się coś powiesić, z drugiej trudno zdecydować co. Kiedyś do wyboru były tylko obrazy. Dziś można zawiesić plakat, zdjęcie, fotoobraz. Co wybrać? Coraz większą popularność zyskują obecnie obrazy Canvas. Słyszeliście już o nich?
18:39, 04.12.2019
Energia słoneczna to światełko w tunelu dla aktualnego i przyszłego stanu środowiska naturalnego w ujęciu globalnym. Inwestowanie w odnawialne źródła energii nie dotyczy tylko przedsiębiorstw, ale także gospodarstw domowych.
14:24, 04.12.2019
Siwe włosy w młodym wieku to poważny problem. Tracimy satysfakcję z własnego wyglądu ? każdy siwy włos na głowie jest jak cios od losu. Czy jest jakiś sposób, by pokonać siwienie włosów? Okazuje się, że kilka prostych, rutynowych czynności może bardzo pomóc w tej kwestii, przy okazji wzmacniając nas i poprawiając nasz nastrój. Co na siwe włosy? Oto trzy sposoby ? przetestuj i sprawdź, jak działają!
14:20, 04.12.2019
Jesienny przegląd garderoby jest dla wielu kobiet, w tym dla naszych redakcyjnych koleżanek, gwoździem do trumny. Szaruga za oknem, a tu w dodatku nie ma się w co ubrać! To chyba odpowiedni czas na poszukiwanie inspiracji, czegoś co sprawi, że poczujemy się lepiej, bardziej kobieco i pewnie. Wiele ciekawych inspiracji przyniosła nam wizyta w hurtowni koronek i haftów Prostyl. To właśnie delikatne, misterne aplikacje są brakującym elementem w mojej garderobie.
13:18, 04.12.2019
Las to uniwersalny symbol środowiska naturalnego. Tym bardziej razi w oczy jego wycinka, choć w niektórych przypadkach jest to wymagane i korzystne dla ekosystemu. Prawdziwym zagrożeniem dla lasu nie są jednak prowadzone przez drwali prace, a to, jakie materiały eksploatacyjne do nich wykorzystują. Dziś przybliżymy jedno z możliwych rozwiązań EKO dla maszyn leśnych, czyli oleje biodegradowalne do pilarek.
13:16, 04.12.2019
Chcesz kupić serwer do swojej firmy ale nie wiesz jaki? Typy serwerów, rodzaje parametrów, zdalne sterowania, skalowalność i wydajność procesorów. To tylko mały odsetek kwestii, które musisz opanować, aby wybrać ten najlepszy. Sprawdź jaki.
21:30, 03.12.2019
Okna wykorzystywane w domach jednorodzinnych zaliczane są do rozwiązań, po które sięga się, aby urozmaicić ich architekturę. To świetny, chociaż jednak niezbyt tani sposób, aby elewacja domu, jak i jego wnętrza uzyskały oryginalny charakter. Gdzie stosowane są okna okrągłe? Czym się odznaczają?
00:00, 02.12.2019
1 września rozpoczęła się kolejna, druga edycja konkursu firmy TECH Sterowniki. Tym razem na uczestników czeka przenośna konsola Nintendo Switch. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy nagrać filmik lub zrobić zdjęcie przedstawiające urządzenia firmowe. Zgłoszenia w tej edycji konkursu będą przyjmowane do końca grudnia bieżącego roku.
00:00, 02.12.2019
Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu w dwudziestym pierwszym roku swojej działalności, oprócz prowadzonych studiów licencjackich i magisterskich, oferuje także studia podyplomowe.
REKLAMA
19:44, 28.11.2019
Motocyklowy extreme, do którego bez wątpienia należy motocross, wymaga odpowiedniej maszyny. Zaczynając przygodę z tym sportem, lepiej dobrze przemyśleć zakup pierwszego motocykla, by na starcie nie zniechęcić się do rozwijania własnych umiejętności.
19:41, 28.11.2019
Zdrowie jest ważne dla każdego z nas. Na jego stan możemy wpłynąć zażywając każdego dnia odpowiednią dawkę ruchu. Nawet kilkunastominutowy spacer w ciągu dnia może znacznie podnieść komfort naszego życia. Pomocna okaże się również dieta. Ważne aby jeść jak najmniej produktów przetworzonych. Przychodzą jednak takie momenty, kiedy nasz stan zdrowia musimy skonsultować z lekarzem. Jak uzyskać pomoc szybko i nie zbankrutować?
19:39, 28.11.2019
Jednym z popularniejszych schorzeń dermatologicznych występujących zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych, jest łuszczyca. Choroba ta może pojawić się praktycznie w każdym wieku, jednak najczęściej atakuje przed trzydziestym rokiem życia.
19:32, 28.11.2019
Coraz większe zainteresowanie kryptowalutami przekłada się na popularność specjalnie dedykowanych temu środkowi płatności - giełd. To właśnie w tym miejscu można nimi handlować, dobrze jednak wiedzieć, jaką wybrać, aby na tych transakcjach najwięcej skorzystać. Co warto wiedzieć?
16:07, 28.11.2019
Black Friday, czyli dzień wielkich obniżek, w tym roku przypada 29 listopada. Z wyjątkowo dużych rabatów, które sięgają aż do 70%, mogą skorzystać także klienci Galerii Navigator.
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone