Zamknij
REKLAMA

Organizują zbiórkę dla Mai. Gdzie będą kwestować?

11.10, 14.11.2022 mb Aktualizacja: 16.49, 14.11.2022
REKLAMA

Grupa charytatywna Orzeł Biały – Strzelec organizuje zbiórkę na leczenie i rehabilitację 6-letniej Mai z Mielca.

Zbiórka, która ma wesprzeć Maję, odbędzie się w dniach 19 i 26 listopada (dwie kolejne soboty) w godzinach 8.00-14.00 przy mieleckich sklepach sieci A&K Hurt Market, Biedronka, Galerii Navigator, Parku Handlowego S1 Center Mielec (Action) oraz Delikatesów Orzech (osiedle Borek).

Zbiórka wesprze głównie operację w Paley European Institute, która planowo ma odbyć się w grudniu, na którą rodzice Mai muszą zebrać blisko 400 tys. zł. Pieniądze wpłacone podczas zbiórki trafią na konto Mai w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", pod której opieką znajduje się dziewczynka.

U Mai rozpoznano: polidaktylię, szpotawość stopy prawej, niedorozwój kości udowej, zniekształcenie stawu biodrowego, zakotwiczenie rdzenia kręgowego.

- Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą do mieszkańców powiatu mieleckiego, jeżeli ktoś chciałby nam towarzyszyć i razem z nami jako wolontariusz poświęcić 3 godzinki w którąś z wymienionych sobót na zbieranie pieniążków dla Mai, to prosimy o pilny kontakt mailowy: [email protected] - przekazuje organizacja.

Przypominamy, że na Maję można również wpłacać datki bezpośrednio na konto zbiórki internetowej siepomaga.pl/maja-watracz

(mb)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%