Zamknij
REKLAMA

Piłkarski piknik w Domu Dziecka w Skopaniu. Grały młode zawodniczki Stali [FOTO]

16.39, 01.10.2022 ks Aktualizacja: 18.48, 01.10.2022
REKLAMA

Sportowa integracja młodych zawodniczek akademii piłkarskiej Stali z podopiecznymi Domu Dziecka w Skopaniu była jednym z elementów sobotniego pikniku. - Zawsze jesteśmy otwarci na wspaniałych i sympatycznych ludzi - podkreśla przy tej okazji Damian Szwagierczak, dyrektor domu dziecka.

[FOTORELACJA]9573[/FOTORELACJA]

Dom Dziecka w Skopaniu, przy wsparciu mielczan aktywnie wspierających działalność tej placówki, zaprosił młode piłkarki z akademii PGE FKS Stal Mielec do wspólnej zabawy. Na boisku przy domu dziecka rozegrano szereg spotkań, by finalnie wyłonić zwycięzców. 

- Jesteśmy zawsze otwarci na wspaniałych i sympatycznych ludzi, którzy mogą do nas przyjechać i wspólnie z naszymi dzieciakami się pobawić. Pan Eugeniusz Andrusiewicz z Mielca jest takim naszym „aniołem”, który poczynił starania, żeby nasze dzieciaki tej jesieni przeżyły coś fajnego, czego wynikiem jest to spotkanie - mówi Damian Szwagierczak, dyrektor domu dziecka.

Jeśli piknik to nie mogło zabraknąć smakołyków. Miedzy innymi podopieczni domu dziecka przygotowali swoje wypieki, których można było skosztować w przerwie między sportowymi rozgrywkami. Było też grillowanie. - Cieszymy się, że możemy gościć tyle osób, wspólnie pograć w piłkę i świetnie się bawić - dodaje dyrektor placówki.

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%