Zamknij
REKLAMA

Pani Basia potrzebuje przeszczepu. Apel o pomoc!

12:02, 25.02.2021 | M.B
REKLAMA

Pani Basia, mielczanka, wieloletnia nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 11, walczy z białaczką. Potrzebuje przeszczepu szpiku.

Rodzina pani Barbary zwraca się z szerokim apelem o rejestrację jako dawca szpiku. To jedyna szansa na to, by znaleźć „bliźniaka” i sprawić, że pani Basia wróci do zdrowia.

- Dwa lata temu mama zachorowała na ostra białaczkę szpikowa. Udało się nam na około rok wygrać walkę z chorobą. Niestety, po dwóch latach choroba wróciła - przekazuje córka pani Basi - Klaudia. - Tym razem chemia już nie pomoże. Dlatego tak ważne jest by jak najwiecej osób pomiędzy 18 a 55 rokiem życia zarejestrowało się jako potencjalny dawca szpiku dla niej i innych chorych. By jak najwiecej osób udostępniło ten artykuł.

Rejestracja na stronie trwa kilka minut. Następnie do naszego domu poczta przychodzi zestaw do pobrania próbki, który odsyłamy wrzucając do najbliższej skrzynki pocztowej.

Na stronie fundacji DKMS https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca można znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

- Część z was pewnie zna moja mamę, przez około 30 lat była nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 11. Jest najlepszą babcią dla moich dzieci a dla mnie przyjaciółką. Dziękuję wszystkim za pomoc w imieniu swoim i mamy - przekazuje pani Klaudia.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%