Zamknij
REKLAMA

Wygraj 2000 złotych na swoją suknię ślubną w salonie One Love Atelier Bridal

00:06, 08.09.2020 | Materiały partnera

Weź udział w konkursie #URODZINOWEONELOVE!

Z okazji pierwszej rocznicy istnienia salonu sukien ślubnych One Love Atelier Bridal przygotował urodzinowy konkurs.

- Pragniemy bardzo profesjonalnie przygotowywać Was do jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. To jest naszą misją. Teraz jednak chcemy, by dla jednej  z Was, dzień poszukiwania ślubnej sukni stał się jeszcze większą przyjemnością i cudownym wspomnieniem - mówi Ilona Jankowska- Mokrzycka, właścicielka salonu One Love Atelier Bridal

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w urodzinowym konkursie mogą zgłaszać się kobiety, które planują wziąć ślub w 2021 roku. Zapraszamy dziewczyny, które dopiero zaczynają poszukiwania swojej sukni ślubnej lub już ją zamówiły suknie w salonie na ślub w 2021 roku.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić ankietę konkursową Ankieta konkursowa i regulamin konkursu, które można pobrać przez załącznik lub otrzymać je w siedzibie Organizatora ul. Wolności 24  i podpisane, osobiście złożyć w salonie, wykonując sobie jednocześnie zdjęcie na przygotowanym do tego i oznaczonym tle. 

Udostępnić na swoich mediach społecznościowych Instagramie i otagować hasztagiem #urodzinoweonelove, a także oznaczając nasz profil @oneloveatelierbridal, a także partnera medialnego konkursu @hejmielec. Na Facebooku oznaczamy @salononelove @hejmielecpl.

Nagrodą w konkursie #URODZINOWEONELOVE jest bon o wartości 2.000 złotych na suknię ślubną wybraną w salonie One Love Atelier Bridal

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w Regulaminie - CZYTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA - POBIERZ

[KONKURS]39[/KONKURS]

 

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA