Zamknij
REKLAMA

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR Chorzelów 2020 za nami [FOTO]

20:44, 20.02.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

W Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Chorzelowie odbyła się kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. W okresie styczeń-marzec 2020 odbędzie się niemal 90 imprez, w których udział weźmie około 20 000 przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w ponad 300 miastach w Polsce. System PRZEDSZKOLIADA.PL zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

W chorzelowskiej edycji ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020, 20 lutego udział wzięło ponad 160 Aktywnych Przedszkolaków z Chorzelowa, Mielca i okolic.

Instruktorom PRZEDSZKOLIADA.PL w zabawie w sport z najmłodszymi towarzyszyli sportowcy klubu sportowego: PGE FKS Stal Mielec, SPR Stal Mielec oraz SPS Stal Mielec.

Czerwony Kangur PRZEDSZKOLIADA.PL, niczym prawdziwy gospodarz dbał o dobre samopoczucie wszystkich uczestników imprezy. Towarzyszyli mu jego maskotko-przyjaciele: Play-Doh i Mocu. Rodzice przekonali się jak przedszkolaki mogą kreatywnie spędzać czas w domu dzięki ciastolinie Play-Doh. Poszerza ona wyobraźnię dziecka, a pomysłów na tworzenie nowych form jest nieskończenie wiele.

Aktywne przedszkolaki dawały z siebie wszystko na stacji wszechstronnego rozwoju, której partnerem była firma VisolVit.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to nie tylko rozrywka ruchowa, ale także wielowymiarowa edukacja dla najmłodszych. Aktywne Przedszkolaki w Chorzelowie sięgnęły po kredki, aby w ramach akcji "Pomaluj świat Drużyny Kangura" prowadzonej wspólnie z firmą ASTRA rysować wszystko to, co kojarzy im się z ich czerwonym przyjacielem.

Firma Tarczyński była partnerem stacji żywieniowej. Firma STORA ENSO zapewniła papierowe kosze i kubki, a także była partnerem stacji siatkówki.

Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura i jego przyjaciół: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. Na zakończenie nie obyło się bez przybicia "piątki" z Kangurem i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura.

Partner Tytularny: PKN ORLEN.
Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda.
Partnerzy Wspierający: Play-Doh, Stora Enso, Astra S.A, Tarczyński, Visolvit, Fitty Kid.
Ogólnopolski Partner Medialny: Polskie Radio Dzieciom.
Współorganizator: Zespół Szkół w Chorzelowie.
Lokalni Partnerzy Sportowi: SPS Stal Mielec, SPR Stal Mielec, PGE FKS Stal Mielec.

Portal hej.mielec.pl był lokalnym partnerem medialnym.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KonowałKonował

0 0

Kataru nie wyleczę, *%#)!& też nie najgorsze to ten Sokrates, zaraz, zaraz, jak to
było.? Największym dobrem dla pacjenta to to, że nie istnieje dla idei. 20:17, 21.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA