Zamknij
REKLAMA

Rolety okienne - wizytówka naszego domu

12:38, 13.01.2020 | Materiał partnera

Ochronę i zachowanie prywatności w naszym domu zapewniają rolety okienne. Pełnią one również funkcję dekoracyjną. Posiadają wiele zalet. Bez wątpienia są wygodne i łatwe w obsłudze. Przed wyborem odpowiedniego produktu dowiedz się więcej na temat rolet okiennych.

Rolety okienne, jako nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie w naszym domu

Rolety okienne to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie, które stosowane jest w coraz to większej liczbie mieszkań. Powoli odchodzimy od wieszania na naszych oknach zarówno firan, jak i zasłon. Obecnie w sklepach online znajdziemy szeroki wybór produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować rolety do wystroju wnętrza naszego pomieszczenia. Najczęściej klienci decydują się na zakup jasnych kolorów rolet w odcieniach szarości, brązu i bieli. W sklepie online znajdziemy również rolety z unikatowymi wzorami, które mogą być interesującym rozwiązaniem do aranżacji pokoju naszego dziecka. Rolety wewnętrzne są uniwersalne i posiadają wiele zalet, m.in. zapewniają ochronę przed słońcem. Co więcej, rolety okienne są ogólnodostępne i bardzo proste w montażu. Zazwyczaj w otrzymanym zamówieniu jest dołączona instrukcja obsługi montażu rolet okiennych. Bez wątpienia jesteśmy w stanie samodzielnie, bez pomocy osoby trzeciej, zamontować produkt.  Największy wybór produktów znajdziemy w sklepach internetowych np. na

https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html. Przy zakupie rolet okiennych warto kierować się renomą marki i opiniami klientów firmy. W sklepie Karnix znajdziemy największy wybór w sieci rolet, żaluzji, moskitier czy karniszy. Mamy możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów przydatnych do wykończenia wystroju wnętrza. 

Eleganckie rolety rzymskie

Popularnymi i dość nowoczesnymi produktami są rolety rzymskie. Odpowiednio dobrane stanowią idealne wykończenie dekoracji naszego mieszkania. W sklepie internetowym karnix.pl znajdziemy rolety rzymskie w niskich cenach, przystępnych na każdą kieszeń. Koszt za roletę waha się od 60 do 70 złotych. Możemy często trafić na ciekawe promocje. Pamiętajmy jednak, że na ostateczną cenę produktu wpływa również wybór dostawy. Rolety rzymskie wyposażone są w innowacyjne rozwiązania. Wbudowany mechanizm pozwala na ustalenie odpowiedniej regulacji tkaniny. Na Karnix dostępne są produkty w ogromnej wersji kolorystycznej. Oprócz standardowej bieli i szarości mamy do wyboru jasną miętę, pudrowy róż czy nowoczesne bordo i butelkową zieleń. Ostateczny wybór zależy od naszych preferencji i gustu. Jeżeli w naszym pokoju znajdują się jasne meble, możemy śmiało wybierać spośród ciemniejszych czy jaskrawych kolorów, które wniosą nieco życia do naszego mieszkania. Jednak nadal ponadczasowe są rolety w kolorze bieli, które wnoszą nowoczesność i elegancję w naszym domu. 

Jak poprawnie zmierzyć okno pod rolety?

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru rolet okiennych należy odpowiednio zorientować, jaką wybrany produkt powinien mieć szerokość i długość, tak aby idealnie wpasował się do ram okiennych lub ściany. Produkt mierzymy zawsze w centymetrach. Wyniki powinny zostać podane co do jednego milimetra. Do zamówienia produktu będziemy potrzebowali oszacowania pomiaru szerokości tkaniny i wysokości od góry do końca listwy. W tym celu należy odpowiednio wymierzyć okno pod montaż produktu. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem rolet typu Dzień Noc, pomiar okna należy wykonywać od jednej do drugiej krawędzi listwy okiennej. W przypadku szerokości również przykładamy centymetr w odległości obu krawędzi listwy okiennej. W ofercie możemy znaleźć rolety różniące się nawet o 1 milimetr. W sklepie online jesteśmy w stanie zrealizować zakup rolet okiennych na zamówienie. W przypadku wątpliwości, śmiało można posłużyć się filmikami, które znajdziemy po wpisaniu odpowiedniego hasła w wyszukiwarce internetowej lub zgłosić się po pomoc do fachowca.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA