Zamknij
REKLAMA

Wielki jubileusz w klubie Seniora Wrzos

10:14, 13.11.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W najmłodszym klubie seniora dziejącym już od 22 lat w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu swoje 90. urodziny obchodził jeden z najstarszych członków tego klubu Konstanty Jabłoński.

Najstarszy nie tylko ze względu na zacny wiek, ale również na staż w klubie. - To bardzo ciepły, dobry człowiek. Pomocny i bardzo życzliwy dla innych – podkreślała w swojej przemowie przewodnicząca klubu Władysława Cegielska. - Jest również mocno zaangażowany w życie klubu, którego już tak długo jest członkiem.

Wielka niespodzianka dla jubilata przygotowana z wielką starannością przez przewodniczącą, cały klubowy zarząd i opiekunkę z ramienia SDK Urszulę Gładyszewską–Wałek była trzymana w wielkiej tajemnicy przed panem Konstantym. Nie miał pojęcia jaka niespodzianka na niego czekała. Tym bardziej radość i przede wszystkim zaskoczenie było wielkie.

Oprócz gromkiego sto lat, wielu życzeń i prezentów były kwiaty i oczywiście pyszny tort. Pan Konstanty dziękował za wszystko i nie ukrywał nie tylko zaskoczenia ale i wzruszenia.

Klub Seniora działa na osiedlu Szafera bardzo długo. Swoje klubowe spotkania ma we czwartki, od godziny 16.00 w Filii SDK nr 2 na ulicy Botanicznej 2 a. Jeśli ktoś z Państwa chciałby dołączyć do klubu wszyscy seniorzy zachęcają i serdecznie na swoje spotkania zapraszają.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA