Zamknij
REKLAMA

Wyjazd integracyjny placówek Stowarzyszenia "Nasza Gmina"

11:36, 01.10.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno–Wychowawczego w Pniu oraz uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Pniu wraz z rodzicami oraz terapeutami  odwiedzili  Sanktuarium św. Kingi w Starym Sączu.

Wyjazdowi przewodniczył ks. Mariusz Florek, wikariusz pracujący w placówkach. W programie znalazł się Klasztor Sióstr Klarysek, w Kościele Trójcy św. odbyła się msza św. Następnie uczestnicy zwiedzili ołtarz papieski i po obiedzie w domu pielgrzyma szczęśliwie wrócili do domów.

Udział w wyjeździe rodziców staje się okazją do głębszej integracji z personelem placówek. Ma ona celu wymianę doświadczeń, podzielenia się swoimi uwagami z terapeutami na temat funkcjonowania ich dzieci oraz do lepszego poznania się. To także okazja do odpoczynku, odrobiny wytchnienia oraz oderwania się od codzienności. Rodzice bardzo cenią sobie taka formę integracji, gdyż jest to dla nich okazja do podzielenia się opiniami czy przemyśleniami na innym gruncie niż na oficjalnych  zebraniach w placówce.

Wyjazdom integracyjnym towarzyszy przyjazna atmosfera, zachęcająca do rozmów, do podzielenia się własnymi troskami  i radościami.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAKurtki i płaszcze damskie - porównaj ceny
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA