Mielecka publiczność miała okazję przenieść się prosto do świata wielkiego kina podczas minionego weekendu. W sobotni wieczór, 20 czerwca, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR wypełniła się brzmieniem najsłynniejszych ścieżek dźwiękowych światowej kinematografii. Wszystko za sprawą widowiska muzycznego „Hollywood w Mielcu”, które stanowiło spektakularne zwieńczenie IX sezonu artystycznego w wykonaniu Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej.
Rozmawiamy z muzykami, z dyrygentem Piotrem Wyzgą, z wiceprezydentem Tomaszem Leyko oraz z mieszkańcami i gośćmi koncertu.