Wideo

Zamknij

Rozmawiamy z Piotrem Wyzgą - dyrygentem Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

20:58, 23.06.2026

20 czerwca Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Mielcu zamieniła się w prawdziwą fabrykę snów. Wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu „Hollywood w Mielcu”, którym Mielecka Orkiestra Symfoniczna w spektakularnym stylu zakończyła swój IX sezon artystyczny. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję usłyszeć kultowe motywy muzyczne znane z największych dzieł światowej kinematografii.

W naszym materiale wideo podsumowujemy to niezwykłe wydarzenie muzyczne. Zaglądamy za kulisy i rozmawiamy z Piotrem Wyzgą - dyrygentem Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej.

facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]