Zamknij
REKLAMA

Cześć szukam partnerki na wesele które odbędzie się 29 czerwca poszukiwana partnerka wieku +24 chętne niech zostawią po sobie superke. Na pewno się odezwę ?


komentarz (1)

wuswus

0 0

hmm. Daj sobie spokój. I co zostawi po sobie ślad? i co... lajka jej dasz? Może idź szukać dziewczyn w realu a nie zza kompa. 13:26, 23.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hej, chciałbym poznać ładną,mądrą i sympatyczna dziewczynę w wieku (20-23) ,w celu porozmawiania,wyskoczenia gdzieś wspólnie,spedzenia miło czasu ;) a co czas pokaże to sie okaże ;) pozdrawiam

Mlody ,wysoki ,kulturalny ,zadbany młodzieniec ,pozna dziewczyne w przedziale wiekowym 24-35 lat do wspólnego spędzania czasu ,cel matrymonialny niewykluczony ,jesteś zainteresowana to napisz [email protected] .zapraszam do kontaktu .

Syn wczoraj zgubił telefon Honor Lite w etui Stal Mielec w okolicach Piotra Skargi , Kossaka , Dworcowa . Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt.

Pozdrawiam przepiękną Panią która pracuje w biedronce na Piaskowej,czarnowłosa o nieziemskiej figurze i urodzie, zajmująca sie skanowaniem lub wprowadzaniem produktów.

Szukam pani do spotkań wiek nie ma znaczenia. Tylko poważne propozycje. [email protected]