Zamknij
REKLAMA

Pozdrawiam wszelkie mieleckie wydry z okolic lelewela, kmwtn


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Uroczy chłopak lat 20 poszukuje dziewczyny. Nie jestem przystojny, nie mam też BMW ani passata. Mój brat to nie Janusz i Haliny w rodzinie też nie mam. Poszukuję kogoś by pójść do kina, czasem się wzajemnie rozerwać. Nie poszukuje dziewczyny na jedną noc tylko na całe życie. Proszę nie wysyłać głupich komentarzy bo się nie odezwę. Proszę o zdecydowane komentarze a przysięgam postaram się być tym księciem na białym koniu. ?

Szukam dziewczyny na wesele która chętna pisać

serdecznie pozdrawiam dwie dziewczyny które 17 kwietnia rano o 6:30 robiły zakupy w kiosku na hali- szczególnie pozdrawiam śliczną blondynkę z pięknymi oczami w szarych leginsach-super dziś wyglądałaś. Mam nadzieje że kiedyś znów Ciebie zobaczę :)

Witam Czy jest jakaś dziewczyna do 30 lat, która chciałaby poznać też fajną osobę poprostu, na wspólne wyjscia z domu, To się poproszę odezwij na mój mail: [email protected] Tylko na mail gdyż ciężko znaleźć posta. Robi się co raz cieplej na zewnątrz, więc czemu nie ;] Do Ciebie nie mam jakiś specjalnych wymagan. Dobrze gdybyś była sympatyczna i Będzie miło gdy napiszesz na ten mail. Później możemy się wymienić zdjęciami lub fb. Pisze tylko w celu zawarcia nowej znajomości z miłą dziewczyną.

Dwie dziewczyny pozdrawiają trzech chłopaków, którzy dnia 16.04 byli na Targach Pracy przy stoisku informatycznym??

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone