Zamknij
REKLAMA

Witam Moze jest tu taka dziewczyna, która przeczyta ten post, szukająca odpowiedniej osoby do poznania się, na wyjścia wspólne, może i związku. Jesteś w wieku 18-28 miłą, dobrą dziewczyną, to chętnie się zapoznam z Tobą, sympatyczny 28 latek z Dębicy, z dobrym nastawieniem, wyglądem i humorem ;D Jesli chciałabyś się zapoznać, nowe szanse na dobry kontakt i masz też nadzieje na poznanie może tej odpowiedniej osoby dla siebie, to napisz na moj adres mail; [email protected] Któż wie, może i tak sie można poznać, spróbować. Pozdrawiam


komentarz (4)

uwagauwaga

12 0

Handel ludźmi, uwaga! 22:10, 15.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gosc wie czegoGosc wie czego

3 1

Chce. Ze starsza od siebie nikt by się na mieście nie pokazał...
Ach ta dzisiejsza młodzież..... 09:06, 16.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SisiSisi

5 1

Może jakbym cie znała to bym się umówiła na kawę ale że cię nie znam i się nie umowie ale życzę wszystkiego dobrego w poszukiwaniu szczęścia 16:24, 16.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SerSer

0 6

łaski kupo nie robisz przecież. Gwiazda sie znalazla haha 00:29, 17.08.2019


Mlody ,wysoki ,kulturalny ,zadbany młodzieniec ,pozna dziewczyne w przedziale wiekowym 24-35 lat do wspólnego spędzania czasu ,cel matrymonialny niewykluczony ,jesteś zainteresowana to napisz [email protected] .zapraszam do kontaktu .

Syn wczoraj zgubił telefon Honor Lite w etui Stal Mielec w okolicach Piotra Skargi , Kossaka , Dworcowa . Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt.

Pozdrawiam przepiękną Panią która pracuje w biedronce na Piaskowej,czarnowłosa o nieziemskiej figurze i urodzie, zajmująca sie skanowaniem lub wprowadzaniem produktów.

Szukam pani do spotkań wiek nie ma znaczenia. Tylko poważne propozycje. [email protected]

Pozdrawiam panią która 15.12.na stacji paliw kupowała papierosy i tankowała gaz ok. godziny 5.ma pani zgrabne nogi?

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone