Zamknij
REKLAMA

Polary z nadrukiem - reklama dla twojej firmy

19:06, 17.07.2021 | Materiał partnera

Nadrzędnym celem każdego przedsiębiorstwa jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców. Promowanie własnej marki jest więc bardzo istotne od rozpoczęcia działalności. Istnieje wiele form reklamy. Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wprowadzenie odzieży z personalizowanym nadrukiem. Bez wątpienia jest to dość oryginalne rozwiązanie, które powoli wypiera tradycyjne długopisy, kubki, czy smycze. Ubrania są chętnie noszone zarówno przez pracowników, jak i osoby postronne, co pozwala pozyskać wielu nowych Klientów. Jako nośnik reklamowy można wykorzystać wiele elementów garderoby. Szczególną popularnością cieszą się polary reklamowe z nadrukiem.

Dlaczego warto zainwestować w odzież reklamową?

Nie da się ukryć, że wprowadzenie odzieży reklamowej do firmy niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pomaga w budowaniu wizerunku marki. Ujednolicony ubiór pracowników świadczy o profesjonalnym podejściu przedsiębiorcy. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych firmach. Dzięki temu pracownicy będą wzbudzali zaufanie wśród Klientów. Dodatkowo logo widniejące na ubraniach odzieży roboczej zostanie w ich pamięci na długi czas. Wielu podwładnych korzysta z ubioru firmowego również poza miejscem pracy. Dzięki temu logo firmy będzie widoczne nie tylko w miejscu zatrudnienia, ale i w miejscach publicznych. Takie działanie może wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych Klientów.

Wielu przedsiębiorców praktykuje zasadę wręczania odzieży z nadrukiem Klientom w ramach drobnego upominku. Jest to bardzo trafne rozwiązanie, ponieważ z pewnością zachęci go do ponownego skorzystania z usług. Co więcej, otrzymanie takiego prezentu będzie budziło pozytywne skojarzenia z marką. Może pojawić się także chęć nawiązania dłuższej relacji z konkretną firmą. Poza tym, firmowe koszulki zawsze się przydadzą. Polary z logo firmy będą stanowić świetne okrycie wierzchnie podczas chłodniejszych dni. Z pozoru prosty gratis potrafi zdziałać wiele w oczach osób spoza obszaru pracy. Warto dodać, że odzież reklamowa nie wymaga sporych nakładów finansowych, a jest rewelacyjnym nośnikiem reklamowym.

Polary reklamowe idealne na wiosnę, jesień i zimę

Obecnie największym uznaniem wśród pracodawców cieszą się wysokiej jakości polary firmowe. Ten element garderoby sprawdzi się w szczególnie wiosną, jesienią, ale również zimą, gdy temperatura na zewnątrz znacząco spadnie. Bluza polarowa jest rozwiązaniem dla pracowników, którzy pracują na otwartej przestrzeni, w chłodniach, halach, warsztatach bądź magazynach. Bluzy mogą być wykonane z materiałów o zróżnicowanej grubości, co pozwala dostosować ubiór do panującej temperatury. Dzięki temu osoby zatrudnione będą nie tylko komfortowo się czuć, ale godnie reprezentować swoją firmę. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać okrycie wierzchnie także poza godzinami pracy.

Pracownikom wykonującym swoje obowiązki na świeżym powietrzu (brukarze, chodniki) warto zapewnić kurtki polarowe. Oprócz tego, że są świetnym nośnikiem reklamowym, chronią ciało przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie od dziś wiadomo, że długotrwałe przebywanie na mrozie przyczynia się do osłabienia odporności, a także rozwoju wielu chorób i infekcji. Większość modeli kurtek posiada dodatkową warstwę poliestru, która zabezpiecza przed wiatrem i opadami deszczu czy śniegu. Pracownicy ubrani w kurtki polarowe reklamują markę. Z pewnością jej logo czy nazwa zostanie zauważona przez przechodniów. Być może zachęci ich to do skorzystania z usług firmy.

Odzież robocza - cechy szczególne

Odzież reklamowa niewątpliwie powinna posiadać kilka szczególnych elementów. Oczywiście najważniejszym jest logotyp. Możemy umieścić go tak naprawdę w dowolnym miejscu na polarze, bluzie, czy innym elemencie garderoby. Niemniej jednak pracodawcy najczęściej decydują się na umiejscowienie logo na lewej piersi. Dlaczego? Ponieważ to miejsce jest najbardziej widoczne podczas rozmowy z Klientem. Rozmiar elementu powinien być na tyle duży, by prezentował się estetycznie (zwykle jest to od 5 do 8 cm). Gwarantuje to nienachalny wygląd, a przy tym doskonale prezentuje się na odzieży. Warto wiedzieć, że nadruki na ubraniach wykonywane są z reguły techniką haftu komputerowego.

Nie bez znaczenia jest również kolorystyka odzieży roboczej. Powinna ona nawiązywać do barw, z jakimi identyfikuje się dana firma. Najczęściej są one zawarte w logo. Bez cienia wątpliwości jest to pierwszy element, który rzuca się w oczy podczas kontaktu z pracownikami. Prezentuje się to niezwykle estetycznie i profesjonalnie. Wykonanie naszywek należy powierzyć tylko i wyłącznie wyspecjalizowanej, doświadczonej firmie, która przeprowadzi to ze szczególną dokładnością i starannością.

Wysokiej jakości materiały - polar firmowy

Zarówno polary robocze, jak i kurtki polarowe, bądź koszulki powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Warto zwrócić uwagę na to, by odznaczały się trwałością, dawały ciepło i chroniły przed wiatrem, deszczem czy śniegiem. Jedną z tkanin, która odznacza się najlepszymi właściwościami termicznymi jest polar. Został on wynaleziony w 1979 roku. Sam twórca inspirował się skórą z niedźwiedzia. Polar nie wchłania wody, jest lekki i przyjemny w dotyku. Stąd też doskonale sprawdzi się jako okrycie wierzchnie - zarówno w pracy, jak i poza nią.

Polar dostępny jest w różnej gramaturze, co pozwala dostosować ubiór względem temperatury. Niekwestionowaną zaletą tego materiału jest atrakcyjna cena. W żadnym wypadku nie równa się ona z właściwościami, jakie potrafi zapewnić właśnie ta tkanina. To właśnie z tego względu ten element jest tak chętnie wybierany przez właścicieli firm. W ofercie rynkowej dostępne są różne fasony polarów - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a nawet dla dzieci. Polary posiadają wygodne kieszenie oraz występują w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala dopasować polar do barw, z jakimi firma ma powiązanie.

polar firmowy

Zdjęcie pochodzi ze strony https://logomix.com.pl/30-polary-firmowe

Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że odzież firmowa tworzy wizerunek każdego przedsiębiorstwa. Załoga w ujednoliconych strojach okazuje w ten sposób przynależność do konkretnej marki. Najczęściej pracodawcy decydują się na polary z nadrukiem, a także kurtki polarowe, czy koszulki. Polary firmowe idealnie sprawdzą się, gdy zespół pracuje na otwartej przestrzeni jesienią, zimą, czy wczesną wiosną. Oprócz funkcji ochronnych stwarzają idealną okazję do promocji firmy. Klienci, widząc pracowników w spersonalizowanym ubiorze z pewnością zainteresują się ofertą firmy. Co więcej, ubrania reklamowe często rozdawane są jako drobne upominki. Z całą pewnością buduje to pozytywny wizerunek firmy w oczach potencjalnych Klientów.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%