Zamknij
REKLAMA

Mi Band: mała rzecz, która może dokonać wielkich zmian w Twoim życiu

18:02, 30.04.2021 | Materiał partnera

Nie da się ukryć, że opaska Mi Band od Xiaomi zyskuje coraz większą popularność. To urządzenie da się dostrzec na nadgarstkach bardzo wielu osób i nie bez przyczyny zresztą. Ten niepozorny gadżet nie tylko określi godzinę, sprawdzi pogodę czy zmierzy tętno, ale również umożliwi korzystanie z opcji dodatkowych, które pomogą nam w zyskaniu dużych pokładów motywacji na przykład do ćwiczeń fizycznych, jazdy na rowerze albo zwykłego spaceru. Dlaczego warto zastanowić się nad jego zakupem? Odpowiadamy!

Czy znasz swój sen?

Wiele osób na całym świecie zastanawia się: czy mój sen aby na pewno jest zdrowy? Dzięki opasce Mi Band mamy możliwość wglądu w to, w jaki sposób nasz organizm odpoczywa podczas snu. W aplikacji, którą zainstalujemy na naszym smartfonie, będziemy mogli sprawdzić jaki czas nasze ciało poświęciło na głęboki sen, a jaki na płytki. Wyniki mogą nas zadziwić. Wystarczy założyć opaskę na nadgarstek na całą noc, pójść do łóżka i... po prostu zasnąć, a urządzenie zmierzy czas naszego snu, jego jakość, a także wskaże, czy wybudzaliśmy się w nocy.

Takie rozwiązanie może upewnić nas w tym, że sen mamy świetny lub wskazać, że jest jakiś problem, który należy rozwiązać. Warto dbać o higienę snu i zdrowy jego przebieg, a teraz, z pomocą opaski Mi Band od Xiaomi jest to możliwe!

 

Codzienna dawka aktywności fizycznej: ile kroków dzisiaj zrobiłaś?

Opaska Mi Band mierzy ilość kroków, którą wykonujemy w ciągu dnia. W aplikacji możemy ustawić nasz cel i monitorować codziennie czy udało się go nam osiągnąć. Dla osób, które cenią sobie aktywność fizyczną, pragną schudnąć lub po prostu dostarczać swojemu ciału odpowiednią dawkę ruchu, opaska Mi Band będzie świetną pomocą.

Dzięki opasce będziemy mogli monitorować również inne rodzaje aktywności niż tylko spacer. Urządzenie pozwoli nam wybrać odpowiedni trening (bieganie, spacer, pływanie, jazda na rowerze), zmierzyć dystans przez nas pokonany, dostarczyć informacje o tempie, w jakim trasę przemierzyliśmy i jak zachowywało się nasze tętno podczas wykonywania określonych czynności. Dla biegaczy, którzy lubią wiedzieć, jak ich tętno zmienia się podczas biegu, jest to nieoceniona pomoc.

Sami określamy swoje cele, opaska Mi Band może nam o nich przypominać i motywować nas do pozytywnego działania na rzecz własnego zdrowia.

 

Pogoda

Jeśli lubimy wiedzieć, jak ubrać się dziś, jutro czy pojutrze, załóżmy opaskę Mi Band. Dostarczy nam ona wszystkich potrzebnych informacji o pogodzie. Będziemy więc mogli ubrać się stosownie do warunków panujących na zewnątrz i przewidzieć, w jaki sposób będą one ulegać zmianie.

Urządzenie odnajdzie naszą lokalizację i poinformuje nas o temperaturze, zachmurzeniu i opadach.

 

Zgubiłem telefon i co teraz!?

Dzięki opasce Mi Band będziemy w stanie odnaleźć urządzenie, z którym go sparowaliśmy. Jeśli tym urządzeniem jest nasz telefon, na którym zainstalowaliśmy aplikację Mi Fit, wtedy wystarczy wybrać z opcji dostępnych w urządzeniu opcję "Znajdź urządzenie", a nasz telefon zacznie wydawać głośny sygnał i bez problemu go znajdziemy.

 

Inne funkcje

Z opaską Mi Band od Xiaomi będziemy również mogli włączyć minutnik oraz stoper, ustawić godzinę alarmu, a także odbierać powiadomienia czy zmieniać muzykę w telefonie. Każda z tych opcji ułatwi nam funkcjonowanie w stopniu znacznym. Wystarczy dać szansę opasce Mi Band i przekonać się na własnej skórze.

 

Dla kogo opaska Mi Band?

Odpowiedź jest prosta: niemal dla każdego. Przydatna jest dla osób, które po prostu potrzebują zegarka, a także dla tych, które lubią monitorować przeróżne parametry związane z aktywnością fizyczną: tętno, dystans, ilość kroków wykonaną danego dnia. To także urządzenie dla zapominalskich lub ludzi, którzy mają tendencję do gubienia telefonu, a także dla wszystkich tych, którzy lubią wiedzieć o sobie jak najwięcej.

Opaska Mi Band będzie świetnym prezentem, który jest nie tylko wysoce funkcjonalny (ilość dostępnych opcji urządzenia), ale również w wyjątkowo estetyczny sposób wykonany. Prosty w użytku, praktyczny, niewielki. Czy warto? Naszym zdaniem: owszem!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%