Zamknij
REKLAMA

Jaką szczotkę do toalety kupić?

19:16, 14.10.2020 | Materiał partnera

Dbanie o czystość łazienki i toalety jest obowiązkiem każdego domownika. Dużo czasu spędza się w tych pomieszczeniach nie tylko podczas porannych lub wieczornych czynności pielęgnacyjnych, dlatego tak istotne jest aby została zachowana w nich wysoka schludność i higiena. Pomocą będą tutaj specjalistyczne środki chemiczne przeznaczone do poszczególnych powierzchni oraz akcesoria do sprzątania, które ułatwią doprowadzenie pomieszczenia do porządku. Wśród szerokiej gamy sprzętu do sprzątania jednymi z najważniejszych przedmiotów są odpowiednie szczotki do muszli klozetowej, używanie ich pomoże w zwalczaniu bakterii oraz pozwoli na szybkie usuwanie zanieczyszczeń na misie. Najbardziej popularnymi są szczotki wolnostojące, jednak na rynku znaleźć można również modele, które zamocować można na ścianie. Powszechnie znane i kupowane są również stojaki, które wyposażone są w szczotkę do toalety oraz uchwyt na papier toaletowy.

Wyjątkowe modele o różnych funkcjach

Szczotka do sedesu marki Blomus należąca do kolekcji Areo należy do kategorii wolnostojących szczotek, które z powodzeniem postawić można w dowolnym miejscu przy sedesie. Ten model prezentuje się niezwykle stylowo. Wykonany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie będzie pojawiała się na nim rdza, materiał ten jest również łatwy w czyszczeniu. Połączenie długiej tuby z kontrastującym w formie prostokątnym kształtem uchwytu dodaje całości nieszablonowego wyglądu. Szczotka do wc wisząca z serii Nexio świetnie sprawdzi się w małych przestrzeniach dzięki temu, że jest krótsza od standardowych modeli, można przykręcić ją w dowolnym miejscu na ścianie. Oszczędza się przy tym miejsca na podłodze. Dodatkową zaletą tego typu rozwiązań jest to, że przedmiot nie będzie sprawiał problemu podczas odkurzania i mycia toaletowej podłogi. Małe rozmiary szczotki sprawiają, że może być z powodzeniem wykorzystywana w niewielkich kabinach w biurach czy centrach handlowych. Stojak na szczotkę i papier toaletowy z kolekcji Menoto umieszczony jest na oryginalnej podstawce z wyjątkowego tworzywa polystone. Pojemnik na szczotkę jest zamykany, a dodatkowo dzięki wentylowanej konstrukcji pokrywy włókna szczotki schną szybciej. Tuba wyposażona została również w dodatkową wkładkę z tworzywa sztucznego, która ułatwia pozbywanie się nagromadzonej w nim wody. Cały zestaw idealnie ze sobą współgra.

Aspekt wizualny jest równie istotną kwestią przy wyborze produktu

Każdy z powyższych modeli łączy jedno - wykonane są ze stali nierdzewnej, a materiał ten gwarantuje użyteczność stojaków przez długie lata. Dzięki wysokiemu połyskowi wszystkie rodzaje szczotek do wc przedstawiają się bardzo schludnie i stylowo. Proste formy i klasyczne kształty sprawiają, że szczotki w pojemnikach będą pasowały zarówno do tradycyjnej, jak i nowocześnie urządzonej łazienki lub toalety. Z pewnością żaden z tych modeli nie zaburzy aktualnej aranżacji pomieszczenia, a tylko je uatrakcyjni.
 
 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA