Pracownik produkcyjny

Nr oferty: StPr/19/0830Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojsławska 77, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pomocniczy pracownik produkcyjny, piaskowanie detali metalowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Bez wymagań
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZPU WYS-MET Występek Mariusz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wojsławska 77, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Występek
    Numer telefonu: 691262424
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub za pośrednictwem poczty elektronicznej
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    sprzątanie biur oferta pracy dla osób z ustalonym stopniem niepełnosprawności
    StPr/19/1098
    data rozpoczęcia pracy od 19.04.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    sprzątanie biur
    StPr/19/1099
    wynagrodzenie od do 1 000 PLN

    Administrowanie sal szkoleniowych, badanie, analizowanie i określanie potrzeb szkoleniowych osób i organizacji, wsparcie realizacji szkoleń, realizacja i wsparcie organizowanych eventów HR-owych, prow
    StPr/19/1071
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Prowadzenie ewidencji czasu 0pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich, prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, sporządzanie raportów i sprawozdań w zakr
    StPr/19/1072

    Koordynowanie procesu gospodarki odpadami, koordynowanie procesu komunikacji i promocji kultury OŚ, udział w kontrolach spełnienia wymagań OŚ, prowadzenie procesów administracyjnych Biura
    StPr/19/1074

    Przyjmowanie korespondencji przychodzącej orazprzygotowywanie korespondencji wychodzącej, udzielanie informacji interesantom, archiwizacja akt, obsługa urządzeń biurowych
    StPr/19/1081
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019

    Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych, dekretacja i księgowanie dokumentów fi
    StPr/19/1082

    Pisanie zleconych tekstów, wprowadzanie treści do programu komputerowego
    StPr/19/1083

    Wyrób pizzy
    StPr/19/1087
    wynagrodzenie od do 3 000 PLN

    Transport krajowy, woj. podkarpackie, przewóz stali i materiałów budowlanych
    StPr/19/1088
    wynagrodzenie od do 2 400 PLN