Pracownik obsługi Klienta - Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0455Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 59, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Obsługa Klienta Stacji paliw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Dyspozycyjność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Handlowo Usługowa Boronowicz Ryszard
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przemysłowa 59, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Ryszard Boronowicz
    Numer telefonu: 601056680
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn.-pt.
    -odbiór pojemników z maszyny, -prosty montaż zgodny z obowiązującymi instrukcjami tj. klapy, kółka
    StPr/19/0756
    data rozpoczęcia pracy od 19.03.2019
    wynagrodzenie od 2 786 - 3 386 PLN

    Przygotowywanie różnymi metodami i technikami, w oparciu o normy surowcowe, różnorodnego asortymentu potraw, napojów i półproduktów kulinarnych, ocenianie jakości surowców, półproduktów i gotowych pot
    StPr/19/0759
    data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pracownik gospodarczy, sprzątaczka
    StPr/19/0763
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Lakiernik proszkowy
    StPr/19/0765

    Mycie samochodów, pielęgnacja lakieru i wnętrz, obsługa klienta, wycena usług, sprzątanie stanowiska pracy
    StPr/19/0757
    data rozpoczęcia pracy od 15.04.2019

    Zapewnianie bezpieczeństwa powierzonemu mieniu i osobom, chronienie przed kradzieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniem, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz zakłóceń porządku w miejscu
    StPr/19/0760

    Spawacz/przepalacz
    StPr/19/0733
    data rozpoczęcia pracy od 16.03.2019

    Klasyfikacja złomu (możliwość przyuczenia), mechaniczne i ręczne sortowanie złomuzgodnie z obowiązującymi instrukcjami oraz procesami technologicznymi, prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku, we
    StPr/19/0732

    Manicure, pedicure, umiejętność wykonywania hybryd, henna brwi i rzęs, regulacja łuku brwiowego, makijaż
    StPr/19/0735
    data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019

    Ochrona osób i mienia Miejsce pracy: Mielec, Sąd Rejonowy
    StPr/19/0736