SERWISANT SPRZĘTU IT

Nr oferty: StPr/19/1660Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sienkiewicza 42, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Naprawa sprzętu komputerowego, Przygotowywanie ofert dla klientów, Realizowanie dostaw do klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 750 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ SPRZĘTU IT [Inne] : Znajomość systemów z rodziny MS Windows, Podstawowa znajomość konfiguracji sprzętu sieciowego, Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym cz
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SYSTEM DATA SP. Z O.O.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sienkiewicza 42, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu: DOMINIK MAZUR
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyanie CV na adres e-mailowy: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        -obsługa koparki jednonaczyniowej, -praca na terenie powiatu mieleckiego (pracodawca zapewnia dojazd na miejsce pracy)
        StPr/19/1782
        data rozpoczęcia pracy od 25.06.2019
        wynagrodzenie od od 24 PLN

        brukarz
        StPr/19/1780
        wynagrodzenie od do 22 PLN

        Zapewnianie bezpieczeństwa powierzonemu mieniu i osobom, chronienie przed kradieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniem, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz zakłóceń porządku w miejscu
        StPr/19/1781
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        sprzedawca praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 14.00-22.00 za soboty przysługuje dzień wolny
        StPr/19/1783

        Piekarz. Praca w godzinach 6-14, 22-6.
        StPr/19/1787
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Terapeuta zajęciowy Pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie, w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 1/2 etatu - do uzgodnienia z kandydatem
        StPr/19/1789
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Praca na terenie Mielca i okolic
        StPr/19/1762
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
        wynagrodzenie od od 23 PLN

        Elektryk
        StPr/19/1767
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        Mechanik maszyn przemysłowych
        StPr/19/1768

        magazynier
        StPr/19/1769
        wynagrodzenie od od 17 PLN