Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/19/1047Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mała 12 A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Transport krajowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.04.2019
Wynagrodzenie brutto: do 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. C
  • prawo jazdy kat. E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Brak wymagań dotyczących wykształcenia, doświadczenie, dyspozycyjność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Syl-Sped Sylwia Rusin
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mała 12 A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Wiesław Rusin
      Numer telefonu: 602107461
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Administrowanie sal szkoleniowych, badanie, analizowanie i określanie potrzeb szkoleniowych osób i organizacji, wsparcie realizacji szkoleń, realizacja i wsparcie organizowanych eventów HR-owych, prow
      StPr/19/1071
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Prowadzenie ewidencji czasu 0pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich, prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, sporządzanie raportów i sprawozdań w zakr
      StPr/19/1072

      Koordynowanie procesu gospodarki odpadami, koordynowanie procesu komunikacji i promocji kultury OŚ, udział w kontrolach spełnienia wymagań OŚ, prowadzenie procesów administracyjnych Biura
      StPr/19/1074

      Przyjmowanie korespondencji przychodzącej orazprzygotowywanie korespondencji wychodzącej, udzielanie informacji interesantom, archiwizacja akt, obsługa urządzeń biurowych
      StPr/19/1081
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019

      Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych, dekretacja i księgowanie dokumentów fi
      StPr/19/1082

      Pisanie zleconych tekstów, wprowadzanie treści do programu komputerowego
      StPr/19/1083

      Pomoc przy stole, krojenie pieczywa Praca w godzinach 20:00-24:00
      StPr/19/1066
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2019
      wynagrodzenie od do 20 PLN

      Praca przy stole, wyrób chleba, bułek, drożdzówek Praca od 17:00-24:00
      StPr/19/1068

      -odbiór pojemników z maszyny, -prosty montaż zgodny z obowiązującymi instrukcjami tj. klapy, kółka
      StPr/19/1069
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
      wynagrodzenie od 2 786 - 3 386 PLN

      technik prac biurowych
      StPr/19/1075
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN