Zamknij

Elektryk/elektronik/elektromechanik

Nr oferty: StPr/24/0571Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Elektryk/elektronik/elektromechanik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: uprawnienia SEP mile widziane
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO POLGRAF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] (z dopiskiem elektryk/elektronik/elektromechanik/
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      asystentka stomatologiczna praca w systemie dwuzmianowym od 09.00-19.00
      StPr/24/0922
      data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

      Analiza techniczna projektów; analiza zamówień; wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie ERP, opracowywanie technologii elektronicznych i mechanicznych, wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu.
      StPr/24/0927
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 600 do 5 000 PLN

      Odbieranie detali z tworzyw sztucznych z maszyn wtryskowych, kontrola jakości uzyskanych detali - wizualna i pomiarowa, prosta obróbka detali (odcinanie zbędnych elementów, wyrównywanie krawędzi), pakowanie detali i znakowanie opakowań zbiorczych. I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 III zmiana 23-7
      StPr/24/0926
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Obsługa brykieciarki do wiórów aluminiowych, praca na wózku widłowym, przygotowywanie transportów, realizowanie zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej, utrzymywanie porządku w magazynie i wokół niego. I zmiana 6:30-14:30 II zmiana 14:00-22:00
      StPr/24/0925

      fryzjer
      StPr/24/0929
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 242 PLN

      Wykonywanie detali zgodnie z procesem, obsługa maszyn, raporowanie postępów w pracy.
      StPr/24/0914
      data rozpoczęcia pracy od 08.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      Wykonywanie detali zgodnie z procesem, mieszanie farb w odpowiednich proporcjach, przygotowywanie podłoża pod malowanie, raportowanie postępów w pracy.
      StPr/24/0915
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Montaż elementów z użyciem narzędzi pneumatycznych zgodnie z procedurami, raportowanie postępów w pracy.
      StPr/24/0916
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Opiekun osób starszych Godzina rozpoczęcia pracy 7:00. Praca wg grafiku w systemie 12-godzinnym 7 dni w tygodniu.
      StPr/24/0918
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, a także na hali produkcji, obsługa maszyny czyszczącej. 1/2 etatu, praca w godz. Praca w godz.: 10-16 Praca od poniedziałku do piątku
      StPr/24/0920
      wynagrodzenie od od 2 121 do 2 121 PLN