Zamknij

Barman

Nr oferty: StPr/24/0570Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Barman, obsługa klientów praca na dwie zmiany: 10.00-18.00 14.00-22.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Marlena Przygoda
    Numer telefonu: 177745142
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu mieleckiego (I)", w ramach programu Fundusze Europejski
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Wykonywanie detali zgodnie z procesem, obsługa maszyn, raporowanie postępów w pracy.
    StPr/24/0914
    data rozpoczęcia pracy od 08.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 600 PLN

    Wykonywanie detali zgodnie z procesem, mieszanie farb w odpowiednich proporcjach, przygotowywanie podłoża pod malowanie, raportowanie postępów w pracy.
    StPr/24/0915
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    Montaż elementów z użyciem narzędzi pneumatycznych zgodnie z procedurami, raportowanie postępów w pracy.
    StPr/24/0916
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Opiekun osób starszych Godzina rozpoczęcia pracy 7:00. Praca wg grafiku w systemie 12-godzinnym 7 dni w tygodniu.
    StPr/24/0918
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    Utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, a także na hali produkcji, obsługa maszyny czyszczącej. 1/2 etatu, praca w godz. Praca w godz.: 10-16 Praca od poniedziałku do piątku
    StPr/24/0920
    wynagrodzenie od od 2 121 do 2 121 PLN

    -Koordynowanie działań marketingowych dla produktów farmaceutycznych. -Udział w tworzeniu, wdrażaniu promocji i kampanii marketingowych. -Współtworzenie materiałów graficznych, edukacyjnych, katalogów, a także materiałów POSM. -Współpraca z zespołem grafików i innymi specjalistami działu w celu zapewnienia spójności i skuteczności działań marketingowych. -Współpraca z agencjami zewnętrznymi. -Monitorowanie rynku i działań konkurencji
    StPr/24/0921
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Transport samochodami osobowymi klientów klasy biznes praca na terenie kraju (sporadycznie trasy międzynarodowe) Preferowane osoby z terenu powiatu mieleckiego
    StPr/24/0902
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024

    - obsługa żurawia wieżowego górnoobrotowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, - załadunek i rozładunek towarów i materiałów ze środków transportu, - montaż elementów konstrukcji budynku, - przegląd osprzętu do przenoszenia ładunków, - przygotowywanie żurawia do pracy, sprawdzanie prawidłowości działania poszczególnych mechanizmów.
    StPr/24/0903
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    wykonywanie prac przy produkcji akcesoriów ze stali głównie na prasach mimośrodowych, montaż
    StPr/24/0904
    wynagrodzenie od od 28 PLN

    Sprzedawca na stacji paliw Równoważny system czasu pracy Zatrudnienie na Stacjach Paliw Top-Gaz
    StPr/24/0905
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN