Pracownik ochrony mienia

Nr oferty: StPr/22/1889Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Ochrona mienia (grupa interwencyjna) - Zakres obowiązków wynikający z Ustawy o ochronie osób i mienia. Praca na terenie Mielca i okolic Rownoważny system czasu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych "Security Office" Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Ks. Józefa Jałowego 29, 35-010 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Froń
      Numer telefonu: 606210487
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub przesłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn.-pt.
      Praca w Biurze Obsługi Klienta I zmiana 7-15
      StPr/22/1999
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      pisanie tekstów, obsługa portali internetowych
      StPr/22/1992
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      StPr/22/1993

      wychowawca w żłobku "Bajkowa Akademia" Praca między 6.30-17.00
      StPr/22/1997
      wynagrodzenie od od 3 400 do 3 600 PLN

      Nauczyciel wychowania przedszkolnego "Bajkowa Akademia" Praca w godz. 6.30-17
      StPr/22/1998
      wynagrodzenie od od 3 400 do 3 900 PLN

      PRACA NA KRAWĘDZIARCE - PROSTOWANIE DETALI
      StPr/22/0599
      data rozpoczęcia pracy od 30.06.2022
      wynagrodzenie od od 26 do 30 PLN

      Dostawa, rozwożenie mięsa i wędlin
      StPr/22/1986
      wynagrodzenie od od 4 700 do 4 700 PLN

      Pracownik magazynowy
      StPr/22/1978
      wynagrodzenie od od 3 300 do 3 300 PLN

      I zmiana 8-16 II zmiana 12-20 Zatrudnienie w Bricomarche w Mielcu ul. Legionów 84
      StPr/22/1982
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Montaż produktów
      StPr/22/1956
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl