Zamknij
REKLAMA

Miał metaamfetaminę. 24-letni mielczanin zatrzymany

09:44, 25.05.2022 | dw
REKLAMA

 Policjanci przedstawili 24-letniemu kierowcy seata zarzut posiadania narkotyków. Mężczyznę zatrzymano do kontroli drogowej w ubiegłą niedzielę.

 Podejrzany został również zbadany policyjnym urządzeniem na zawartość narkotyków w organizmie, z wynikiem pozytywnym.

 Jeśli badanie krwi potwierdzi, że prowadził po zażyciu środków odurzających, usłyszy kolejny zarzut. Podejrzanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godz. 20, policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Seat. Kierujący na widok policjantów wyraźnie zaniepokoił się i próbował szybko schować coś w schowku obok lewarka. Funkcjonariusze widząc zachowanie kierowcy, postanowili skontrolować pojazd. Ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku.

Kierujący seatem, 24-letni mieszkaniec Mielca, został zatrzymany. Zabezpieczona substancja została poddana badaniu testerem narkotykowym, z wynikiem pozytywnym w kierunku metaamfetaminy.

Mężczyznę również poddano badaniu na zawartość narkotyków w organizmie. Co potwierdziło, że 24-latek prowadził samochód będąc pod wpływem środków odurzających. Policjanci zatrzymali mu prawa jazdy. Pobrano od niego krew do badań. Jeśli wyniki potwierdzą obecność narkotyków w organizmie mężczyzny, usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego.

Wczoraj 24-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany przyznał się i złożył wyjaśnienia. W sprawie zostało wszczęte postępowanie, trwają dalsze czynności.

[ALERT]1653464870071[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%