Zamknij
20:53, 12.08.2023

W Memoriale im. Antoniego Weryńskiego Handball Stal Mielec wygrała z Padwą Zamość. Podczas tego spotkania swój ostatni występ w sporcie zawodowym zaliczył Paweł Wilk.

12 sierpnia 2023 r. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Siatkarki i piłkarze Stali Mielec wzajemnie promują swoje mecze
zobacz fotorelację
Poznaliśmy najlepszych sportowców i trenerów za rok 2025
zobacz fotorelację
MSB Region Boxing Cup
zobacz fotorelację
ODZNACZENIE MOGIŁY ŚP. KPT. JERZEGO DĘBICKIEGO
zobacz fotorelację
Substancja ropopochodna na ulicach starówki
zobacz fotorelację
HEJ MŁODZI: Jastrzębska i Żukowska-Bąk
zobacz fotorelację
Bieg Tropem Wilczym
zobacz fotorelację
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
zobacz fotorelację
Spotkanie z Marceliną Sieroń w mieleckiej bibliotece
zobacz fotorelację
DYSKUSJA O WYGASZENIU PRZEDSZKOLA NUMER 12
zobacz fotorelację

komentarze (3)

Czerwona bunia Czerwona bunia

3 4

Najważniejsza, co za bezczelne babsko.

08:52, 13.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jurek Jurek

3 2

A czy ona ma jakiś wstyd

17:19, 13.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

VoltVolt

1 2

A wy macie wstyd? Weryński, Skowrońska i Kowalik to są trzy osoby dzięki którym SPR Stal Mielec istnieje. Nie będę rozwijał tej myśli. Kibice z Hangarareny wiedzą co mam na myśli. @Paweł dziękujemy ale nie tylko tobie, twoim siostrom siatkarkom też. Fajna sportowe trio o niebywałym talencie. Swoje lata mam i Wilka w 2004r jak wchodził w drużynę pamiętam 🤣.

18:23, 14.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz