Zamknij
18:04, 13.05.2022

Wystawa mocnych zdjęć autorstwa krakowianina Adama Mikołajczyka oraz debata ekspertów - w ten sposób w Przecławiu wywołany został temat cierpienia mężczyzn. Dane są niepokojące: znacznie więcej mężczyzn decyduje się na samobójstwa w porównaniu z kobietami.

Z inicjatywy Szymona Burka ze Stowarzyszenia JARTE, przy wsparciu Domu Kultury w Przecławiu, w czwartkowe popołudnie udało się przygotować kameralne wydarzenie, które poruszyło bardzo ważny problem. Przez kilka tygodni w Domu Kultury w Przecławiu o tej sprawie będzie opowiadać niezwykła wystawa fotografii.

12 maja 2022

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
45 rocznica strajku w WSK PZL Mielec
zobacz fotorelację
FKS STAL MIELEC - FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ
zobacz fotorelację
Spacer przez PZL Mielec
zobacz fotorelację
Wernisaż wystawy Józefa Jana Krużla w Oborart
zobacz fotorelację
Joanna Rządzką z Mielca z tytułem Mistrzyni Polski
zobacz fotorelację
Nowy peron Mielec Wolności już gotowy
zobacz fotorelację
AIR SHOW MIELEC: KONCERT MARGARET
zobacz fotorelację
NIEDZIELA NA AIR SHOW MIELEC
zobacz fotorelację
AIR SHOW MIELEC - POKAZY WIECZORNE
zobacz fotorelację
AIR SHOW MIELEC - WIDOWNIA
zobacz fotorelację

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz