Zamknij
17:00, 12.04.2022

Dwie największe spółki z mieleckiej branży energetycznej - Energia Euro Park oraz Enervigo wspólne z Agencją Rozwoju Przemysłu przygotowały konferencję poświęconą przyszłości rynku energetycznego i technologi optymalizacji kosztów energii.

Jak podkreślano, rynek energetyczny w ciągu ostatnich lat wszedł w zupełnie nowy etap potrzeb i wyzwań dla biznesu. To za sprawą pakietu klimatycznego, a także dwóch lat pandemii, a ostatnio agresji Rosji na Ukrainę.

Mieleckie przedsiębiorstwa - działające w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ale nie tylko - są ogromnymi odbiorcami energii. W związku z tym, spółka Enervigo wspólnie z Energią Euro Park przygotowały obszerny pakiet propozycji zmierzających do optymalizacji kosztów energii.

12 kwietnia 2022 r.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
III Radomyskie Zaduszki Jazzowe
zobacz fotorelację
Muzyczny hołd dla Papieża Jana Pawła II i Rodziny Ulmów
zobacz fotorelację
ITA TOOLS STAL MIELEC – METALKAS PAŁAC BYDGOSZCZ
zobacz fotorelację
Uroczystość Wszystkich Świętych 2025 na Cmentarzu Parafialnym w Mielcu
zobacz fotorelację
Autobus uderzył w drzewo w centrum Mielca
zobacz fotorelację
Wszystkich Świętych - 1 listopada na Cmentarzu Komunalnym
zobacz fotorelację
Noc Świętych w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie
zobacz fotorelację
Zjawiskowa tęcza i zachód
zobacz fotorelację
Wypadek drogowy na DW984
zobacz fotorelację
Kolejowa konferencja prasowa posłanki Skowrońskiej
zobacz fotorelację