Zamknij
REKLAMA
09:28, 14.09.2021

Jest sukces! Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej zrealizowała konkurs, w którym promowała aktywność fizyczną i zaangażowanie społeczne. Rowerzyści rejestrowali przejechane przez siebie kilometry w specjalnej aplikacji i w ten sposób wspierali wybrane stowarzyszenia. W efekcie podopieczni Domu Dziecka w Skopaniu wyjadą zimą na obóz narciarski. 

Intensywnie w akcję wykręcania rowerowych kilometrów dla Domu Dziecka w Skopaniu włączyła się mielecka drużyna Szlachetnej Paczki wraz z członkami Stowarzyszenia Chłopcy ze Stali i Ośrodkiem Kibice Razem Stal Mielec! Wspólnymi wyprawami rowerowymi po regionie mieleckim intensywnie wspierali dzieci ze Skopania, ale też namawiali wszystkich chętnych cyklistów do podobnego działania! Odzew był wielki!

W minioną niedzielę przy Domu Dziecka w Skopaniu odbył się kameralny piknik.  W ten sposób personel i podopieczni placówki podziękowali rowerzystom za wsparcie.

12 września 2021

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA