Zamknij
REKLAMA

Prawdziwe PRZEEE ceny biletów do kina CINEMA3D!

12:33, 21.01.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

CINEMA3D w Mielcu okresowo obniża ceny biletów do 14,90 złotych na wszystkie seanse. Promocyjne ceny biletów obowiązują od poniedziałku do piątku.

Dobra informacja dla wszystkich miłośników kina. CINEMA3D w Mielcu, wprowadza tańsze ceny biletów na seanse 2D i 3D. Promocyjne ceny biletów będą obowiązywać do końca lutego br. i dotyczą wszystkich seansów realizowanych od poniedziałku do czwartku. Dzięki promocyjnej cenie biletów za seanse w wersji 3D, widzowie zapłacą nawet do 30% mniej niż miało to miejsce w grudniu.

Kino CINEMA3D w Galerii Navigator, to w pełni nowoczesny multipleks, zapewniający najszerszą ofertę repertuarową w regionie. W obecnym repertuarze kina, każdy z widzów znajdzie coś dla siebie. Każdego dnia realizowanych jest aż 20 seansów  min takich hitów jak: premierowo - „Narzeczony na niby”, „Pasażer”, „Fernando”, „Gotowi na wszystko. Eksterminator”,” Padington 2”,„Gwiezdne Wojny. Ostatni Jedi”, „Jumanji. Przygoda w dżungli”, horror „Naznaczony. Ostatni klucz”.

Już 25 stycznia, wielkie wydarzenie skierowane do Pań. Kolejna edycja Kina na Szpilkach z przedpremierowym pokazem polskiej komedii romantycznej „Podatek od Miłości”.

W najbliższych styczniowych projekcjach premierowych kina, widzowie będą mogli wybrać się do CINEMA3D na takie filmy jak: „Atak Paniki”, Escape Room”, Tedi i mapa skarbów”, „Cudowny chłopak”, „Gnomy rozrabiają”, „Podatek od miłości”, „Więzień labiryntu. Lek na śmierć” i „Wszystkie pieniądze świata”.

Ruszyła, także długo wyczekiwana przedsprzedaż biletów na najgorętszy film tej zimy. Bilety na „Nowe oblicze Greya”, są już w sprzedaży. Dla fanów trylogii CINEMA3D przygotowało pokaz specjalny 9 lutego o godz. 00:01.

CINEMA3D w Mielcu

Nowoczesny multipleks pod szyldem CINEMA3D, przystosowany jest do projekcji filmowych, w jakości 4K. Dla najbardziej wymagających widzów, kino wyposażone jest w komfortowe, skórzane fotele, które dostępne są dla widzów na największej pond 300 osobowej sali.

Projektory są przystosowane do projekcji w najwyższej, jakości obrazu 4K oraz projekcji trójwymiarowych w systemie DepthQ. Technologia ta pozwala wyświetlać filmy 3D na srebrnym ekranie ze zwiększoną ilością klatek na sekundę. Po za tym do odbioru seansów w 3D wystarczą niedrogie pasywne okulary, które po nabyciu w kasie kina pozostają własnością widza. Tym samym nie ma potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wypożyczaniem okularów.

Jedyny w Mielcu system dźwięku przestrzennego DOLBY Atmos

Nowoczesne kino nie może się dziś obejść bez doskonałej, jakości dźwięku. Obiekt CINEMA3D, jako pierwszy zachwyca widzów rewolucyjnym systemem dźwiękowym - Dolby ATMOS. Jest to rozwiązanie, w którym każdy głośnik może w tym samym czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku. Głośniki w systemie Dolby Atmos, znajdują się zarówno z przodu, z tyłu oraz na suficie sali kinowej, tworząc tym samym otaczającą widzów głębią dźwięku.

Seanse grane są od samego rana do późnego wieczora przez prawie wszystkie dni w roku.

Sprawdź repertuar kina

Materiał promocyjny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA