Zamknij
REKLAMA

Chórzyści z Akordu i Michał Wolan odmrozili mieleckie koncertowanie [FOTO]

12:53, 26.06.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Parafia MBNP w Mielcu oraz Chór Nauczycielski ZNP i SCK „Akord” zaprosiły mielczan na pierwszy Koncert Muzyki Sakralnej z okazji odpustu ku czci MBNP. To pierwsze takie wydarzenie w Mielcu od pojawienia się koronawirusa. Z zaproszenia skorzystało kilkudziesięciu melomanów.

Koncert odbył się w czwartkowy wieczór. Wystąpił Chór Nauczycielski „Akord” pod batutą Grzegorza Oliwy oraz organista Michał Wolan.

WIDEO:

W programie koncertu znalazły się utwory Bacha, Góreckiego, Twardowskiego, Świdra.

WIDEO:

Muzycy wynagrodzeni zostali długimi brawami, a za inicjatywę szczerze dziękował proboszcz parafii MBNP Bogusław Połeć. - Zawsze w maju rozbrzmiewały pieśni maryjne, ta tradycja została podtrzymana dzięki temu koncertowi - komentował.

Odpust w parafii MBNP w Mielcu odbędzie się w sobotę. Nie będzie jednak masowych wydarzeń, ze względu na epidemię.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

12 volt12 volt

3 4

Bardzo mizerny poziom śpiewania. Jestem rozczarowany! :((( 14:57, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA