Zamknij
REKLAMA

Duża impreza pod Mielcem: ciekawe koncerty i mistrzostwa grilla

13:44, 16.07.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

To będą 3 dni muzycznej i kulinarnej uczty, a zarazem doskonała promocja żywności wysokiej jakości. W malowniczej scenerii, nad zalewem w Narożnikach (gm. Radgoszcz) odbędzie się Steakhouse Tarsmak Festival. Wydarzenie zaplanowano w dniach 2-4 sierpnia. Przed nami Mistrzostwa Grilla i BBQ, koncerty m. in. zespołów: KSU, InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi oraz wiele, wiele innych dodatkowych atrakcji. Wstęp jest darmowy!

Impreza rozpocznie się w piątek, 2 sierpnia wspomnianymi już Mistrzostwami Grilla i BBQ. Zawody są skierowane zarówno do kucharzy amatorów, jak i profesjonalistów. Dla zdobywców czołowych miejsc przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia dla 4 osób z ekip startujących. Zapisy już ruszyły. Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/steakhousetarsmakfestival. Uczestnicy zmierzą się z karkówką, żeberkami wieprzowymi, przeponą wołową i stekiem wołowym w asyście wskazanych warzyw. W piątek na scenie festiwalowej wystąpią: Diversion, The Hypnotunez, Grey Zone American Blue, Yellow Horse i KSU.

Kolejny dzień festiwalu przyniesie ciąg dalszy zmagań przy grillu, pokazy kulinarne mistrzów kuchni i cukiernictwa oraz koncerty zespołów InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi.

Natomiast w niedzielę zaplanowano piknik rodzinny, MasteChef Family BBQ i konkursy z firmą GreatGastro, a w tym konkursy na zjedzenie najostrzejszego skrzydełka czy największej ilości skrzydełek.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali też szereg innych atrakcji na weekend festiwalowy, jak warsztaty z grillowania, degustacje i strefę food truck.

Steakhouse Tarsmak Festival odbędzie się w świetnej lokalizacji – praktycznie na granicy trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, nad pięknie położonym zalewem w Narożnikach w gm. Radgoszcz (pow. dąbrowski, woj., małopolskie), popularnego kąpieliska i miejsca różnorodnych wydarzeń kulturalnych.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Firma Tarsmak – liczący się producent różnorodnych sosów majonezowych i pomidorowych, majonezów, ketchupów, musztard i dresingów. Oferta firmy z siedzibą w Radgoszczy obejmuje gamę ponad 200 produktów, które trafiają do kilkunastu krajów oraz restauracja Steak House z Dębicy wraz z jej właścicielem i szefem kuchni - Piotrem Bassarą, który grilluje po mistrzowsku. Restauracja Steak House specjalizuje się w serwowaniu znakomitych steków oraz potraw kuchni Tex-Mex. Ten popularny lokal gastronomiczny jest również animatorem przedsięwzięć łączących kulturę, muzykę i kulinaria.

Patronat Honorowy nad Steak House Tarsmak Festival sprawuje Wójt Gminy Radgoszcz.

 

REKLAMA
(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

MajaMaja

14 2

Może być lepiej jak na dniach Mielca 14:08, 16.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wojtekwojtek

5 0

Grey Zone American Blues - świetna bluesowo jazzowa kapela, warto posłuchać. W ogóle line up świetny. 09:28, 17.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

leńleń

2 9

Nie chcę mi się jechać do Bydgoszczy żeby zjeść pieroga za 1 zł. 20:03, 17.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

alpialpi

3 0

To nie Bydgoszcz to Radgoszcz
20:30, 23.07.2019


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone