Zamknij
REKLAMA

Ania czeka na głosy w konkursie piosenki!

11:35, 26.06.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Anna Mądziel z Partyni (gm. Radomyśl Wielki) bierze udział w Plebiscycie Internetowym Finalistów zakwalifikowanych do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”.

W związku z odwołaniem tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, Rzeszowski Dom Kultury przygotował nową odsłonę tego wydarzenia. Na Facebooku po raz pierwszy przeprowadzony zostanie Plebiscyt Internetowy Finalistów z udziałem zakwalifikowanych wokalistów z całej Polski.

Do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” swój udział zgłosiło ponad 200 wokalistów z całego kraju. Jurorzy (Natalia Kukulska, Robert Janowski, Michał Szpak i Zbigniew Jakubek) po przesłuchaniu nadesłanych utworów postanowili zakwalifikować do finału 67 wykonawców z 42 miast, którzy mieli zaprezentować się na festiwalowej scenie przed rzeszowską publicznością. Ogłoszona w Polsce sytuacja pandemiczna przekreśliła tą możliwość.

W związku z tym finaliści zostali zaproszeni przez organizatora, czyli Rzeszowski Dom Kultury do udziału w nowej, internetowej odsłonie wydarzenia na Facebooku. Od 15 do 29 czerwca trwa głosowanie na profilu organizatora na FB. Na Anię można głosować TUTAJ

Użytkownicy Facebooka, którzy chcą zagłosować na Anię Mądziel, oddają głosy za pomocą przycisku „Lubię to” pod jej zdjęciem.

Zwycięzcą Plebiscytu zostanie wokalista lub wokalistka z najwyższą sumą głosów internautów i jurorów (przy czym ich głos równa się 100 głosom internautów).

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA