Zamknij

Firma COLFARM poszukuje pracowników. Poznaj szczegóły

00:00, 02.08.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11:02, 02.08.2022

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE COLFARM S.A.

to nowoczesne polskie przedsiębiorstwo produkcji farmaceutycznej założone w 1999 roku w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

Od kilkunastu lat nieustannie zdobywamy cenne doświadczenie w sektorze ochrony zdrowia, dynamicznie rozwijając technologię produkcyjną w segmencie suplementów diety i leków OTC.

COLFARM S.A. dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który stale poszerzany jest o kolejne urządzenia oferujące najnowsze rozwiązania na świecie w zakresie produkcji farmaceutycznej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY / OPERATOR

Miejsce pracy: Mielec

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przemysłu farmaceutycznego
• monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień,
  uzupełnianie materiałów
• skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• przestrzeganie obowiązujących procedur, norm i instrukcji

Wymagania wobec kandydatów:
• zaangażowanie
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• chęć uczenia się i poszerzania swoich umiejętności w zakresie wykonywanej pracy
• mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  (preferowana branża farmaceutyczna, chemiczna)

Oferujemy:
• dobre i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę
• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
• dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport), ubezpieczenia grupowego
• miejsce parkingowe dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie dokumentu CV na adres e-mail: [email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%