Zamknij

Jesteś operatorem CNC z doświadczeniem? Jest praca

00:00, 04.07.2022 artykuł sponsorowany

Szukasz pracy w zgranym zespole?

Firma WYSMET zatrudni operatora maszyn CNC do serii jednostkowych, praca na centrum obróbczym w metalu.

Dobra atmosfera i zarobki!

Opis stanowiska:
• obsługa i programowanie centrum obróbczego CNC,
• wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym,
• utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie minimum zawodowe
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• znajomość zasad skrawania
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• dyspozycyjność do pracy zmianowej
• dokładność, rzetelność, sumienność

Oferujemy:
• umowę o pracę
• dobrą atmosferę
• 2 zmianowy system pracy
• wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji

Miejsce pracy: Rzemień k. Mielca

Praca od zaraz!

Prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] lub kontakt pod numerem tel.: 691 262 424

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%