Zamknij

Firma R&G PLAST Sp. z o.o. poszukuje pracownika: Elektromechanik

12:35, 16.11.2018 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10:08, 21.11.2018

Firma R&G PLAST Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji form wtryskowych w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku.  Produkujemy detale o różnej masie na potrzeby branży AGD, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej oraz elektronicznej.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę techniczną i bezpośredni nadzór nad maszynami i urządzeniami produkcyjnymi oraz instalacjami technicznymi.

Opis stanowiska:
•    praca w Dziale Utrzymania Ruchu
•    zapewnienie sprawnego funkcjonowania  maszyn i urządzeń produkcyjnych
•    realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
•    usuwanie usterek w przypadku awarii,
•    dbałość o powierzone mienie
•    skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Wymagania wobec kandydatów:
•    wykształcenie kierunkowe elektromechanik , mechanik
•    mile widziane  doświadczenie  w zakładzie produkcyjnym na wydziale UR
•    wiedzę z zakresu mechaniki , elektryki
•    umiejętność czytania schematów  maszyn
•    mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
•    znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki

Oferujemy:
•    dobre i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
•    możliwość rozwoju , szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie dokumentu CV na adres e-mail: [email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu rekrutacji przeprowadzonej przez R&G Sp. z o.o. ul. Traugutta 7, 39-300 Mielec  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  R&G Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%