Zamknij
REKLAMA

Rada Rozwoju Obszaru Gospodarczego na pierwszym posiedzeniu

11:56, 10.05.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W siedzibie mieleckiego Oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. zainaugurowano funkcjonowanie Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego powołanej przez zarządzającego obszarem EURO-PARK MIELEC. Głównym zadaniem Rady jest opiniowanie w sprawach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na terenie obszaru oraz proponowanie kierunków działań na rzecz poprawy otoczenia przedsiębiorstw i rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru.

Pierwsze posiedzenie, które odbyło się 6 maja br., otworzył Dyrektor Oddziału ARP S.A. w Mielcu Krzysztof Ślęzak. Po prezentacji na temat zarządzającego obszarem oraz programu „Polska: Strefa Inwestycji” przedstawił członków rady, w skład której weszli przedstawiciele przedsiębiorców (7), przedstawiciele jst znajdujących się w granicach obszaru (9) oraz przedstawiciele wojewódzkich rad dialogu społecznego (2).

Głównym punktem posiedzenia był wybór władz rady. Po przeprowadzeniu głosowania, na przewodniczącego rady wybrano Władysława Ortyla (Marszałek Województwa Podkarpackiego), natomiast wiceprzewodniczącą została Aneta Cieśla (Wiceprezes Zarządu Remog Polska).

Ponadto w trakcie spotkania uchwalono regulamin oraz omówiono kierunki działań Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego. Kolejne posiedzenie rady zaplanowano na III kwartał br.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

bubelbubel

1 0

Następna zmowa firm. 10:19, 13.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Z MIELCA AMBITNI UCIZ MIELCA AMBITNI UCI

3 0

Generalnie na wschód od Wisły zarabia się o 1/3 mniej niż na zachód do tego dochodzą kwestie lokalne; Mielec nie jest już miastem LOTNICZYM (w całości) tylko ekonomiczną strefą pracy.

Praca jest ale prosta dla prostych ludzi i jak chcesz mieć za co żyć i nie masz marzeń to będzie ci tu ok ale jak masz ambicje to SAJONARA (kilka zmówionych firm, jeden rynek pracy i miasto robotników PRL)

Domów, mieszkań do sprzedaży pełno, ludzie się wyprowadzają, podobno jest to miasto w pierwszej 30 miast wymierających w całej Polsce. Ludzie studiują w Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Warszawie i też nie wracają nie mówiąc o tych co niby tu są a pracuję gdzieś indziej.

Miasto nie inwestowało - STAŁO W MIEJSCU - NIE BUDOWAŁO 12:04, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone