Zamknij
REKLAMA

Stacja paliw E.Leclerc Mielec. Zupełnie nowa jakość i najniższe ceny

23:00, 09.11.2018 | Artykuł sponsorowany

Przy Galerii Navigator działa już zupełnie nowa stacja paliw E.Leclerc - operatora galerii handlowej, a od teraz również wzorca na mieleckim rynku paliw. Co najważniejsze, stacja E.Leclerc gwarantuje absolutnie konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości paliw.

E.Leclerc uruchomiło w Mielcu swoją stację paliw – mieści się ona przy Galerii Navigator - ul. Powstańców Warszawy 4. Stacja czynna jest w godzinach pracy galerii handlowej - od poniedziałku do soboty od 6:00 do 21:00, w niedziele od 9:00 do 19:00.

- To, co nas cieszy to fakt, że udało się w Mielcu uruchomić stację, która jest gwarantem najwyższej jakości paliw, obsługi klienta, a co najważniejsze - absolutnie konkurencyjnych cen - mówi Dorota Brożyna, dyrektor hipermarketu E.Leclerc w Mielcu.

- Dzięki temu możemy dzisiaj zaoferować mielczanom pełną obsługę na najwyższym poziomie. Korzystając z bogatej oferty naszego hipermarketu, teraz warto skorzystać także z nowej stacji - dodaje.

Wartością dodaną jest możliwość skorzystania z nowej karty lojalnościowej E.Leclerc, która pozwala nie tylko obniżać ceny paliw o dodatkowe 5 gr, ale także zbierać dodatkowe złotówki – zarówno za tankowanie, jak i zakupy w hipermarkecie E.Leclerc w Galerii Navigator, którymi później zapłacimy przy kasie!

Stacja paliw E.Leclerc Mielec
Zapraszamy już dzisiaj!

Godziny otwarcia stacji:
Pon. - Sob.: 6:00 - 21:00
Niedziela: 9:00 - 19:00

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone