Zamknij
REKLAMA

Pandemia to ściema - przekonywali organizatorzy protestu na Placu AK [FOTO]

19:33, 13.09.2020 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Brak legalności przepisów nakazujących noszenie maseczek, manipulację społeczeństwem, fałszywe dane dotyczące liczby zakażonych i zmarłych - to główne zarzuty organizatorów mieleckiego protestu przeciwko ograniczeniom związanym z koronawirusem. - Globaliści działają bardzo dobrze. Nie da się tego odwrócić. Pociągnęli za sznurki i będą to ciągnąć dalej. Dlatego też protestów w Polsce powinno być coraz więcej - twierdzi Maciej Wojtania, inicjator protestu, który odbył się w niedzielę na Placu Armii Krajowej.

- Mamy stan epidemii - politycy rozsiewają wirusa. Wszyscy pamiętamy, jak policja jeździła i nas straszyła. Taki mieli rozkaz. Tak samo będą mieli rozkaz nas łapać, zabijać i w ogóle. Witajcie wszyscy - takimi słowami rozpoczął pikietę przeciwko obostrzeniom związanym z koronawirusem jej organizator - mielczanin Maciej Wojtania.

- Zebraliśmy się tutaj, aby podyskutować, pokazać swoje zdanie i pokazać swój sprzeciw wobec zaistniałej sytuacji panującej w kraju, związanej z pseudo-pandemią, „bardzo groźnym wirusem”, na którego zmarło oficjalnie 260 osób. Czy to jest pandemia? – mówił przez megafon do grupy kilkudziesięciu osób zgromadzonych na Placu AK.

[FOTORELACJA]8260[/FOTORELACJA]

- Pierwszy raz spotkaliśmy się z jakimiś testami, na które diagnozuje się koronawirusa. Koronawirus jest z nami już od lat 50. Pewien biochemik - Kary Mullis wynalazł te testy, dostał za nie nobla. Sam się wypowiadał, że one nie służą do diagnozowania żadnej choroby, tylko do naukowych celów laboratoryjnych – stwierdził organizator protestu.

- Wszystkim kazali zakładać maski. Maska przed pandemią kosztowała 50 groszy, a tym momencie ceny poszły o jakieś 200 procent, także wiemy już, kto na tym zarabia – stwierdził. – Będąc w aptece i chcąc kupić sobie taką maskę, żeby mnie broniła przed wirusem, bo też się bardzo przestraszyłem, pani mi powiedziała, że to jest zwykła maska chirurgiczna i nie broni przed żadnym wirusem. Więc po co my to nosimy, bo nam jeden cymbał z drugim kazał? – mówił.

- Żeby zniewolić człowieka wcale nie trzeba łańcuchów - podkreślał kilkukrotnie.

W rozmowie z dziennikarzami Wojtania przyznał, że pozytywnie zaskoczyła go frekwencja na Placu AK. - Cieszę się, że ludzie chcą posłuchać jakiegoś pozytywnego przekazu, a nie cały czas straszenia w telewizji i innych mediach górnego nurtu – stwierdził.

- Według danych Głównego Instytutu Statystycznego na COVID-19 zmarł jakieś 260 osób. Czy to jest pandemia? Czy dla 260 osób warto zamykać w domu wszystkich ludzi, zakładać maski, zamykać szkoły, wszystkich małych przedsiębiorców? Zaznaczę, że ten wirus jest bardzo inteligentny, bo zamknął małych przedsiębiorców, ale wszystkie duże sklepy były otwarte – dodał.

Zapytany o to, co w takim razie powinien zrobić polski rząd w zakresie ogrniaczenia obostrzeń stwierdził z kolei, że „jest już za późno, by rząd przepraszał”. - Rząd powinien podać się do dymisji całkowicie. Wszyscy zaczęli manipulacje mediami. Wiemy, że zostały przekazane duże kwoty pieniężne na telewizję głównego nurtu. Teraz wiemy już dlaczego. Nikt nie umiera na inną chorobę typu rak, nikt nie mówi o żywności, która jest nam serwowana, jak jest to napakowane chemią i od czego mamy raka. O tym nikt nie mówi – powiedział.

Winą za tak osławionego na świecie koronawirusa Maciej Wojtania obwinia globalistów. – Globaliści działają bardzo dobrze. Nie da się tego odwrócić. Pociągnęli za sznurki i będą to ciągnąć dalej. Dlatego też protestów w Polsce powinno być coraz więcej. Cały kraj powinien protestować przeciwko tym maskom, bo ludzi to męczy. Po co jest w ogóle wymyślone? – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami.

Wojtania przyznał też, że sam maseczki nie nosi. – Jeszcze nie zdarzyło mi się założyć tej maski ani raz. Mam wśród znajomych dużo prawników i oni mnie poinstruowali, jak mam z tym sobie radzić i radzę sobie bardzo dobrze. Uświadamiam panie w sklepach, panów, którzy prowadzą autobusy, wszystkich, których spotykam i każą mi zakładać tą maskę – stwierdził.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (154)

MorawieckiMorawiecki

38 37

No i mają rację
https://youtu.be/PQjtSyFdsJY 19:47, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KonfederacjaKonfederacja

8 4

Wspaniały Pan profesor! 20:32, 13.09.2020


BelialBelial

3 1

Filozof zgrywa wirusologa... 11:17, 14.09.2020


:/:/

116 24

Liczyłem na więcej zdjęć. Widzę wiele znajomych twarzy z Klubu Płaskiej Ziemii oraz Chemtrailsów. Wiecie, że można na ochotnika zgłosić się do pomocy w DPS-ach z potwierdzonym Covid (którego oczywiście nie ma) - lub też do Szpitala w Łańcucie (bardzo dobrze płatne!!!) - do boju Koledzy - pokażcie na co Was stać, i że nie ma się czego bać! 19:50, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

VesVes

5 4

Są granice pajacowania..
To nie był protest Klubu Płaskiej Ziemi oraz Chemtrailsów ( ale skoro piszesz z dużej litery znaczy, że takowe pewnie istnieją ) tylko zwrócenie uwagi (jak napisano na wstępie) na brak legalności przepisów nakazujących noszenie maseczek, manipulację społeczeństwem, fałszywe dane dotyczące liczby zakażonych i zmarłych.
Dlaczego nie znalazłeś czasu i nie przybyłeś na protest, by zabrać głos i uświadomić innym jak bardzo się mylą?!
Zrozumiałem przez kilka ostatnich miesięcy, że są osoby, do których racjonalne argumenty po prostu "nie docierają"... np dlaczego nosisz maseczkę i wdychasz z powrotem to, co Twój organizm musi z siebie "wyrzucić" - bo tak powiedział minister (który sam maseczki nie używa) i pani z telewizji.
OK.. Twoje zdrowie, mnie do tego nie zmuszaj.
Podstawowa wiedza z 3 klasy szkoły podstawowej o "wielkości" wirusów i jego rozprzestrzenianiu powinna być powszechnie znana. A tak nie jest. Dlaczego? ..Brak podstawowej wiedzy przeraża.

Nie masz zielonego pojęcia co się działo przed tzw. "pandemią" i co obecnie się dzieje w DPS-ach.
Mam wiadomości z pierwszej ręki, więc nie strasz DPS-em jak jakimś ostatnim piekłem na Ziemi.
Znajdują się tam starsi, schorowani ludzie u kresu swego życia, których los związał z takim miejscem..
chcesz mi powiedzieć, że zaczęli umierać od marca tego roku?
Zerknij w statystyki i się nie kompromituj.

Bazuj dalej na wiadomościach pani z telewizji.. co poniektórzy już się przestali dziwić, a kolejni przestaną za niedługo, kiedy skończy się "drukowanie pieniędzy".
Bo jak nie wiadomo o co chodzi...

Zdrowia Wszystkim.
14:14, 14.09.2020


VesVes

1 0

...z ostatniej chwili..
Dzisiaj czytam, że Premier Mateusz Morawiecki chce, by TK stwierdził niekonstytucyjność przepisu, który nakazałby rządowi wypłatę odszkodowań przedsiębiorcom.
Dotychczas przepis ten nigdy nie budził niczyich wątpliwości.
Ma to być zabezpieczenie rządu przed ewentualnymi roszczeniami przedsiębiorców, którzy doznali szkody z powodu rozporządzeń wprowadzonych jak to nazwano "pod płaszczykiem walki z pandemią koronawirusa".
Przez ww rozporządzenie upadło lub w najlepszym wypadku zadłużyło się na lata ( by ratować swoje biznesy ) wiele polskich średnich i małych firm ( nie mylić z zagranicznymi korporacjami ).
Wiem, że zaraz się pojawi wiele osób, które stwierdzi.. "nie może się utrzymać na rynku kilka miesięcy - niech pada" - dobrze, ale niech nikt nie zapomina, kto w Polsce płaci podatki i kto ciągle ryzykuje utratą własnego majątku.
I tutaj uwaga .. REALNIE płaci podatki.. nie tasowanie liczbami w urzędach.

"Dobijanie klasy średniej" zaczęło się na wiosnę - ciekawe, ile przetrwa kolejne pół roku?!

Tutaj mała prywata... Kilka lat temu podczas rozmowy z "urzędnikiem" nt płacenia podatków, ja jako przedsiębiorca "delikatnie" powiedziałem, że "Pani" niestety nie płaci podatku do budżetu... Rozmowa stanęła na tym, że poprosiłem Ją o pokazanie mi choć jednego dowodu wpłaty podatku, czegokolwiek.
Nie muszę chyba mówić, co nastąpiło dalej.. tego dnia już nie zostałem obsłużony.

Tak więc, ktokolwiek nie zatrudnił w życiu choćby jednej osoby na etat, nie powinien się nawet w tym temacie wypowiadać.
Kończąc..
Tak jak pisałem w innym poście... jak nie wiadomo, o co chodzi... teraz już wiadomo.

Zdrowia 19:22, 14.09.2020


anoano

29 5

chamstwo ..dlaczego usuwacie wpisy....tłumy tłumy ...pan prowadzący przystojny!!No szaleństwo się działo!! 19:51, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

VxyVxy

20 3

Nikt nic nie usuwa na hej Mielec po usuniętym komentarzu pozostaje adnotacja że został skasowany za naruszenie regulaminu.
A co do walorów fizycznych tego gościa to tak naprawdę każdy w okularach przeciwsłonecznych na pół twarzy i czarną brodą prosto od Barbara na drugą połówę nie wyglądałby źle.
I co do szaleństwa to masz rację,nikt o zdrowych zmysłach czegoś takiego nie mógłby mówić.
20:34, 13.09.2020


JusbJusb

0 0

nie zawsze zostaje,
to manipulacja 20:56, 14.09.2020


....................

93 42

Tak wam ciężko te 20 minut wytrzymać w masce w sklepie robiąc zakupy? Ludzie na budowach pracują w kaskach gumowcach i Bóg wie czym jeszcze w nawet największe upały, naprawdę tak wam to przeszkadza ta maska? Co do zwolnień to w większości przypadków spowodowane jest to zwykłym cwaniactwem pracodawców. 19:52, 13.09.2020

Odpowiedzi:7
Odpowiedz

Wolny człowiekWolny człowiek

24 28

Nie chodzi o same maski, ale nie będzie nam jaki Pisior mówił co mamy robić bo jesteśmy wolnymi ludźmi A oni doprowadzili do deficytu największego od lat 200 miliardów długów, spadek PKB największy od II wojny światowej, ludzie potracili dobytek swojego życia, upadły firmy przez chorobę którą nie jest taka groźna jak to kreują media czy rząd. 20:02, 13.09.2020


..................

16 3

Protest był przeciwko obostrzeniami, więc pytam przeciwko którym obostrzeniom? 20:41, 13.09.2020


wonwon

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


....................

8 2

Sam sobie wystawiłeś swoim wpisem. 05:42, 14.09.2020


................... ...................

0 1

tylko winny sie tłumaczy je..ny konfidencie oportunisto podp...czu wam pis/dusie już się we łbach po..ło. Ruszysz łajno to śmierdzi 18:05, 14.09.2020


do .........do .........

0 1

ty byłeś mięka fajką zrobiony tylko sie nie rozpłacz pis/dusiu papusto 18:09, 14.09.2020


do,,,,,,,,,,,,,,,,,,do,,,,,,,,,,,,,,,,,,

0 1

co prawda w oczy kole denuncjatorze 18:23, 14.09.2020


BuahahaBuahaha

65 11

Sami nosiciele inteligencji bezobjawowej. 19:52, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wow!!!Wow!!!

48 8

Ale tłumy!!! Mega;;;! 19:55, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

94 37

Proponuję Panu organizatorowi dać dobry przykład i zgłosić się do pracy lub na wolontariat do DPS-ów lub szpitala zakaźnego lub porozmawiać z rodzinami osób które chorowały i zmarły. 19:55, 13.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Świadomy PolakŚwiadomy Polak

26 24

na co te osoby zmarły? w dps-ach nic się złego nie dzieje-starzy ludzie od czasu do czasu umierają jak zawsze...7000 na raka tygodniowo w Polsce umiera...człowieku ale cię zastraszyli... 19:59, 13.09.2020


Dr.BazanDr.Bazan

11 11

Na jaki wolontariat głąbie tam nikogo nie potrzebują.Bo tam niema nic do roboty szpitale jednoimienne są puste.Nie wierzysz sprawdz .Oby Cię choroba dopadła to się przekonasz o co w tym chodzi jak zostaniesz bez opieki bo lekarze to cwaniaki. 21:53, 13.09.2020


do jado ja

8 4

widze twoja przyszłosc skończysz w Tworkach pod Wawą a w papierach widze wpis umarł na kovid19 i widze nagrobek '' tu spoczywa kovidiota'' 23:45, 13.09.2020


ŚWIADOMY POLAKŚWIADOMY POLAK

43 43

wszystko corona świry mają podane na tacy (przykłady kłamstw rządzących i mafi farmaceutycznej) ludzie rozumni wiedzą że to ściema a barany nadal w to wierzą i idą w zaparte....NIEWOLNICY 19:57, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Kate Kate

7 10

Niewolnikiem łóżka będziesz ty jak będzie Ci kości łamać i będziesz mieć 40stopni co 6 godzin i nie życzę Ci tego ale wiem coś na ten temat grypa przy tym pikuś 21:59, 13.09.2020


do kitydo kity

2 9

to cud że jeszcze żyjesz moja rada zaszyj się w prześcieradło i śpij t trumnie zrób przysługe kawaraniarzom 23:33, 13.09.2020


Na wszelki wypadekNa wszelki wypadek

53 32

Proszę o nazwiska/nazwisko organizatora - powinno być jawne - tak na wszelki wypadek jakby misio zgolił tę bródkę i kiedyś do mnie przyszedł na rozmowę o pracę - niechcący mógłbym jeszcze zatrudnić takiego bezobjawowego inteligenta. 20:00, 13.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

hehehehe

11 2

Pierwszy się sam podpisał - Maciej Wojtania - kto dalej nie wiem :) 20:04, 13.09.2020


KkKk

18 2

Ten Pan organizator jest doświadczony w robieniu szumu. Kiedyś pracował w jednym z mieleckim zakładów, później protestowa przeciw niemu a za kilka lat znów tam pracował kwitując ‚gdzieś pracować muszę’

Pracodawcy strzeżcie się :) 22:12, 13.09.2020


VesVes

6 3

do Kk
Uwielbiam takich ludzi jak Ty.. Nie mam nic do powiedzenia, ale się wypowiem.
Maciek miał odwagę przygotować i zorganizować taki protest, zgłosić jego legalność do urzędu itd.
Zwrócił uwagę na temat, który dotyczy wszystkich..
Założyłeś" rodzinę, masz dzieci?
Po tym co piszesz - tak wiem, to pytanie retoryczne.

Chętnie, bym z Tobą porozmawiał, aby się dowiedzieć, co oznacza definicja " bezobjawowego inteligenta"? Pewnie nie musiałbym daleko szukać.

Zdrowia. 14:33, 14.09.2020


tbg tbg

40 16

"...Wojtania przyznał też, że sam maseczki nie nosi. – Jeszcze nie zdarzyło mi się założyć tej maski ani raz. Mam wśród znajomych dużo prawników i oni mnie poinstruowali, jak mam z tym sobie radzić i radzę sobie bardzo dobrze. Uświadamiam panie w sklepach, panów, którzy prowadzą autobusy, wszystkich, których spotykam i każą mi zakładać tą maskę – stwierdził...."

No to skoro koleś jest taki "szkolony" to niech podzieli się tymże cudownym sposobem na nie zakładanie maseczki w sklepach i autobusach.

No i oczywiście- skoro "wirusa nie ma" to niech zechce pomóc w szpitalach czy DPSach , oczywiście bez maseczki i innych środków ochronnych.
20:07, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ElwiraElwira

8 11

Było przyjść dostał byś instrukcję 20:13, 13.09.2020


VesVes

2 1

Nie zdarzyło mi się jeszcze założyć maseczki w sklepie.. i to nieważne co pisze przed wejściem.
Po zastraszeniu sklepikarzy jak samych klientów mandatami przez 'panią z telewizji" (bezprawne) wiele sklepów nie zwraca na to uwagi.
Dlaczego? ..odpowiedź jest bardzo prosta - sklep widzi, że traci pieniądze, a to prosta droga do zamknięcia.
Zawsze powtarzam.. ja mam gdzie wydać swoje pieniądze.. naprawdę nikt mi łaski nie robi, że mi coś sprzeda lub nie sprzeda.
O DPS-ach już pisałem w innym komentarzu..
a co do szpitali.. można śmiało powiedzieć, że Służba Zdrowia nie istnieje.
I to nie z powodu "przepełnienia" ( bo tam w tej chwili "wiatr hula po salach" - kto ma kogoś w szpitalach to wie jak jest naprawdę) , lecz procedur nałożonych z Ministerstwa (celowo nie napiszę Zdrowia). Wszystkie przyjęcia są z dokumentami na covid - ludzie unikają szpitali jak ognia.. no , ale nie zawsze się da.


Zdrowia.

14:51, 14.09.2020


REKLAMA

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


JacekJacek

6 3

Czyli uważasz że wszystkie kraje dały się bezpodstawnie ogłupić czymś co nie istnieje ?
Wszyscy profesorowie nauk medycznych , lekarze , doktorzy we Włoszech , Hiszpanii Usa i innych krajach po prostu dali się naciągnąć na fejk z COVIDem ??? 23:34, 13.09.2020


echech

5 4

Pan Bóg świadomie odebrał Ci rozum 23:38, 13.09.2020


ŚWIADOMY POLAKŚWIADOMY POLAK

23 42

CORONA to ściema-nie ma żadnych danych na temat ilości osób zmarłych na tą niby pandemię-nie bądźcie NIEWOLNIKAMI SYSTEMU!!!! 20:13, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

echech

8 5

Faktycznie Bóg odebrał Ci rozum, ale On kocha wszystkie swoje dzieci❤️ 23:45, 13.09.2020


robrob

20 1

To wyglada jak wkrętka Borata ..... 20:15, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KajaKaja

24 41

Super! Odważni ludzie a paniakrze niech siedzą dalej w piwnicy i dają żyć innym normalnie!!!! 20:19, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do madraliDo madrali

5 1

Dobrze chociaż o piwnicy umiesz napisać, odważna jesteś,!!!!! 07:44, 14.09.2020


Mielczanin33Mielczanin33

37 9

Hahah całe 10 osób WOLNYCH osobników :D 20:21, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Świadomy PolakŚwiadomy Polak

5 17

zazdrościsz NIEWOLNIKU? 20:55, 13.09.2020


jestem konfidentemjestem konfidentem

40 30

Jutro zawiadamiam odpowiednie organy ścigania w sprawie dzisiejszego "występu" na placu AK. To czego dzisiaj się dowiedziałem to przechodzi wszelkie pojęcie. Mam nadzieję że pan organizator poniesie konsekwencje za swoje dzisiejsze słowa. 20:21, 13.09.2020

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

JhJh

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


hehehehe

4 7

Toż to pisze jeden z organizatorów, że niby tylko konfidenci i ubecy są przeciw jedynym światłym :) żałosne typki! 20:47, 13.09.2020


JaJa

2 15

Typowy polaczek.z Ciebie. Ot taki kolaborant systemu w 21 wieku. 21:28, 13.09.2020


do wyżejdo wyżej

1 4

nie obrażaj polaków to szabesgoj poliniaczek pod pier dala czek 23:52, 13.09.2020


VoltVolt

20 58

Brawa dla organizatorów, to dobry krok ku normalności. A jeśli starzy ludzie się boją to zawsze mogą zostać w domu. 20:22, 13.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

rickiricki

16 5

A kiedy zachorujesz ty, to też zostań w domu i czekaj na damę z kosą w ramach tzw.normalności. 21:02, 13.09.2020


Volt do voltaVolt do volta

14 3

Ty może kiedyś też będziesz stary ,powiedz to rodzicom !!!!!! 21:03, 13.09.2020


KolaKola

12 4

Jest to straszna choroba bo jestem po i jestem młodą osobą i nie życzę nikomu jak będzie Ci potrzeby tlen to możesz go nie dostać bo będą łóżka wszystkie zajęte powodzenia 22:09, 13.09.2020


JusbJusb

21 27

To tylko dwa tygodnie.
To tylko maska.
To tylko gospodarka.
To tylko trochę cenzury.
To tylko śledzenie dla naszego dobra.
To tylko chwilowe zamknięcie i kontrole graniczne.
To tylko zalecenie szczepień.
To tylko trochę policji na demonstracjach.
To tylko trochę odstępu.
To tylko do końca roku zamknięte szkoły.
To tylko trochę fake newsów.
To tylko obowiązkowe testy dla turystów.
To tylko zamykanie w domu na 14 dni profilaktycznie.
To tylko trochę kłamstw.

To aż 99.8% przeżywalności. Gdy uczciwie liczone.
20:23, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jusb do Jusb20:23, 1Jusb do Jusb20:23, 1

0 0

wypad trolu z mojego nicku 21:15, 14.09.2020


HahaHaha

43 21

Skąd te dane o 260 osobach zmarłych? Na dziś mamy ich 2188 tylko w PL. Na świecie 850 000 i gdyby nie obostrzenia to ofiar byłyby miliony.
Jak Maciejku jesteś taki cwany to skontaktuj się z rodziną któregoś ze zmarłych i powiedz im że COVID-19 nie istnieje a ich bliscy zmarli na nwm możesz fantazjować np.na opryski z samolotów, szczepionki, chipy, jaszczury ich zabiły itd..Aaaaa no i nie zapomnij dodać że ziemia jest płaska.
Cholera... Idziesz sobie ulicą i nie wiesz kogo mijasz,teraz przynajmniej dzięki zdjęciom wiemy przy kim zachować dystans ;) 20:24, 13.09.2020

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

FksFks

7 21

Dystans to na smyczy piesku 20:25, 13.09.2020


ElzbietaElzbieta

3 12

Z GIS ze strony rządowej oficjalne dane. 20:42, 13.09.2020


DoElżbietaDoElżbieta

12 6

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2

Ślepa? Jak byk pisze 2188.
260 to było w kwietniu/maju. 20:53, 13.09.2020


DudaDuda

10 7

Bo te 2000 nie umarły na covid tylko z covid nie rozumiesz prostych pojęć to nie podejmó dyskusji .Jak leżysz w ciężkim stanie na martwice wątroby a wykryją wam testem fałszywym covid to podają właśnie że zmarł z covid a nie na covid proste jak budowa cepa.Oficjalnie umarło około 300 osób a w tym samym czasie 10 tyś na zapalenie płuc.Średnia wieku zmarłego 75 lat we Włoszech około 80 lat a średnia wieku życia Polaka 74 lata to może lepej się zarazić oni dłużej żyją.Ale do panikarzy dopiero dotrze że są okłamywani jak nie będą mieli ci do gara włożyć. 22:07, 13.09.2020


Do fksDo fks

2 0

Nazwa wskazuje na ten śmieszny klubik ktory dostaje lanie od wszystkich
Baranie jeden oby upadł hak najszybciej hahaha 11:50, 14.09.2020


MielcokMielcok

3 20

"Wojna to pokój
Wolność to niewola
Ignorancja to siła" 20:25, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

I w ogóle.I w ogóle.

21 8

Kiedy patrzę przez okno to ZIEMIA JEST PŁASKA i w ogóle . Reszta to ściema. Ja też znam wielu prawników i oni mnie instruują jak podważać ściemę o kulistości Ziemi. I ja to wszystkim tłumaczę, otwieram okno i pokazuję ludziom i co? I widzą na własne oczy kto kłamie a kto mówi prawdę. Brawo JA. 20:27, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Major SBMajor SB

24 19

W powiecie mieleckim więc osób utonęło niż zmarło na koronawirusa. To są twarde dane!!!! 20:28, 13.09.2020

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

ciekawskiciekawski

13 9

skąd wiesz ile osób utonęło ty esbeku? 20:32, 13.09.2020


:/:/

13 4

I to tylko dlatego, że nosimy maseczki. Bezobjawowy inteligencie. 20:32, 13.09.2020


Major SBMajor SB

9 4

Oficjalne dane policji z zeszłego Tygodnia: Wakacje W powiecie Mielckim 2020 20:33, 13.09.2020


Ewa Ewa

6 13

Ja nie noszę i żyje !!!!!!! 20:34, 13.09.2020


TiaTia

8 0

I co to ma do rzeczy? 20:38, 13.09.2020


LGBT MielecLGBT Mielec

15 17

Następna będzie tęczowa parada ! 20:30, 13.09.2020

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

żałujężałuję

9 4

że nikt się nie pojawił z tęczową flagą na manifestacji 20:31, 13.09.2020


Flagi i szlikiFlagi i szliki

4 0

Dobra jakość, super cena. 20:37, 13.09.2020


:):)

7 0

Pojawił się pojawił - zerknij na paseczek u spodni :) 20:37, 13.09.2020


fgfg

1 0

a to dopiero w Boże Ciało 09:57, 14.09.2020


BorynaBoryna

9 26

Ja nie dam o starych ludzi, bo ono głosując na PIS nie dbają o mnie!!! Więc nie noszę maski 20:35, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do borynyDo boryny

6 2

Pomodl się, Bolek ogarnij się,!!!!! 21:06, 13.09.2020


Mylą sięMylą się

18 8

Organizatorzy protestu się mylą! Ziemia nie jest płaska! Oczywiście też nie jest kulista! Jest WKLĘSŁA! Spójrzcie na swoje buty - są wytarte tylko na czubkach i na pięcie! w środku jak nowe! To są twarde dowody! 20:36, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EjjEjj

2 1

Nie ziemia jest półokrągła..
Zobacz

https://youtu.be/QP-N54BPz4Q 20:49, 13.09.2020


zabawne...zabawne...

23 9

Sądząc po komemtarzach, to tylu jest "swiadomych, myślących czy tam wolnych Polaków " co to mają gdzieś noszenie masek, tymczasem na zdjęciach widać garstkę ludzi, sprawiających wrażenie jakby zatrzymali się przypadkiem na placu w drodze na spacer, czy lody. Tłumów nie widać. 20:38, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zagrożenie Zagrożenie

6 7

To jest jak puszczę bąka a nie jakiś wirusek 20:40, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mielecki ubekmielecki ubek

27 25

Panu Maciejowi nie pomogą nawet najlepsi prawnicy. Mam nadzieję że spotka go zasłużona kara. 20:43, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Ej MaciekEj Maciek

7 4

Ej Maciek daj już spokój - tak bardzo boisz się pozwów ? :) 20:46, 13.09.2020


VesVes

3 3

do mielecki ubek
Jak już coś komentujesz, to wysil się troszkę (wiem, że często wymagam od komentującego zbyt wiele) i napisz dlaczego Maciek miałby ponieść jakąkolwiek karę?
Ciekawostką jest również - do czego mu są potrzebni prawnicy?

Masz nadzieję?
Pewnie wiele osób z wypiekami na twarzy będzie oczekiwać Twojej odpowiedzi..
Prowokacyjny nick nie zwalnia Cię od myślenia.

Zdrowia. 15:16, 14.09.2020


iiiiii

32 26

Nie rozumiem kto pozwolił na organizację takiego wieca..
Przecież ci ludzie zamiast chodzić po ulicy powinni leżeć w psychiatryku.. Naiwni, łatwowierni podatni na wkręcenie im każdej teori spiskowej do głowy.. Bez szacunku do ponad 2000 zmarłych i ich rodzin.
Do tego szkodzą społeczeństwu,w okolicy placu były dzieci a jakiś buc zgodnie z prawem mógł głosić swoje idiotyczne,kłamliwe przekonania. 20:47, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MorawieckajMorawieckaj

9 9

Żal mi Cię człowieczku *%#)!& nie brakuje ale ty jesteś przedownikiem głupoty.Gdzie masz tą pandemie gdzie te stosy trupów skoro rok do roku nie ma żadnej różnicy bo na grype umiera mniej a wychodzi na to że covid był z nami od dawna tak jak grypy nie da się zdiagnozować w 100 % tak i covid nie da się zdiagnozować wirusy są mało poznaną formą która niby nie żyją są martwe a namnażają się w żywych organizmach.Naukowcy znają zaledwie kilkaset wirusów a jest ich tysiące jak nie miliony.Teorie spiskowe upodlą Cię zabiorą ci woolność a jak już do tego pustego łba dotrze że jednak się myliłeś nie będzie o co walczyć.Oglądnij ten film z twojego tvpis
https://vod.tvp.pl/website/warto-rozmawiac,9328395 21:46, 13.09.2020


misiomisio

2 2

A kto tu mówi o baraku szacunku dla zmarłych i ich rodzin. Oczywiście, że smierć każdej z tych ponad 2000 osób jest tragedią, tylko cały problem polega na tym, tragedia ta jest wykorzystywana dla niecnych celów propagandowych. Jeżeli ktoś znajduje się w terminalnej, nie mówiąc już o agonalnej fazie raka to nawet laik zapewne zauważy, ze bezpośrednią tutaj przyczyną zgonu jest najpewniej wyniszczenie nowotworowe tzw. kacheksja, niewydolność narządowa na wskutek przerzutów itp. , a nie same zakażenie koronawirusem, która tak naprawdę jest już tylko przysłowiowym gwoździem do trumny. Takie przypadki były właśnie w Polsce kwalifikowane jako zgony z powodu COVID 19, a powinny być co najwyżej jako zgodny z powodu nowotworowej wraz COVID 19. To samo dotyczy udarów, wylewów i zawałów. Nie można z ludzi robić idiotów , że osoba która miała rozległy zawał, a wskutek którego doszła do martwicy mięśnia sercowego, a nie daj Boże niedotlenienia mózgu, i przy okazji wykryto u niej SARS COV 2 ,że śmierć tutaj nastąpiła na wskutek zakażenia koronawirusem. Tak to nie działa, nie mówiąc już o skandalicznych przypadkach kodowania zgonów wypadkowych jako zgonów COVID 19. Czyżby chodziło jak zwykle o kasę, czy też jak niektórzy sądzą o koronaterror czyli zarządzanie przez strach. 11:58, 14.09.2020


hehehehe

17 9

Toż ten komentarz pisze jeden z organizatorów, że niby tylko konfidenci i ubecy są przeciw jedynym światłym :) żałosne typki! 20:48, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

asdasd

25 3

wirusa się nie boją, ale odstępy między sobą zachowane ;D 20:55, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qwertyqwerty

10 5

*%#)!& na CORONA WIRUSA 21:00, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qwertyqwerty

14 13

Sr,am na CORONA WIRUSA 21:01, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jak to w końcu jestjak to w końcu jest

5 15

istnieje ten koronawirus czy nie? 21:02, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Miód Miód

7 11

Zawsze były i będą...pandemia to sciema definicja została zmieniona przed wybuchem tej koronapsychozy 21:25, 13.09.2020


KolaKola

11 4

Istnieje bo jestem po a grypa to pikuś 22:01, 13.09.2020


5151

12 2

Dobre palety ,czy to że strefy relaksu ???? 21:14, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LimboLimbo

12 15

Zje was korona wirus zdychajcie jak psy nie słuchacie to zdychajcie a palantow nie słuchajcie maski obowiązkowe a takich co takie manifestacje organizują aresztować i na sybir wywozić natychmiast amen 21:24, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KubaKuba

23 13

Następnym razem niech się spotkają na polanie przy obwodnicy. Może będą mieli większą widownię. Zawsze jakiś jeleń czy łoś się trafi? 21:28, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pierwpierw

7 8

Antyglobaliści to inaczej płaskoziemcy? 21:31, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JacekJacek

6 1

Nie , płaskoziemcy twierdzą że ziemia jest płaska jak pizza , i żadne dowody istniejące od kilkuset lat ich nie przekonają że jest jednak inaczej 🤣🤣🤣 Nic ich nie przekona że czarne jest czarne , a białe jest białe 🤣 23:39, 13.09.2020


boryna boryna

4 10

w rzochowie nie ma lekarza, w zamian prezydent rzochowa leczy obietnicami, więc czemu nie, prezydent rzochowa w każdym polskim domu zamiast maseczek 21:33, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tedted

13 7

Ale mają po..w głowach. 21:35, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

....

11 10

Skąd zwieźli to bydło? 22:15, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Plandemia...Plandemia...

21 8

Pan prowadzacy jest tak wybitnie inteligentny ze caly ten cyrk wlacznie z nazwa zostal zerzniety ze spiskowego filmu ktory zostal obalony po 5 minutach przez duza czesc medycznej spolecznosci na YouTube 22:19, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zdrowe rozumyZdrowe rozumy

8 3

Wierzenie w płakość ziemii podpierając się na Biblii mocniej niż mnisi zamknięci za murami, widzący o tym dziwnym zjawisku niby odkryciu Przy okazji być na bierząco z informacjami medycznymi, prawnymi zakazując ludzim korzystania z tego. Czysty geniusz! 22:28, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gospodarka DnoGospodarka Dno

12 17

Nie chodzi tylko o maski gospodarka jest w kryzysie który zrobiły Pisiory z szumowskim n czele PKB minus spadek 8.2% dług 200 miliardów ludzie stracili dorobek życia prace bo oni nam wmawiają że jest jakaś epidemiia. 23:12, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do dnado dna

7 0

Nie wiedziałem że" Pisiory" rządzą całym światem 10:09, 14.09.2020


stannstann

1 0

To jedź na Białoruś tam jest "wieko" jakeś madry to kapujesz. 12:38, 14.09.2020


JacekJacek

24 4

Poprzedni naczelnik walki z Krono dostał się do rady miasta . Następny majster próbuje zaistnieć :)
Macie problem założyć maskę na 5 min zakupów w sklepie ???
23:27, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jan WJan W

0 0

A wiesz że cały ten organizator pracuje w Krono? Szczyt hipokryzji mówić że coś nie jest szkodliwe jednocześnie pracując w firmie która jawnie zatruwa ludzi. 08:22, 15.09.2020


JacekJacek

22 7

No tłumy po prostu ! Płaskoziemcy i antyszczepionkowcy też byli ?
23:29, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VolfVolf

16 9

Nowi nawiedzeni. 23:35, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

japitolejapitole

9 19

od razu widać po wpisach że to stado baranów ogląda TVPropagande sami fachowcy medyczni , totalny zanik tkanki mózgowej , ciemnogród . Jak by wylądował usraelski spadachroniarz od razu by się zorientował że jest na PiSkarpaciu 00:08, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

voltvolt

5 12

Tfu na was kowidianie! 00:09, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Podobieństwo Podobieństwo

16 11

W tej niby demonstracji widzę podobieństwo z protestami KOD-u.
Podobna frekwencja, i lud nie wie co mówi, ale mówi. 02:27, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

JjJj

7 19

Wasze wpisy to tragedia jesteście już przegrani niewolnicy idźcie się zglosic z kaszlem że macie covid zrobią wam fałszywy test podłącza pod respirator i płuca rozwalone i zdychać naiwniacy 06:19, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

O.O.

3 1

Sam sobie zdychaj :) 10:38, 14.09.2020


rickiricki

8 17

A gdzie różańce bojowe, gdzie czerwone płachty z napisem rycerze Maryji? 06:49, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

rycerzrycerz

5 4

odwal się i zamilcz 08:48, 14.09.2020


PPJKPPJK

21 3

Następni chcą się wypromować na protestach jak Ziomek i Szczerba a później jak już jest stołeczek to można wyborcom dowalić np. za śmieci itp. 06:59, 14.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

BzduraBzdura

4 8

Ziomek się promował miesiąc przed wyborami, tutaj nie widzę związku między polityką a manifestacja 07:25, 14.09.2020


PPJKPPJK

7 0

Na protestach o Kronospan tez mowili ze nie maja nic wspolnego z polityka ale jak byly wybory samorzadowe to głowny ich program to była walka z kronospanem.Po wyborach Ziomek znikł na jakims stołeczku bo brakowało im jednej osoby do objecia władzy w Mielcu , a Szczerba znikł ani widu ani słychu ale oni poszli do polityki zeby cos zmienic .Teraz kolejni chca sie wypromowac tak jak tych dwoch sie wypromowało na akcjach przeciwko Kronospanowi. 07:47, 14.09.2020


RondoRondo

13 2

W miejscu protestu powinno być rondo 07:23, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ProwokacjaProwokacja

4 14

Ten protest to prowokacja wojskowych służb informacyjnych mający na celu dezinformacje polskiego społeczeństwa. 08:19, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HhHh

3 4

Sam jesteś prowokacja 09:49, 14.09.2020


Anty covidAnty covid

7 18

Nareszcie ktoś ruszył głową tylko szkoda, że trochę nie w czas. Od początku wiadomo, że korona jest manipulacją a żeby się o tym przekonać wystarczylo troszkę poczytać od kiedy wirus istnieje i o nim nie mówiono. Zryli berety ludności masowymi wiadomościami ileż to osób nie umarło i ilu jest zakażonych tylko w jaki sposób to stwierdzali skoro niema testów na tego wirusa. A żeby chodzić bez maski trzeba być troszkę inteligentnym i nic Ci nie zrobią. 09:09, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

IQ 1IQ 1

7 0

Masz rację, trzeba być troszkę inteligentnym 10:17, 14.09.2020


Oli Oli

8 4

Po poziomie niektorych wpisow zaczne wierzyc ze w moim kochanym miescie jest masa chamstwa i ciemnoty.Cz mozecie zaczac bez jadu i wzajemnego obrazania sensownie dyskutowac? 10:12, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

O.O.

3 2

Tak jest, niestety. Wstyd i hańba. Aż czasem nie mogę uwierzyć, że gdzieś na ulicy mijam ludzi tego pokroju. 10:42, 14.09.2020


LL

18 3

Już było dwóch panów co walczyło z Mel nosem i smrodem teraz są radnymi rządzą miastem notabene z Kukiz ale jak się okazało to czerwoni nie zdziwię się jak ten pan za 3 lata będzie startował na radnego lub do sejmu grupa nieudaczników 10:21, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahaHaha

9 3

Akcja na poziomie mielcoków brawa 10:29, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Świadomy PolakŚwiadomy Polak

4 12

wszystko corona świry mają podane na tacy (przykłady kłamstw rządzących i mafi farmaceutycznej) ludzie rozumni wiedzą że to ściema a barany nadal w to wierzą i idą w zaparte....NIEWOLNICY 10:43, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PucułPucuł

1 1

Ludzie rozumni po ukończeniu uniwersytetu jutuba. To ja już wolę być baranem. 21:41, 14.09.2020


REKLAMA

*STAR**STAR*

20 4

Prawda na temat tego Wojtani - Ten Pan organizator jest doświadczony w robieniu szumu. Kiedyś pracował w jednym z mieleckim zakładów, później protestował przeciw niemu a za kilka lat znów tam pracował kwitując "gdzieś pracować muszę" :P

Żeby chociaż faktycznie te tłumy były które chciały go sluchac...
a tu przyszla garstka jego znajomych z telefonami i potem na FB sie chwaliła kolegą..... smiech na sali :D 10:50, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ves Ves

0 7

Powtarzasz się. 15:21, 14.09.2020


stannstann

13 3

No i cały świat zamyka niektóre działy gospodarki tracac miliardy, piłkarze graja przy pustych trybunach, a na poczatku Włosi, Hiszpanie zabijali pewnie ludzi chowajac ich jak podczas wojny w zbiorowych mogiłach, kim wy jesteście. 11:01, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jesuz CytrusJesuz Cytrus

15 2

Mam nadzieję, że organizator się zarazi i skończy *%#)!& farmazony bez pokrycia w dowodach naukowych. 11:18, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nornor

2 0

Ciekawe czy po wyleczeniu też zorganizuje taką manifestację . 20:59, 14.09.2020


BelialBelial

14 1

Następne dzbany od teorii spiskowych. 11:20, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JusbJusb

1 0

to tylko polityka, okazja szuka frajera, będą roszady w partii i nove twarze tej samej sitwy 21:11, 14.09.2020


babciababcia

24 0

Miałam właśnie okazje przetestować takiego pana w autobusie w Krakowie. Siedział sam bez maski, ja w masce usiadłam obok.Gdy zaczełam udawać kaszel/byłam w masce/, pan najpierw otworzył okno a pózniej wysiadł przechodząc pod barierką- ot taki gieroj. 11:24, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

robin hrobin h

4 8

...mam kilkudziesięciu znajomych, każdy z nich ma następne kilkadziesiąt znajomych i... ani ja, ani moi znajomi, ani znajomi moich znajomych nie znają NIKOGO, kto byłby chory na tego covida... cud jakiś??? NIE... PO PROSTU TO WSZYSTKO TYLKO PIC I FOTOMONTAŻ.... 13:21, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PikuPiku

4 0

To jest dowód anegdotyczny. Nic niewarty. Ja nie znam nikogo kto był w Rosji. Moi znajomi też. Wniosek - Rosja nie istnieje. 21:38, 14.09.2020


oliiioliii

10 2

ja do boryna wiesz ze mlodzi tez lapia cowida czesciej niz starsza osoba wiec niebac takim gierojem zebys pierwszy nie pojechal na ojom do lancuta kretynie i co wyborcy pisu maja wspolnego z cowidem niechcez nosic maseczki to siedz w dziorze jak szczur i nie ronos zarazkow 13:32, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ateista komunistaAteista komunista

1 7

Nie wierzę w koronawirusa. To wszystko ma na celu osłabienie pozycji Rosji na arenie miedzynarodowej. 14:02, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VesVes

3 8

Są granice pajacowania..
To nie był protest Klubu Płaskiej Ziemi oraz Chemtrailsów ( ale skoro piszesz z dużej litery znaczy, że takowe pewnie istnieją ) tylko zwrócenie uwagi (jak napisano na wstępie) na brak legalności przepisów nakazujących noszenie maseczek, manipulację społeczeństwem, fałszywe dane dotyczące liczby zakażonych i zmarłych.
Dlaczego nie znalazłeś czasu i nie przybyłeś na protest, by zabrać głos i uświadomić innym jak bardzo się mylą?!
Zrozumiałem przez kilka ostatnich miesięcy, że są osoby, do których racjonalne argumenty po prostu "nie docierają"... np dlaczego nosisz maseczkę i wdychasz z powrotem to, co Twój organizm musi z siebie "wyrzucić" - bo tak powiedział minister (który sam maseczki nie używa) i pani z telewizji.
OK.. Twoje zdrowie, mnie do tego nie zmuszaj.
Podstawowa wiedza z 3 klasy szkoły podstawowej o "wielkości" wirusów i jego rozprzestrzenianiu powinna być powszechnie znana. A tak nie jest. Dlaczego? ..Brak podstawowej wiedzy przeraża.

Nie masz zielonego pojęcia co się działo przed tzw. "pandemią" i co obecnie się dzieje w DPS-ach.
Mam wiadomości z pierwszej ręki, więc nie strasz DPS-em jak jakimś ostatnim piekłem na Ziemi.
Znajdują się tam starsi, schorowani ludzie u kresu swego życia, których los związał z takim miejscem..
chcesz mi powiedzieć, że zaczęli umierać od marca tego roku?
Zerknij w statystyki i się nie kompromituj.

Bazuj dalej na wiadomościach pani z telewizji.. co poniektórzy już się przestali dziwić, a kolejni przestaną za niedługo, kiedy skończy się "drukowanie pieniędzy".
Bo jak nie wiadomo o co chodzi...

Zdrowia Wszystkim.
14:15, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VesVes

2 7

Są granice pajacowania..
To nie był protest Klubu Płaskiej Ziemi oraz Chemtrailsów ( ale skoro piszesz z dużej litery znaczy, że takowe pewnie istnieją ) tylko zwrócenie uwagi (jak napisano na wstępie) na brak legalności przepisów nakazujących noszenie maseczek, manipulację społeczeństwem, fałszywe dane dotyczące liczby zakażonych i zmarłych.
Dlaczego nie znalazłeś czasu i nie przybyłeś na protest, by zabrać głos i uświadomić innym jak bardzo się mylą?!
Zrozumiałem przez kilka ostatnich miesięcy, że są osoby, do których racjonalne argumenty po prostu "nie docierają"... np dlaczego nosisz maseczkę i wdychasz z powrotem to, co Twój organizm musi z siebie "wyrzucić" - bo tak powiedział minister (który sam maseczki nie używa) i pani z telewizji.
OK.. Twoje zdrowie, mnie do tego nie zmuszaj.
Podstawowa wiedza z 3 klasy szkoły podstawowej o "wielkości" wirusów i jego rozprzestrzenianiu powinna być powszechnie znana. A tak nie jest. Dlaczego? ..Brak podstawowej wiedzy przeraża.

Nie masz zielonego pojęcia co się działo przed tzw. "pandemią" i co obecnie się dzieje w DPS-ach.
Mam wiadomości z pierwszej ręki, więc nie strasz DPS-em jak jakimś ostatnim piekłem na Ziemi.
Znajdują się tam starsi, schorowani ludzie u kresu swego życia, których los związał z takim miejscem..
chcesz mi powiedzieć, że zaczęli umierać od marca tego roku?
Zerknij w statystyki i się nie kompromituj.

Bazuj dalej na wiadomościach pani z telewizji.. co poniektórzy już się przestali dziwić, a kolejni przestaną za niedługo, kiedy skończy się "drukowanie pieniędzy".
Bo jak nie wiadomo o co chodzi...

Zdrowia Wszystkim.
14:18, 14.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

guciogucio

0 1

Jest taka łacińska maksyma: kto milczy zdaje się przyznawać rację. Mamy pełne prawo zapytać się w jaki sposób są kodowane zgony na ten słynny COVID 19. Z oczywistych względów koronawirus nigdy nie był, i nigdy nie będzie główną przyczyną zgonów osób zakażonych SARS COV2, bo gdyby tak było, to śmiertelność na tego wirusa musiałaby być na poziomie wścieklizny (100%) lub eboli (około 90%). Media głównego ścieku epatują śmiertelnością na COVID 19 na poziomie około 3%, choć już dziś wiadomo, że najprawdopodobniej nie jest wyższa niż 0,6%, niektórzy mówią o 0,2-03%. Obecny Wskaźnik ten wynika ilości zarejestrowanych zakażeń, która jak już dziś wszyscy wiedzą, jest to liczba kilkukrotnie, a nawet kilkunastokrotnie niższa od rzeczywistej ilości zakażeń. Eksperci wprost mówiac, ze tzw. bezobjawowcy, mogą stanowić ponad 90 % wszystkich zakażonych, co więcej zdecydowana większość tych osób nigdy nie zostanie ujęta w testach genetycznych. PCR-RT., które wg WHO stanowią podstawę do potwierdzenia SARS COV2. Ze względu na koszty i czasochłonność metoda ta nie jest efektywna w szeroko zakrojonych badaniach przesiewowych O jakiej mówimy niesłychanej śmiertelności COVID 19. Może z innej beczki- każdy kto choruje lub chorował na nowotwór złośliwy musiał spotkać się z tzw. rokowaniami, czyli przewidywalną długością życia przy danym nowotworze i szansami na trwałe wyleczenie. Gdy lekarz takiej osobie powiedział, że ma 97% szans na przeżycie dłużej niż 1 rok od diagnozy, czyli tylko 3% na zgon, to każdy taki pacjent skakałby z radości. Niestety w przypadku nowotworów złośliwych praktycznie nie mamy tutaj do czynienia z takimi sytuacjami. Przeżywalność na poziomie 85-90% to tutaj bardzo optymistyczny wskaźnik, poza wczesnoetapowymi nowotworami niektórymi nowotworami (np. pewne rodzaje raka skóry i tarczycy, pewne guzy mózgu itp.) 16:40, 14.09.2020


guciogucio

0 1

c.d. Przeżywalność na poziomie 85-90% to tutaj bardzo optymistyczny wskaźnik, poza wczesnoetapowymi nowotworami niektórymi nowotworami (np. pewne rodzaje raka skóry i tarczycy, pewne guzy mózgu itp.) zazwyczaj rokowania dają szansę na przeżycie na poziomie 60-70 %, i to oczywiście przy wczesnym wykryciu i zastosowaniu odpowiedniej terapii. Około 200-300 osób umiera na raka codziennie, a około 500 każdego dnia o nim dowiaduje. Czy ktoś mówi o pandemii raka. Zgoda, rak nie jest choroba zakaźną, ale skoro ze względu na pseudopandemię koronaświrusa ograniczono drastycznie operacje planowe, badania specjalistyczne, a lekarze POZ udają, ze diagnozują przez telefon ( ach te śmieszne teleporady ,proszę mnie osłuchać za pomocą telefonu lub zbadać węzły chłonne, to ktoś taki zasługuje na Nobla), to ilość przypadków zachorowań na nowotwory i pogorszenie rokowań pacjentów onkologicznym przetoczy się przez Polskę niczym fala tsunami. Niech lekarze przestaną opowiadać farmazony, że pacjenci nie zgłaszają się do lekarzy , bo tak bardzo boją się koronawirusa. To takie brednie, że urągają nawet inteligencji mrówki Może tak było w marcu i kwietniu, ale nie na pewno dzisiaj. Ktoś , kto jest naprawdę chory, nie będzie patrzył na nic, sam przecież nie zbada się. A lekarze skoro tak boją się koronaświrusa i leczą wyłącznie za pomocą tych teleporad , to powinni zmienić zawód na telemarketera. 18:08, 14.09.2020


CuriousCurious

1 0

Strasznie ciebie duzo w tych niektórych komentarzach.
Niby duzo piszesz..... ale mało dobrego wychodzi z tego ..... konkretów tyle co kot napłakał :P 07:48, 15.09.2020


REKLAMA

FuckHejMielecFuckHejMielec

5 0

Tania jedź do Włoch albo do Hiszpanii i im to powiedz że to ściema to Cię na miejscu zlinczują 18:28, 14.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

VesVes

1 2

To tylko kwestia, czy rząd w danym kraju zachowuje się mniej lub bardziej racjonalnie.
Włosi i Hiszpanie zostali na początku roku bardzo mocno wsparci finansowo dziesiątkami mld euro.
EBC zasilało i nadal zasila mocna zadłużone kraje.. np. Włochy miały w ubiegłym roku dług wewnętrzny ponad 128% PKB - teraz nawet nie chcę wiedzieć.
Np. Białorusi zaproponowano "kredyt z drukarki" za wprowadzenie sankcji, ale Łukaszenka tego nie przyjął. Mówił o tym otwarcie, przez co stał się nagle wrogiem nr 1 w Europie, bo jakoś wcześniej nie przeszkadzało nikomu jego 26 lat rządów. Hipokryzja polityków do.. sześcianu.

Zapomniałeś, że w marcu tego roku nie można było nawet wejść do parku, lasu czy nawet do sklepu w niektórych godzinach? Mandaty z sufitu po 30 tys. zł - to niestety działa na każdego.
Jednak z upływem czasu, kiedy to "zabójczy wirus" miał dużo czasu i poroznosił się po całym kraju , ba po całym świecie - mamy coraz większy luzik. Bardzo to dziwne.
Można teraz o wiele, wiele więcej - choć do powrotu "normalności sprzed pandemii" już pewnie rządzący nie pozwolą.

Dlatego podsumowując.. taki protest jak zorganizował wczoraj Maciek był potrzebny i z upływem czasu będzie ich coraz więcej.
Niech nikt nie zapomina, że Polacy to Dumny Naród, mający poczucie własnej godności.

Zdrowia. 19:56, 14.09.2020


JusbJusb

2 0

czy Tania ? - we Włoszech w każdej knajpie rozpoznasz polską kobietę po ufarbowanych na blond włosach, taki nius o słowiankach, a podobne w kraju wypinają zady w okolicy stacji benzynowych i jakoś covid im nie szkodzi,
Wojtania o tym bardzo dobrze wie, 21:07, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

3 0

Czego nikt nie zgłosi tego Wojtani do sanepidu/na policję? Przecież to co on wyrabia podchodzi pod paragraf zagrażania życia innym ludziom. 08:11, 15.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan WJan W

5 0

A wiecie że cały ten organizator pracuje w Krono? Szczyt hipokryzji mówić że coś nie jest szkodliwe jednocześnie pracując w firmie która jawnie zatruwa ludzi. I dziwić się ze później śmieją się z Polaków w całej Europie 08:24, 15.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SlavkoSlavko

1 6

Nareszcie ktoś sie odważył powiefzieć prawde, popieram go w 100 procentach 08:24, 15.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

rickiricki

1 0

Szkoda , że nie w 400-tu 20:33, 20.09.2020


REKLAMA
REKLAMA