Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Magazynier

Data dodania: 2024-10-15 13:16:59 ID: 23028

723 Pokaż numer [email protected]

MAGAZYNIER

Twoje zadania:

• bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych
• odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji
• realizacja zleceń produkcyjnych
• rozładunek i załadunek towaru
• obsługa wózka widłowego
• przyjmowanie towaru
• dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie
• gotowość do pracy zmianowej
• uprawnienia UDT zezwalające na obsługę wózków widłowych
• uczciwość, dokładność, terminowość
• umiejętność pracy w zespole
• chęć nauki, rozwoju i stabilizacji zawodowej

Oferujemy:

• pracę w polskiej, stabilnej firmie
• bezpieczny start - opiekę mentora, pełne wdrożenie do pracy
• atrakcyjne warunki finansowe
• codzienne posiłki w pracy - możliwość wyboru jedzenia z szerokiego menu
• dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia świąteczne
• karnety na basen i siłownię
• opieka medyczna LUXMED
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• wsparcie sportowych pasji