Zamknij
Promuj to ogłoszenie

elektryk utrzymania ruchu

Data dodania: 2024-10-15 13:16:54 ID: 23026

695 Pokaż numer [email protected]

Szukasz stabilnego zatrudnienia ?

Poszukujemy elektryka maszyn produkcyjnych w okolicach Mielca i Tarnobrzega. Aplikuj!

oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia ( dodatkowo premia frekwencyjna)
pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym po 8h dziennie

zadania

wykonywanie przeglądów elektrycznych urządzeń, usuwanie awarii
analiza przyczyn awarii i prowadzenie działań prewencyjnych
umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
usuwanie bieżących usterek i awarii
udział w pracach konserwacyjno – remontowych
wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w obszarze produkcyjnym i okołoprodukcyjnym

oczekujemy

wykształcenie kierunkowe
wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych
uprawnienia eksploatacyjne min. do 1 kV
doświadczenie na stanowisku Elektryk
umiejętność pracy w zespole
umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia