Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik na produkcji / Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Data dodania: 2024-09-27 13:28:13 ID: 22878

723 Pokaż numer [email protected]

Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania - aplikuj do nas!

Oferujemy:
• pracę w polskiej, stabilnej firmie
• bezpieczny start - opiekę mentora, pełne wdrożenie do pracy (nie jest wymagane doświadczenie w pracy na produkcji)
• atrakcyjne warunki finansowe
• codzienne posiłki w pracy - możliwość wyboru jedzenia z szerokiego menu
• dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia świąteczne
• karnety na basen i siłownię
• opieka medyczna LUXMED
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• wsparcie sportowych pasji

Twoje zadania:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
• dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
• realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych
• zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń
• przestrzeganie przepisów BHP i p.poż

Od kandydatów oczekujemy:
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora - nie jest natomiast wymagane, oferujemy pełne wdrożenie
• wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
• dokładność, sumienność, terminowość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
• gotowość do pracy zmianowej (praca od poniedziałku do piątku)