Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Zatrudnimy elektryków i elektromechaników

Data dodania: 2024-09-26 10:25:52 ID: 22869

+48 Pokaż numer [email protected]

Firma ATUS GROUP SP. Z O.O. SP.K. z siedzibą w Sadkowej Górze zatrudni osoby do pracy na stanowisku elektryk i elektromechanik.

Miejsce pracy: 39-305 Sadkowa Góra 12, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Bieżąca kontrola, dokonywanie pomiarów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń Udział w pracach remontowych Konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi, usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej oraz pneumatyki Diagnoza i usuwanie skutków awarii maszyn w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych Przeprowadzanie diagnostyki, przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń technicznych Przestrzeganie standardów jakości zgodnie z obowiązującymi w firmie normami Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń według harmonogramu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6300-6800 PLN

Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia dodatkowo Premia uznaniowa Dyżury Premia frekwencyjna

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, średnie zawodowe, elektryczne
Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia elektryczne Doświadczenie przy naprawach maszyn przemysłowych Gotowość do pracy zmianowej Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej Uprawnienia SEP E1 do 1kV Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Pracodawca

Nazwa: ATUS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: 39-305 Sadkowa Góra 12, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobisty, lub o wysyłanie CV na adres e-mailowy: [email protected]